Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś złego się stało z naszymi, może jakieś zatrucie pokarmowe bo nie dowierzam.
0
Iniesta najgorszy mecz w historii tragedia. Busquets na stojąco no a Gomes standard.
0
Rafinha i Denis Suarez do rozgrzewki.
0
Ter Stegen ratuje dupe...
0
Ale to dumnie wygląda jak widzę tych Polskich sędziów.
0
Monaco to coś niewiarygodnego ile goli można pakować w lidze.
0
Moje typy na ten tydzień w LM:
Benfica - BVB X
PSG - Barca 2
Bayern - Arsenal 1
Real - Napoli X
0
Leo gdzie te ręce :D
3
Liga i Puchar Króla to nie to samo co Liga Mistrzów. Na Champions League czekam z większa niecierpliwością niż na pozostałe rozgrywki.
1
Dla mnie najbardziej ryzykowne Bayern vs Arsenal że obie strzelą bo według mnie Bayern powinien utrzymać czyste konto.
0
Mariusz Stępiński z gole w Nantes!
https://streamable.com/dgd07
1
1:0 Marco Paixao (as. Peszko)
0
Jak obstawiacie dzisiejszy hit w Ekstraklasie? Ja liczę na remis.
0
Dużo osób ogląda Sapporo. :P
0
Udało się :P
0
Najgorzej współczuję
0
Brawo Legia, trzy punkty. Teraz można włączyć na Real i może coś Ramos wsadzi w doliczonym czasie.
3
No mówiłem, żeby nie włączać...
0
Zamiast Realu polecam obejrzeć Mistrza Polski w akcji.
11
Nie włączaj meczu bo wiadoma jest zasada, że jak włącza się stream Realu to Królewscy gola strzelają.
0
Pytanie czy jest szansa na powrót Vidala jeszcze w tym sezonie.
0
Gra Jordi Alba
0
Niech coś zostawią na wtorek.
1
Messi Suarez Neymar i jeszcze Alexis - no co za kwartet :D
0
Ale ten Messi to perfidny, musiał pomiędzy nogami strzelić.
0
MSN znowu się aktywowało!
0
No to dzik ten Vidal, cały czas coś dokłada do swojego dorobku.
0
Może ktoś napisać kto strzelił gole i kto asysty dla Barcy bo flashcore to nie zawsze wiarygodne źródło a nie oglądałem pierwszej połowy.
1
Mam nadzieję, że Umtiti nie spęka przed Cavanim, ale obawiam się że walkę w środku pola możemy przegrać bo PSG ma niezłą drugą linię.
0
Zieliński to fan Realu, więc może niech lepiej ten Allan gra. Ale tak na serio to mam nadzieję, że Polak zagra też z Realem i pokaże show niczym Lewandowski 4 lata temu.