Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1. Real
2. Barca
3. Atletico
4. Valencia
1
Mascherano strzelił?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sędziowie w Hiszpanii dają znowu powód, żeby pisać o nich nie najlepiej.
0
Bruno, ładna interwencja.
0
Villareal na hendicupie
0
Iniesta dzisiaj bardzo słabo, niech Rafinha dostanie szanse.
2
Przypadek Sebastiana Boenischa.
0
Nie ma kontry tyle dobrego.
4
Przy "takiej" grze brakuje nam Sergio Ramosa.
0
Może wstawili się za Rakietę, ale to chore teorie.
2
Piquet joga bonito.
0
Widzę, że ruszyła akcja Lucho out.
0
To nie mecze Realu. ;D
0
Messi dzisiaj po za swoim standardowym poziomem.
0
Racja :D
0
Aleszandro Pato tego jeszcze nie słyszałem.
2
Niech pakuje walizki razem z Adurizem.
0
Mama Neymara? :D
8
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
6
Dobrze zrobił Umttiti, musi mu powiedzieć, że temu Adurizowi nie wolno wszystkiego.
0
Po męczącym dniu meczyk Barcy po przerwie, a jutro na dodatek Święto!
0
Oby Sevilla pokazała pazur w meczu ligowym, ewentualnie w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi bo tutaj to pół biedy.
0
Alli i Eriksen sprawiają, że walka o mistrzostwo w Anglii wraca do normy. Znowu ścisk w czołówce BPL.
0
Na kogo trafi Real w 1/4? Czy będzie dopiero losowanie par ćwierćfinałowych?
0
Real wygląda naprawdę dobrze i zasłużone prowadzenie 2:0.
0
Hej, czy poleca ktoś jakąś stronę na której dałoby radę obejrzeć zawody skoków narciarskich na komórce?
0
Dab to figura taneczna, która okazuje radość. Ogólnie zrobiła się moda na tego całego "daba", ale ciężko wyjaśnić mi fenomen całej akcji. Dab pochodzi z kultury hip-hopu, a w piłce rozpropagował ją Paul Pogba. Oczywiście Flamini nie chciał zrobić "daba", ale wygląda to jakby zrobił to umyślnie.
* Ja tutaj napisałem "dabik", ponieważ użyłem zdrobnienia od "dab".
0
Flamini to by chciał wrócić do Arsenalu, ale dabik i tak musi być.
3
Wszołek zaczął strzelać w QPR i znowu w 80+ minucie i znowu na 2:1 i prawdopodobnie gol na wagę zwycięstwa.