Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Paco Alcácer urodził się w miejscowości o nazwie... Torrent. Nie powiem, ciekawie.
0
"RedBull" ma konkurencje, napój energetyczny TurboGrosik - Tomasz Hajto
7
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/15440569_1310051929055694_1619559184196796065_o.jpg?oh=ab0edd87500ac5db125ebc621478370d&oe=58EF0A14
Jutro stawiać na Żyłe, pewny win.
0
Koleś rzadko rozgrywa pełne 90 minut.
0
W "Europie" poznaliśmy już 12 mistrzów w swoich krajach: Estonia, Białoruś, Szwecja, Kazachstan, Norwegia, Islandia, Litwa, Irlandia, Wyspy Owcze, Finlandia, Łotwa, Gruzja
10
Rayo wesoły futbol
0
Lavezzi zarabia podobno 590 tys. euro tygodniowo.
0
Jaka jest kolejność od miejsc 5 do 2?
0
Teksty z Ronaldo, który ma 3 złote piłki już nie będą aktualne.
0
A Neymar?
0
Jestem ciekaw czy Jaga powalczy o coś w pucharach.
2
Przydałby się taki zmiennik typu Eto'o bo koleś jest nadal genialny.
0
Zieliński nie powinien grać z Realem.
0
Śmieszne te losowanie, po co komu Barca PSG po raz enty.
1
Ja pójdę o krok dalej, zrobię karierę z Pique i Ramosem na ataku.
0
Czemu Ramos robi to cały czas? Przecież Real nigdy nie straci punktów jak mają takiego asa w rękawie w końcówkach meczów.
16
Od sezonu 2018/2019 Liga Mistrzów nie będzie już taka sama. Mecze będą się rozpoczynały o 19 i 21, a nie jak wcześniej o 20:45. Niby to tylko godzina, ale dla mnie ta konkretna godzina 20:45 to symbol tych rozgrywek. Nie podoba mi się to. ://
5
Czaruje to ten łysy z Osasuny.
0
To masz szczęście, dużo szczęścia.
0
Północna czy Południowa?
0
Oglądałem mecze Osasuny i jest dwa razy gorsza od Alaves. No chyba, że wyjdę na kompletnego idiotę po tym meczu.
0
Z Osasuną to i rezerwami byśmy wygrali.
0
Szkoda, że ten Osmanlispor jest tylko prowizoryczny bo Szukała nie mieści się nawet w kadrze meczowej.
0
Cracovia z trenerem Zielińskim tym bardziej.
14
Dobrze, że Legia została mistrzem Polski w 2016 bo taki Piast Gliwice zrobiłby blamaż w II rundzie el. LM.
0
Co to za alternatywna rzeczywistość?
0
Dla mnie spoko, czas na rozróbę w LE.
0
Atletico, Sevilla, FC Porto, Leicester - 7 goli w LM
Legia - 9 goli w LM
0
Liga Mistrzów bez Legii nie będzie już taka sama...
2
Jest szansa na BTTS?
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15380525_1178066918914572_8397348203187709145_n.jpg?oh=52e9303d80b8d30e23edc6e47053b9f1&oe=58F5E625