13

Sandro Ramírez - 1890 minut, 11 goli, 2 asysty (grał dzisiaj 90 minut)
Munir - 2069 minut, 8 goli, 3 asysty (gra jutro)
Paco - 1074 minut, 5 goli 3 asysty (grał dzisiaj 80 minut)

Ile minut potrzebuje piłkarz na zdobycie gola/asysty?
- Sandro (145 minut)
- Munir (188 minut)
- Paco (134 minuty)

*statystyki brane nie tylko z La Liga, a z każdych rozgrywek w tym sezonie

0

Co to za typ w studio oprócz Majaka?

1

Halo halo czy tu gra Monaco? 3:2 po pierwszej połowie :D

4

Biedny Umtiti, nie miał co zrobić.

0

Andre Gomes w końcu czuje luz, może to jest ten moment przełamania.

0

Pewnie będzie finał Real - Atleti i ci pierwsi pewnie wygrają.

0

Ale paździochy.

0

Ciekawe komu wskazówki będzie przekazywać Xavi.

7

Ale do dupy te ćwierćfinały; najpierw popsute święto piłkarskie przez terrorystów, potem Barca znowu daje dupy i przegrywa 3:0, a teraz brak Lewego na Real Madryt...

1

Kiedy wraca do gry Turan, bo potrzeba nam kogoś za Neymara?

1

Jak ja nie rozumiem tego podejścia to coś jest ze mną nie tak?
Tak jak kolega barcelonaLM napisał, dla takich chwil się żyje.

0

Niestety tego się obawiałem - Neymar jak dowiedział się o tym zawieszeniu to morale poleciały mu bardzo w dół i rozegrał chyba najgorszy mecz w sezonie.

4

Ale niektórzy ludzie mają tutaj nasrane we łbach. Wolą, żeby rewanż z PSG skończył się 5:1 i żebyśmy odpadli w chwale, niż żebyśmy walczyli wciąż o triumf w LM (nawet kosztem tego 3:0 z Juve).

Dzisiejszy mecz był zupełnie inny niż na Parc de Princes, było zdecydowanie więcej zaangażowania - na gola zasłużyliśmy, a przegraliśmy przez ignorowanie Dybali.

0

Kolego, ochłoń, odpocznij.

0

Święcicki to pewnie dzisiaj baluje.

2

Ale ten jeden gol zmieniłby sytuacje w rewanżu.

0

Nie zgadzam się z Tobą.

0

Wchodzi Pogba v2.

0

Gramy lepiej niż w Paryżu, zasługujemy chociaż na jednego gola. A pan Lipiński nie udźwignął roli obiektywnego komentatora.

0

UEFAlona powiadacie?

1

Zgadzam się w 100%. W Paryżu stali i płakali.

0

Niech Roberto wejdzie na DM, bo tam po prawej stronie kompletnie niewidoczny i dubluje się pozycjami z Rakiticiem.

0

Alves dzisiaj pokazał jak powstrzymywać Neymara.

0

Niesamowite, że po tym 4:0 wciąż oglądamy Barce w LM. :)

0

Dobrze, że Kosowski dzisiaj nie komentuje.

1

Przed autokarem.

0

Podobno Bartra ranny...

0

Jakie strony polecacie, żeby obejrzeć dzisiejszy mecz?

1

Torres nie mam pytań

0

Atleti rzeczywiście się oszczędza na LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?