Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"To są właśnie te detale" xD
0
Koszmar z karnymi wraca.
0
ter Stegen w Lidze Mistrzów, a w La Liga to zupełnie inny bramkarz.
5
Caballero czyli znowu łysy Argentyńczyk na boisku. Co oni tam mają taką modę na Pazdana? Następny w kolejce jest ten pan: https://pbs.twimg.com/media/CvDyd4cWEAA5xXV.jpg
0
Lewandowski strzela gola po asyście Robbena, świat się kończy.
0
Z minusów jeszcze 2 kontuzje.
0
Tak, kontuzje niestety.
2
Tak teraz skminiłem, że Barca i City mają łysych Argentyńczyków na prawej obronie. Masche i Zabaleta wyglądają jak bracia.
2
Adriano Correia z bramką dla Besiktasu.
9
Kimmich na 2:0 dla Bayernu - on jest niesamowity ile on strzela goli na pozycji środkowego pomocnika
1
Fernandinho zagranie aka Wawrzyniak.
0
Jak tak będzie to prawa strona Barcy pod względem ofensywnym nie będzie istniała bo wiadomo, że Messiego będzie ciągnąć do środka; no chyba że Rakitic będzie grał szeroko.
0
Może zadziałałby przypadek Alvesa, który grał ze średniakami w kratkę, a na prestiżowe skupiał się maksymalnie. Jedno jest pewne, nie dowiemy się.
1
Lucho mógł dać Mathieu zamiast Alby to byśmy mieli czterech stoperów w linii obrony.
0
1:0 na farcie? Już bez przesady.
0
Efekt Zidana
0
Malarz to ma dzisiaj niezłe jajca. Fan Realu, a dzisiaj musi grać przeciwko nim.
0
Sandro Kulenović już dwa gole w Młodzieżowej Lidze Mistrzów, oby coś jeszcze ustrzelił Realowi.
0
Dinamo w LM gra tak samo beznadziejnie jak Legia, więc ja może skuszę się na Seville z hendicupem a wtedy kurs 2,70.
0
Stawiać na Seville bo kursiki fajne.
0
Przypominam, że Betis zapłaci dzisiaj rachunek za cztery remisy z rzędu Realu. No chyba, że Andaluzyjczycy zostawią rachuneczek Legii.
0
Paco El Haddadi
0
Nasi grupowi rywale w LM muszą potrenować karne. Borussia M. dzisiaj zmarnowane dwa karne, to samo City; może jeszcze Celtic dzisiaj coś zmarnuje.
0
Ojojo Jefecito ewidentnie bez formy. :/
0
Mam nadzieję, że Denis Suarez wejdzie w drugiej połowie i "dobije" rywala.
0
Na ten moment Barca musiałaby grać w el. do LM. Trzeba dzisiaj wygrać i to koniecznie.
1
MarioVeB! - jednak miałeś rację z tymi Czechami. Oni też dominowali w swoim meczu jak Polska, ale nie wciśneli gola Azerbejdżanowi.
1
Haha Norwegia - San Marino 1:1
1
Wtf poszedłem do toalety i spóźniłem się na drugą połowę i patrzę wynil 5:2 co się dzieje?
0
Największa nerwówka będzie z Anglikami.