0

Termalica prowadzi z Legią... Co się dzieje z Mistrzem Polski

1

Jeżeli Iniesta i Busquets nie zagrają jak z PSG to jestem spokojny o wynik spotkania.

0

Powinieneś dodać "że wchodzisz na własną odpowiedzialność".

0

Zamknij lepiej

4

Barcelona w Chelsea. Duet Fabregas & Pedro po golu i asyście.

2

Nie dało się tego podsumować lepiej. :P

0

Na bramkę Butalnd. W środku pola brakuje mi centymetrów. Poszukaj jakiegoś + 180 cm zawodnika na środek.

0

Dla mnie dobre wrażenie robi Szachtar i mogą powalczyć o końcowy triumf.

0

Odpadł Villareal, Athletic i odpadnie prawdopodobnie Celta. Nie ma Sevilli to teraz nie ma komu z hiszpańskich klubów zdobyć LE. Ale ja się cieszę, że w końcu inna narodowość wygra te rozgrywki.

0

Masz może link do Joveticia bo chętnie bym obejrzał. :D

edit: Już mam

2

Juventus melduje się praktycznie w 1/4. Jeśli chodzi o Leicester to Anglicy mają szanse na awans bo u siebie są zdecydowanie lepsi.

0

Wczoraj multum goli, a dzisiaj bida. Równowaga jednak istnieje.

0

Sampaoli już szaleje.

1

Spoko, jutro też jest dzień i się odkujesz.

0

Jaki wynik obstawiacie jutro San Marino - Andora?

0

Haha, ja też obstawiłem PSG 4:0 i jestem teraz bogaty.

5

United może popsuć, najbardziej ryzykowne.

1

Coś w tym złego?

4

W tym sezonie padło już 152 goli w meczach z udziałem AS Monaco w 42 meczach. Daje to średnią 3,61 goli na mecz.

0

Jutro to będzie niesamowity dzień; Liga Mistrzów, Liga Europy i Liga Hiszpańska.

0

W rewanżu Monaco - City pewny BTTS, ale pewnie niski kursik będzie.

1

Ścięło mi stream i City strzela gola porażka.

2

Dobra, to Andre Gomes walnie bramkę na 4:0 z PSG i będzie dogrywka.

0

To jest coś niewiarygodnego Stones wyprowadza na prowadzenie.

0

Ale przyjemnie się ogląda grę Kyliana Mbappé.

0

Kocham Ligę Mistrzów :P

0

Po tym meczu będę musiał policzyć ile goli już padło w tym sezonie w meczach z udziałem Monaco bo to coś niewiarygodnego.

0

Ale ten Stones to tragicznie gra w tym meczu. Ktoś w ogóle ogląda City regularnie i może napisać coś więcej o jego i grze i dlaczego wydano grube miliony na niego?

0

Mogło być 1:3 a jest 2:2. Pozdro dla gości, którzy obstawiali over 3,5 w tym meczu. :D

0

Tak to jest jak nie strzela się karnych w samiutki róg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?