2

"To są właśnie te detale" xD

0

Koszmar z karnymi wraca.

0

ter Stegen w Lidze Mistrzów, a w La Liga to zupełnie inny bramkarz.

5

Caballero czyli znowu łysy Argentyńczyk na boisku. Co oni tam mają taką modę na Pazdana? Następny w kolejce jest ten pan: https://pbs.twimg.com/media/CvDyd4cWEAA5xXV.jpg

0

Lewandowski strzela gola po asyście Robbena, świat się kończy.

0

Z minusów jeszcze 2 kontuzje.

0

Tak, kontuzje niestety.

2

Tak teraz skminiłem, że Barca i City mają łysych Argentyńczyków na prawej obronie. Masche i Zabaleta wyglądają jak bracia.

2

Adriano Correia z bramką dla Besiktasu.

9

Kimmich na 2:0 dla Bayernu - on jest niesamowity ile on strzela goli na pozycji środkowego pomocnika

1

Fernandinho zagranie aka Wawrzyniak.

0

Jak tak będzie to prawa strona Barcy pod względem ofensywnym nie będzie istniała bo wiadomo, że Messiego będzie ciągnąć do środka; no chyba że Rakitic będzie grał szeroko.

0

Może zadziałałby przypadek Alvesa, który grał ze średniakami w kratkę, a na prestiżowe skupiał się maksymalnie. Jedno jest pewne, nie dowiemy się.

1

Lucho mógł dać Mathieu zamiast Alby to byśmy mieli czterech stoperów w linii obrony.

0

1:0 na farcie? Już bez przesady.

0

Efekt Zidana

0

Malarz to ma dzisiaj niezłe jajca. Fan Realu, a dzisiaj musi grać przeciwko nim.

0

Sandro Kulenović już dwa gole w Młodzieżowej Lidze Mistrzów, oby coś jeszcze ustrzelił Realowi.

0

Dinamo w LM gra tak samo beznadziejnie jak Legia, więc ja może skuszę się na Seville z hendicupem a wtedy kurs 2,70.

0

Stawiać na Seville bo kursiki fajne.

0

Przypominam, że Betis zapłaci dzisiaj rachunek za cztery remisy z rzędu Realu. No chyba, że Andaluzyjczycy zostawią rachuneczek Legii.

0

Paco El Haddadi

0

Nasi grupowi rywale w LM muszą potrenować karne. Borussia M. dzisiaj zmarnowane dwa karne, to samo City; może jeszcze Celtic dzisiaj coś zmarnuje.

0

Ojojo Jefecito ewidentnie bez formy. :/

0

Mam nadzieję, że Denis Suarez wejdzie w drugiej połowie i "dobije" rywala.

0

Na ten moment Barca musiałaby grać w el. do LM. Trzeba dzisiaj wygrać i to koniecznie.

1

MarioVeB! - jednak miałeś rację z tymi Czechami. Oni też dominowali w swoim meczu jak Polska, ale nie wciśneli gola Azerbejdżanowi.

1

Haha Norwegia - San Marino 1:1

1

Wtf poszedłem do toalety i spóźniłem się na drugą połowę i patrzę wynil 5:2 co się dzieje?

0

Największa nerwówka będzie z Anglikami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?