La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

konto usunięte

1


Jak oceniacie? Wg mnie takie trochę Until It's Gone pomieszane z Castle of Glass. Mike przesadził z syntetyzatorami... Zapowiada się na razie, że zamiast innego i bardzo pozytywnego rozwoju THP na nowym albumie będzie znów ich "najcięższy" album, czyli LT. :/

0

@LinekPark Weź mnie nie dobijaj, najpierw Barca dostała baty, a potem ten nowy singiel LP. :/ Niestety obstawiam, że One More Light będzie najgorszym albumem oczywiście jeżeli zostanie utrzymany w tej nowej stylistyce.

Wiem, że Heavy to już najgorszy utwór Linkinów jaki wydali w historii swojej twórczości.

konto usunięte

0

@Katalonbar Dla mnie stoi wyżej od całej ATS. :D
Przyznać trzeba, że wrocławianie wydający za +- miesiąc swój 2 krążek w karierze wejdą spokojnie wysoko w świecie rocka, genialna przemiana(wystarczy obejrzeć ich w Must Be The Music i nowy utwór). Naprawdę dobra robota:

0

@Katalonbar Też tak uważam. Szkoda ,że po takim czasie oczekiwania zrobili coś takiego. Oby inne utwory były cięższe bo mam dosyć współczesnej pierdołowatej,miękkiej i polukrowanej muzyki. Jeśli cały album będzie taki to dam sobie spokój z LP.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?