Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Termalica prowadzi z Legią... Co się dzieje z Mistrzem Polski
1
Jeżeli Iniesta i Busquets nie zagrają jak z PSG to jestem spokojny o wynik spotkania.
0
Powinieneś dodać "że wchodzisz na własną odpowiedzialność".
0
Zamknij lepiej
4
Barcelona w Chelsea. Duet Fabregas & Pedro po golu i asyście.
2
Nie dało się tego podsumować lepiej. :P
0
Na bramkę Butalnd. W środku pola brakuje mi centymetrów. Poszukaj jakiegoś + 180 cm zawodnika na środek.
0
Dla mnie dobre wrażenie robi Szachtar i mogą powalczyć o końcowy triumf.
0
Odpadł Villareal, Athletic i odpadnie prawdopodobnie Celta. Nie ma Sevilli to teraz nie ma komu z hiszpańskich klubów zdobyć LE. Ale ja się cieszę, że w końcu inna narodowość wygra te rozgrywki.
0
Masz może link do Joveticia bo chętnie bym obejrzał. :D
edit: Już mam
2
Juventus melduje się praktycznie w 1/4. Jeśli chodzi o Leicester to Anglicy mają szanse na awans bo u siebie są zdecydowanie lepsi.
0
Wczoraj multum goli, a dzisiaj bida. Równowaga jednak istnieje.
0
Sampaoli już szaleje.
1
Spoko, jutro też jest dzień i się odkujesz.
0
Jaki wynik obstawiacie jutro San Marino - Andora?
0
Haha, ja też obstawiłem PSG 4:0 i jestem teraz bogaty.
5
United może popsuć, najbardziej ryzykowne.
1
Coś w tym złego?
4
W tym sezonie padło już 152 goli w meczach z udziałem AS Monaco w 42 meczach. Daje to średnią 3,61 goli na mecz.
0
Jutro to będzie niesamowity dzień; Liga Mistrzów, Liga Europy i Liga Hiszpańska.
0
W rewanżu Monaco - City pewny BTTS, ale pewnie niski kursik będzie.
1
Ścięło mi stream i City strzela gola porażka.
2
Dobra, to Andre Gomes walnie bramkę na 4:0 z PSG i będzie dogrywka.
0
To jest coś niewiarygodnego Stones wyprowadza na prowadzenie.
0
Ale przyjemnie się ogląda grę Kyliana Mbappé.
0
Kocham Ligę Mistrzów :P
0
Po tym meczu będę musiał policzyć ile goli już padło w tym sezonie w meczach z udziałem Monaco bo to coś niewiarygodnego.
0
Ale ten Stones to tragicznie gra w tym meczu. Ktoś w ogóle ogląda City regularnie i może napisać coś więcej o jego i grze i dlaczego wydano grube miliony na niego?
0
Mogło być 1:3 a jest 2:2. Pozdro dla gości, którzy obstawiali over 3,5 w tym meczu. :D
0
Tak to jest jak nie strzela się karnych w samiutki róg.