Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A ja lubię taki agresywny styl komentowania, nawet jak mecz jest nudny to za sprawą komentatora robi się ciekawie.
0
Lyon - Monaco
2 - sts: 2,30, fortuna: 2,42
X2 - sts: 1,35, fortuna: 1,44
Super kursy, można zgarnąć fajną kasę nawet przy bezpiecznym wariancie.
0
Zwłaszcza, że grali dzień później od Monaco + dogrywka i karne.
3
Znowu będzie śpiewka, że polska liga robiona jest pod Legię.
Przy obecnych wynikach Jagiellonia ma jeden punkt więcej od Legii, ale po podziale oba zespoły będą mieć tyle samo punktów. Szczerze te dzielenie punktów jest dla mnie idiotyczne bo to sztuczne wywoływanie emocji.
2
Nie ma Ibry to w końcu Cavani mógł przekroczyć 30 goli w sezonie.
1
Ale dorzucił piłkę ten typek z Arki.
0
Kolejny zawodnik, który pomimo ważnego kontraktu odejdzie z Barcelony za 0 euro.
4
Ibra, Teodorczyk i Mallenco - meczycho się szykuje
0
Nie
0
Teodorczyk vs Ibra
0
Real na 100% nie wygra w niedzielę z Barcą. Królewscy są tak zajechani teraz, że nawet najlepsza ławka rezerwowych na świecie im nie pomoże.
0
Czyli nie było spalonego. Nie wiem po co ludzie się plują, że sędzia popełnił błąd.
8
Komentarz usunięty
15
Ehhh teraz smutek taki złapałem. :( Zawsze boli mnie najbardziej gdy Barca odpada z LM.
0
Ja w pierwszej kolejności za Monaco bo Glik i zresztą Monaco to totalny wesoły ofensywny futbol. :D Nie ważne ile goli stracą bo i tak strzelają multum goli rywalom.
2
Za kogo trzymacie teraz kciuki? Jestem ciekaw.
#monaco
#juve
9
Oby Juve i Monaco spotkały się w finale. Nie chcę ani Białych ani Materacy w Cardiff.
0
Oby ekipa Glika wygrała LM! Do boju Kamil i Monaco!
3
E tam, mit o wielkiej defensywie Juve zweryfikuje takie Real czy Monaco, bo to jaki mają fart że nie stracili gola w tym dwumeczu z Barcą to jest coś niesamowitego.
3
Dybała xDDD
i Busket
3
Trzeba ściągnąć z powrotem Ville z MLS. :D
0
Bez przesady, w Turynie walczyliśmy i zasłużyliśmy chociaż na gola, ale brakło szczęścia. W Paryżu to się położyliśmy przed rywalem.
0
Tym czasem Kylian Mbappé znowu strzelił gola w LM.
50
Barcelona 4:0 Juventus
Mascherano 15'
Rakitić 42'
Andre Gomes 78'
Andre Gomes 83'
0
Dzięki!
0
Odniosłem się do komentarza Barcainfo gdzie w cytacie było powiedziane "nieuczciwa czerwona kartka dla rywala", więc piszę o Vidalu...
0
A no to kolejna kwestia. Sędzia nie sprostał zadaniu.
0
Ronaldo strzela 5 goli więc pokazuje klasę, podobnie jak rok temu strzelił 3 gole Wolfsburgowi i odwrócił losy dwumeczu. Tylko Portugalczyk jest za mało regularny.
0
Nie chodzi mi o tą sytuację bo tam rzeczywiście było czysto. Wcześniej była jeszcze sytuacja gdzie powinien dostać drugą żółtą.
2
Ronaldo 5 goli w dwu meczu z Bayernem za to należą mu się brawa. Jakby był tak częściej regularny to rzeczywiście zaslużyłby na Złotą Pilkę.