Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal i Lucho mają ewidentne jakąś umowę albo Aleix Vidal jest mega profesjonalistą i dżentelmenem.
11
Mathieu za Pique? Prędzej spodziewałbym się Vidala za Roberto, a jednak Lucho ubóstwia Francuza. W składzie jest też Busi i trochę dziwne były te przewidywania Sportu i Mundo. No i w pomocy Turan, czyli tam gdzie Turek radzi sobie średnio.
4
Dzwonię do Teo, zaraz gola strzeli.
0
Jestem ciekaw czy to się opłaci Celcie.
0
Marcin Pawłowski i Tomek Ćwiąkała
4
Punkty za wiatr są potrzebne, ale system nie jest skonstruowany idealnie, bo nie zawsze oddaje to co się dzieje w rzeczywistości.
0
Czemu Mundo Deportivo i Sport obstawiają, że nie zagra dzisiaj Busquets? Przecież to zawodnik żelaznej jedenastki, a jednak nikt nie typuje, że zagra od pierwszych minut.
0
Korci to bo jestem ciekawy.
4
Niech ten Ramos idzie na atak bo tylko marnuje się w obronie.
3
Po I serii w skokach poszedłem zobaczyć na flashscore jak tam Real i oczywiście podświetliło mi się 1:0 dla Realu. Który to już raz, że chcę zobaczyć jak Królewcy grają i oczywiście gola strzelają. Kto miał tak samo?
0
To już chyba koniec Kowala w Polsacie.
1
Koniec koszmaru, to już koniec Anoeta.
4
Ale ten Juanmi to rzeczywiście podobny do Griezmanna.
1
Przecież bramkarz go musnął, a Neymar zrobił "show".
2
Neymar się popisał, nie ma co.
0
Nie
0
Messi czerwona zaraz.
0
Niedługo logo Sociedad już nie będzie takie legendarne. Koniec serii się zbliża.
7
Messi to dzisiaj wyleci z boiska.
0
Ja szaliki czasami zakładam.
2
Szkoda, że przed rozpoczęciem sezonu nie stawiał sukcesywnie na remisy Wieśniaków. :P
39
Znowu dobre sędziowanie (Sevilla vs Real i Real vs Celta) i druga porażka Realu.
2
Ronaldo z okazji nadchodzącej nowej serii Realu.
1
Że przegrali już na Bernabeu, a nie dopiero na Balaidos.
28
Ubolewam jedynie, że nie był to mecz ligowy.
0
Ale chce mi się śmiać. :D
0
To się nigdy nie znudzi. xdddddd
1
Modrić to wybitny piłkarz, ale to jak on lubi przewracać się w polu karnym rywala to jest niesamowite.
0
To co, dzisiaj łatwe zwycięstwo Celty?
1
Jeszcze jedno i będą 4 polecenia.