Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ten mecz chce przebić remontade z PSG w emocjach. :P
0
Nie widzę Bonina.
0
Sporo tych poprzeczek, słupków dzisiaj.
0
Wyobraźcie sobie, że Malaga prowadzi z Realem. Wtedy to by się działo.
1
Enrique to chyba nie lubią, że robią mu takie pożegnanie na Camp Nou.
0
Florentino Perez zrobił przelew Barcelonie.
0
Rakitić zapomniał o asekuracji. Roberto też odleciał w akcji.
0
Ale kabaret w tym meczu 2:2. Co obstawiałeś?
0
Celta 2:1 :P
3
Globalnie to Fabs: 7 goli, 12 asyst; Pedrito: 12 goli, 11 asyst
źródło: transfermarkt.de
0
Liga w tym sezonie.
0
No to Malaga nie będzie musiała dymać za większą kasiorą z tytułu pozycji w lidze. Teraz liczy się operacja Isco 1 milion.
0
Chodzi mi o to, że jak przyjdzie Bellerin to Roberto już na pewno nie będzie grać na prawej obronie, więc będzie musiał grać w środku pola, a to stanie się prawdopodobnie kosztem Rakiety.
4
Pedro: 9 goli, 9 asyst
Fabregas: 5 goli, 12 asysty
źródło: flashscore.pl
0
Bezpośrednie mecze:
Malaga - Valencia 2:0
Valencia - Malaga 2:2
Malaga - Celta 3:0
Celta - Malaga 3:1
Dawać Valencia!
1
To że Arsenal zajął 5. miejsce w lidze sprawia, że do Barcy dojdzie Bellerin, a odejdzie Rakitić.
0
O co ma grać Malaga? Dostaną jakieś miejsce w kwalifikacjach LE czy co?
0
Liga Mistrzów bez Arsenalu to jednak nowość.
0
Ile Barca ma funduszy na letnie transfery?
0
Tak to rekord. Poprzedni należał także do Celticu z sezonu 01/02 i było to 103 punkty.
1
Celtic Glasgow skończy prawdopodobnie sezon z 106 punktami. Bilans mistrza Szkocji w tym sezonie w lidze: 34 wygrane, 4 remisy, 0 porażek.
0
Już w plecy.
1
Dzisiaj trzeba już odpocząć :P
0
Jak tam zdrowie po piąteczku? :D
25
Jakiś młokos ze Słowacji dostaje szanse w Spurs i zalicza asystę, a Kapustka wciąż nie dostał szansy na debiut w BPL
0
Powoli kończy się sezon, więc może jakieś małe podsumowanie? Jakim Waszym zdaniem był najlepszy/najgorszy mecz Barcy w tym sezonie?
3
Kucharczykinho goool 2:0
6
Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasie.
7
Kibiców Juventusu
0
Nie no nie wierzę haha