Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zabrakło 7 podań do magicznej liczby. :/
6
Turan to zmiennik Neymara wycieniany przez Chińczyków na 50 mln Euro czyli można powiedzieć, że całkiem nieźle.
4
Mistrzowie swoich krajów. Może powtórka z 14/15 i zdobycie triumfu poprzez ścieżkę mistrzowską? ;)
0
Wg mnie opłaca się grać co najmniej w stosunku 1:2, a jeśli chodzi o skuteczność to średnio u mnie bywa. Zazwyczaj jak mam 2 zdarzenia to jeden mecz siedzi, a drugi nie i o taka loteria.
0
Besiktas spanikował po pierwszej straconej bramce, a potem Dynamo siekało ich z kontry i byli do bólu skuteczni i stąd ten wynik a nie inny.
1
Sociedad tak jak można było się spodziewać, że przerżną wysoką po świetnym meczu z Barcą.
0
Osasuna gra tragicznie, więc myślę że Barca zgarnie spokojnie 3 punkty.
3
To będzie weekend Polaków w Klingenthal.
0
Ten post powinien być przypięty, zgadzam się w 100%.
3
Gomes wczoraj to nieporozumienie w ofensywie i defensywie.
2
To teraz czekam na Najman - Popek
5
Pudzian jest tak zajebisty, że aż zmienił mi avatar.
0
Gdzie to wyczytałeś?
0
Oby tak było, musi być powtórka z 14/15.
3
Ronaldo i jego poza. :D
1
Najlepszy po pierwszej połowie Luka Modrić - robi grę.
0
Sergi Roberto znowu stał się za bardzo schematyczny i brakuje mu elementu zaskoczenia.
1
Andre Gomes jak gra to aż ręce opadają.
12
KLOCOWATA Linia pomocy - szkoda, że nie ma Denisa
0
Celtic z 2:0 na 3:4 - też świetny mecz.
0
Czy da się SMSem wykupić dostęp na plyer.pl?
0
Po południu znowu zapomnę i przypomnę sobie wieczorem. :P Ale to uroki Copa del Rey.
0
Zapomniałem, że dzisiaj meczyk. Do boju Barça!
22
Drukarka, skaner czy CR7?
1
Munir 1:0, w tym sezonie statystyki na korzyść Haddadiego w porównaniu z Paco
0
Według mnie w takiej sytuacji nie powinno się wręczać pucharu.
0
Obstawiasz coś na jutro?
2
Magiera do Barcelony :D
3
ter Stegen - uczeń Simeone
6
Śląsk płaci rachunek za BVB.