0

Za wygraną kasę postaw jutro Legię, sprawdzone info.

0

Widzieliście co zrobił Hamsik? Zbiegł z drugiej linii do ataku i nie liczył wyłącznie na atak tylko sam zrobił przewagę w polu karnym. Czemu nie robił tego wczoraj Gomes u nas?

0

Kurde, raz przełączam na pierwszy mecz, a potem na drugi i nie wiem co oglądać bo dwa rewelacyjne mecze.

0

Jak ten Sanchez ma coś osiągnąć w tym Arsenalu jak on sam gra, a reszta się przygląda.

0

Ale Benzema to lubi Ligę Mistrzów.

1

Zieliński mega zestresowany, ciężkie nogi.

0

Co ten Navas robi w bramce?

0

Nie jestem antymadritistą, ale jak tu się nie cieszyć. :D

0

Aha i kolejna kwestia mnie ciekawi - zapraszam do dyskusji.

Ivan Rakitić był jedną z kluczowych postaci sezonu 14/15, czyli sezonu z trypletem. Chorwat potrafił wywalczyć sobie miejsce w składzie i z tych zadań z których miał się wywiązywać, nie było większych zastrzeżeń.

Przed sezonem 16/17 przyszedł do nas zawodnik o podobnej charakterystyce co Ivan, czyli Andre Gomes. Jego gra od początku sezonu (jak każdy widzi) jest tragiczna i problem jest w tym, że Portugalczyk nie wie co ma robić w zespole, czyli kiedy włączyć się w akcję, a kiedy nie no i jest przede wszystkim strasznie wystraszony. Taki zawodnik nie powinien więc grać, a jednak w tym sezonie uzbierał już 1867 minut (wychodzi prawie 21 całych meczy)!

Dlaczego więc Rakitic potrafił z marszu wpasować się w zespół, a Gomes już nie przy założeniu, że obaj piłkarze dostawali dużo minut? Może Gomes jest słabym piłkarzem? Statystyki z poprzedniego sezonu nie potwierdzają tej tezy. Andre był kluczowym piłkarzem Valencii w sezonie 15/16 (41 meczy co złożyło się na ponad 3 tys. minut i dodatkowo 4 gole i 7 asyst).

No i tutaj stawiam taką teorię. Gomes nie mógł z marszu wpasować się w zespół jak Rakitić w sezonie 14/15, ponieważ nie ma w klubie Xavi'ego. Xavi w swoim ostatnim sezonie w FCB w kluczowych meczach siedział na ławce, a jego miejsce zajął Ivan. No i według mnie obecność Xavi'ego pomogła Rakiticiowi bo Hiszpan przekazywał wskazówki jak ma poruszać się na boisko, jak ma się ustawiać, kiedyś przyspieszyć, a kiedy zwolnić i były to wskazówki czysto praktyczne bo Xavi przecież grał jeszcze w swoim ostatnim sezonie.
Teraz nie ma takiego piłkarza, który potrafiłby przekazać swoje mądrości Gomesowi; co prawda jest Iniesta, Rakitić czy Busquets, ale najwyraźniej nie mają takiego daru jak Xavi w przekazywaniu wiedzy. Nie usprawiedliwiam Gomesa, ale szukam jakiś wytłumaczeń na sytuację Portugalczyka w obecnym sezonie.

A Wy jak myślicie?

1

Unai Emery jest stworzony do wygrywania europejskich pucharów.

2014, 2015, 2016 - Liga Europy i tym wczorajszym występem narobił apetyt kibicom PSG na wygranie Ligi Mistrzów w 2017.

0

https://pbs.twimg.com/media/C4qOGMgWEAA34k8.jpg

Czyli jutro wygrana Realu i Arsenalu.

2

Trzeba znaleźć pomysł na drugą linię i "życie bez Messiego" - to chyba najważniejsze kwestie czysto sportowe z jakimi boryka się FC Barcelona.

0

0

Hahaha, chyba każdy to już oglądał

0

Iniesta dzisiaj najgorszy mecz w barwach Barcy. Wiem, że nie widziałem wszystkich meczy z jego udziałem, ale gorzej nie dało się zagrać jak na tak klasowego zawodnika.

3

Zgłoszone :)

1

Benfica wygrywa 1:0 z BVB

4

"Kaucja za butelki zwrotne po piwie wzrośnie z 35 do 50 gr"

Trzeba iść po browary i opijać smutki. Przynajmniej będzie teraz taniej. :(

6

"Paryski gwałt bez pomocy"

0

Aż się odechciewa oglądać meczy na jakiś czas...

0

A przecież wszyscy przed sezonem byliśmy zadowoleni z okienka transferowego bo była mega obiecujące. Jak się okazało to tylko jeden zawodnik, który wywalczył miejsce w składzie był dobrym dał jakość i był to Umtiti. A reszta gdzie?

0

[*]

0

Co się stało z Barcą?

3

Oszczędzają Di Marie na ligę francuską...

0

Auba nie strzela karnego co za cienias.

0

Dokładnie 10 lat temu Barca odpadła w 1/8 LM, a rywalem był Liverpool w 2007.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Benfica 1:0 BVB , Mitroglou 49 :(

0

Iniesta dzisiaj gra jakby chciał, żeby wywalono ze stanowiska Lucho.

0

Racja 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?