Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Sandro Ramírez - 1890 minut, 11 goli, 2 asysty (grał dzisiaj 90 minut)
Munir - 2069 minut, 8 goli, 3 asysty (gra jutro)
Paco - 1074 minut, 5 goli 3 asysty (grał dzisiaj 80 minut)
Ile minut potrzebuje piłkarz na zdobycie gola/asysty?
- Sandro (145 minut)
- Munir (188 minut)
- Paco (134 minuty)
*statystyki brane nie tylko z La Liga, a z każdych rozgrywek w tym sezonie
0
Co to za typ w studio oprócz Majaka?
1
Halo halo czy tu gra Monaco? 3:2 po pierwszej połowie :D
4
Biedny Umtiti, nie miał co zrobić.
0
Andre Gomes w końcu czuje luz, może to jest ten moment przełamania.
0
Pewnie będzie finał Real - Atleti i ci pierwsi pewnie wygrają.
0
Ale paździochy.
0
Ciekawe komu wskazówki będzie przekazywać Xavi.
7
Ale do dupy te ćwierćfinały; najpierw popsute święto piłkarskie przez terrorystów, potem Barca znowu daje dupy i przegrywa 3:0, a teraz brak Lewego na Real Madryt...
1
Kiedy wraca do gry Turan, bo potrzeba nam kogoś za Neymara?
1
Jak ja nie rozumiem tego podejścia to coś jest ze mną nie tak?
Tak jak kolega barcelonaLM napisał, dla takich chwil się żyje.
0
Niestety tego się obawiałem - Neymar jak dowiedział się o tym zawieszeniu to morale poleciały mu bardzo w dół i rozegrał chyba najgorszy mecz w sezonie.
4
Ale niektórzy ludzie mają tutaj nasrane we łbach. Wolą, żeby rewanż z PSG skończył się 5:1 i żebyśmy odpadli w chwale, niż żebyśmy walczyli wciąż o triumf w LM (nawet kosztem tego 3:0 z Juve).
Dzisiejszy mecz był zupełnie inny niż na Parc de Princes, było zdecydowanie więcej zaangażowania - na gola zasłużyliśmy, a przegraliśmy przez ignorowanie Dybali.
0
Kolego, ochłoń, odpocznij.
0
Święcicki to pewnie dzisiaj baluje.
2
Ale ten jeden gol zmieniłby sytuacje w rewanżu.
0
Nie zgadzam się z Tobą.
0
Wchodzi Pogba v2.
0
Gramy lepiej niż w Paryżu, zasługujemy chociaż na jednego gola. A pan Lipiński nie udźwignął roli obiektywnego komentatora.
0
UEFAlona powiadacie?
1
Zgadzam się w 100%. W Paryżu stali i płakali.
0
Niech Roberto wejdzie na DM, bo tam po prawej stronie kompletnie niewidoczny i dubluje się pozycjami z Rakiticiem.
0
Alves dzisiaj pokazał jak powstrzymywać Neymara.
0
Niesamowite, że po tym 4:0 wciąż oglądamy Barce w LM. :)
0
Dobrze, że Kosowski dzisiaj nie komentuje.
1
Przed autokarem.
0
Podobno Bartra ranny...
0
Jakie strony polecacie, żeby obejrzeć dzisiejszy mecz?
1
Torres nie mam pytań
0
Atleti rzeczywiście się oszczędza na LM.