La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 889 Culés

0

ter Stegen - Mascherano, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Roberto, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar

Myślę, że to optymalne zestawienie na Juve. Powracamy do czterech obrońców z Mascherano na PO, który pilnowałby prawej strony przed kontrami Starej Damy i analogicznie Alba tylko że z lewej strony, ale Hiszpan częściej włączałby się w akcje ofensywne.

W linii pomocy powrót kluczowego Busquetsa + Iniesta i Roberto, którzy daliby swobodę w grze kombinacyjnej przy skomasowanej defensywie Juve. Roberto dałby olbrzymią jakość w pomocy bo ewidentnie chłopak jest w formie i dałby także wybieganie.

W ataku tradycyjnie MSN z tym, że grę muszą ciągnąć Messi i Neymar JEDNOCZEŚNIE i Suarez, który nie będzie marnować setek.

1

@Katalonbar Jak taki skład to 3-4-3, z Albą i Roberto wahadłowymi. Lucho nie da Masche na PO

0

@regatta52 Marzy mi sie takie ustawienie z Albą i Roberto na wahadłach, więcej osób do bronienia i więcej osób do ataku. Tylko jak to mówi Szpaku w fifie, trawa przy liniach bocznych będzie nadmiernie eksploatowana :D

0

@Katalonbar Ja chcialbym aby zagralo identyczne ustawienie i zawodnicy jak w rewanżu z psg

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?