Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak nie szkoda Ci surowców to wybierz dwie opcje.
0
U mnie 2/5 :D
Wygrałem pierwszy mecz, przegrałem drugi, wygrałem trzeci mecz, a potem dwie porażki z rzędu.
0
Nie wiem czy linia pomocy Busi-Roberto-Vera byłaby zbyt defensywna, ale w takiej konfiguracji to Sergi musiałby napędzać akcje przed polem karnym na spółkę z Messim.
1
Ciekawe kiedy info odnośnie Deulofelu. Kupujemy go za te 12 mln i sprzedajemy z zyskiem, a może zostanie włączony do zespołu?
Jeżeli Deulofelu by został to kupno Bellerina graniczyłoby z cudem bo wtedy trzeba byłoby sprzedać Rakiticia za astronomiczne pieniądze.
0
Najdroższa "11" w tym okienku na stan 11 czerwca 2017r. Suma transakcji za tych 11 piłkarzy to 271 milionów euro.
http://www.futhead.com/17/squads/6829886/
źródło: transfermarkt.de
* Cuadrado już wcześniej grał w Juve, ale wcześniej był tylko wypożyczony z Chelsea, a teraz został definitywnie wykupiony.
Tak swoją drogą jestem ciekaw jak ten skład spisałby się w realnym życiu bo oczekiwania byłyby ogromne; średnio wydane pieniądze na jednego piłkarza to ok. 25 mln. euro!!
2
http://www.fcbarca.com/58154-oficjalnie-douglas-pilkarzem-barcelony.html
Douglas myślał wtedy, że leci do Warszawy podpisać kontrakt z Legią, ale prawda była inna i trafił do Barcy.
1
Busquets - Roberto - Veratti
Jeżeli kupimy Włocha to odpada wariant ze ściągnięciem typowego prawo-skrzydłowego (O. Dembele, powrót Deulofelu). Co raz bardziej wierzę w wariant z wyłożeniem 100 mln na Marco bo takie są obecnie ceny i tego nie zmieniny; zresztą budżet jest przygotowany na 100 milionów.
Prawy obrońca (pewnie Bellerin) zostanie sfinansowany przez Mathieu (może wpadnie chociaż 1 mln :D) + Deulofelu (tu liczę na co najmniej 5 mln zysku bo trzeba najpierw zapłacić klauzulę Evertonovi) + Rakitić (20 - 25 mln). Nie wiem czy uda się uzbierać na piłkarza Arsenalu, ale informacje za ile sprzedani zostali piłkarze Barcy nie będą podawane mediom bo wiadomo, że Arsenal się dowie to będzie chciał jak najwięcej za Hiszpana.
1
Każdy wbija co chwilę na La Ramble, żeby zobaczyć Veratti fichado, a oni zakontraktują go 31 sierpnia. xD
6
Całkiem niezła cena na jak obecne standardy. Bakayoko mógłby być idealnym zmiennikiem dla Busiego, ale nas nie stać na tak drogich rezerwowych.
4
Jak wciśniemy Mathieu Fenerbachce za 4 mln to po prostu wraca mi wiara w robienie interesów. Za Tello trzeba też coś wynegocjować.
3
Człowiek cieszy się z trafionych kuponów to trzeba się cieszyć też z nie puszczonych. :D
0
Miałem dać Węgry na podbicie. Ale nie wziąłem. Wiecie jak się teraz czuję?
6
Bardzo dobry piłkarz, ale niezły burak z niego.
0
Co to podania zwrotne?
1
Nowa klauzula Messiego - 400 mln
0
Denis Suarez niech popracuje nad siłą to wtedy zapraszamy pana do pierwszej "11" wraz z Roberto i Busquetsem w pomocy.
0
Dobre ustawienie na kontry, ale Barca częściej gra atak pozycyjny, więc wątpię, żeby takie rozwiązanie się sprawdziło.
0
Mandzukic zapierdzielil nie mam pytan, Forza Juve!!!
1
Znowu pojedynek Benzema vs Higuain. Z perspektywy czasu wydaje mi się że lepszym piłkarzem jest Benzema; Francuz jest bardziej mobilny i daje więcej jakości swojemu zespołowi.
0
Ogląda ktoś studio na Canal+? Też macie desynchronizację? Dźwięk wyprzedza obraz. :/
7
Tu nie ma nad czym się zastanawiać, wszystkie zdarzenia na kuponie są pewne.
2
Meczów w sezonie jest bardzo dużo, więc idź na staż.
0
Linia defensywy - Juve vs Real 1
Linia pomocy - Juve vs Real 2
Linia ataku - Juve vs Real 2
Obstawiam, że może być nudny mecz; Juve będzie przede wszystkim skupiać się na tym co potrafią najlepiej czyli na obronie.
Real teoretycznie ma potężny potencjał jeśli chodzi o atak, ale te osoby, które śledziły mecze Królewskich wiedzą jak to wyglądało w praktyce - składnych, kombinacyjnych akcji brakowało; czekanie aż Kroos, Carvajal, Marcelo coś dograją i tak wyglądał Real w ofensywie.
Według mnie "taktyka" Realu nie przejdzie na Juventus; Królewscy nie zaskoczą już niczym innym Starej Damy bo przecież już mamy koniec sezonu, ostatni mecz - to nie czas na eksperymenty.
Mimo iż Real (moim zdaniem) ma poszczególnie piłkarzy jakościowo lepszych to kolektyw przemawia właśnie za ekipą z Turynu. Jeżeli miałbym się bawić to obstawiałbym wygraną Juve po dogrywce/karnych.
1
Marca bardzo kreatywna okładka. ;)
10
Fiorentina nie wykupiła Tello, to teraz pewnie znowu go wypożyczą do Violi i Włosi będą czekać na to, aż Hiszpanowi skończy się kontrakt i wezmą go "za darmo".
0
Ten Bale przebił CR7. http://sport.radiozet.pl/var/radiozet-sport/storage/images/pilka-nozna/popiersie-garetha-bale-a-w-cardiff.-podobne-do-rzezby-ronaldo-foto/45696-1-pol-PL/Tworca-popiersia-Ronaldo-powraca.-Tym-razem-wykonal-podobizne-Garetha-Bale-a-FOTO_article.jpg
1
Hiszpański Wiśniowski. :)
0
Jeśli chodzi o kwestię sportowe to byłem bardzo zdziwiony bo przecież nie było źle.
Chyba rzeczywiście w grę wchodzi konflikt bo innego powodu nie widzę.
2
Jeżeli trzecie miejsce w Bundeslidze i Puchar Niemiec to za mało to pozdrawiam. Idiotyczna decyzja o zwolnieniu Tuchela.
0
Na Wikipedii już wiedzą, że Valverde to oficjalka.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ernesto_Valverde
"Od kolejnego sezonu 2017/18 trener FC Barcelony."