0

1. Real
2. Barca
3. Atletico
4. Valencia

1

Mascherano strzelił?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sędziowie w Hiszpanii dają znowu powód, żeby pisać o nich nie najlepiej.

0

Bruno, ładna interwencja.

0

Villareal na hendicupie

0

Iniesta dzisiaj bardzo słabo, niech Rafinha dostanie szanse.

2

Przypadek Sebastiana Boenischa.

0

Nie ma kontry tyle dobrego.

4

Przy "takiej" grze brakuje nam Sergio Ramosa.

0

Może wstawili się za Rakietę, ale to chore teorie.

2

Piquet joga bonito.

0

Widzę, że ruszyła akcja Lucho out.

0

To nie mecze Realu. ;D

0

Messi dzisiaj po za swoim standardowym poziomem.

0

Racja :D

0

Aleszandro Pato tego jeszcze nie słyszałem.

2

Niech pakuje walizki razem z Adurizem.

0

Mama Neymara? :D

8

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

6

Dobrze zrobił Umttiti, musi mu powiedzieć, że temu Adurizowi nie wolno wszystkiego.

0

Po męczącym dniu meczyk Barcy po przerwie, a jutro na dodatek Święto!

0

Oby Sevilla pokazała pazur w meczu ligowym, ewentualnie w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi bo tutaj to pół biedy.

0

Alli i Eriksen sprawiają, że walka o mistrzostwo w Anglii wraca do normy. Znowu ścisk w czołówce BPL.

0

Na kogo trafi Real w 1/4? Czy będzie dopiero losowanie par ćwierćfinałowych?

0

Real wygląda naprawdę dobrze i zasłużone prowadzenie 2:0.

0

Hej, czy poleca ktoś jakąś stronę na której dałoby radę obejrzeć zawody skoków narciarskich na komórce?

0

Dab to figura taneczna, która okazuje radość. Ogólnie zrobiła się moda na tego całego "daba", ale ciężko wyjaśnić mi fenomen całej akcji. Dab pochodzi z kultury hip-hopu, a w piłce rozpropagował ją Paul Pogba. Oczywiście Flamini nie chciał zrobić "daba", ale wygląda to jakby zrobił to umyślnie.

* Ja tutaj napisałem "dabik", ponieważ użyłem zdrobnienia od "dab".

0

Flamini to by chciał wrócić do Arsenalu, ale dabik i tak musi być.

3

Wszołek zaczął strzelać w QPR i znowu w 80+ minucie i znowu na 2:1 i prawdopodobnie gol na wagę zwycięstwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?