Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chciałbym, żeby polskie zespoły w eliminacjach LE trafiły na drużyny z Anglii to awansik byłby tylko formalnością.
2
W Azerbejdżanie w miarę fajnie wymieniają się te zespoły jeżeli chodzi o grę w FG LE, natomiast Kazachstan ciągnie Astana, a Polskę Legia.
2
FK Gabala i Karabach Agdam w LE - brawo Azerbejdżan! Oba zespoły przegrały na wyjazdach, ale jako gospodarze pokazują moc.
0
Łukasz Tedorczyk brameczka z karnego. Oby strzelał tak w reprezentacji jak w Anderlechcie.
0
Nie ma już Malmo i Szwedzi nie będą mieli zespołu na jesień w pucharach nawet w LE.
0
14 września przy Łazienkowskiej z BVB
0
Dobrze, że jest taki klub w Polsce jak Legia bo dzięki im no i w sumie Zagłębiu zrobimy lepszy wynik od Szwedów. Pragnę przypomnieć, że mieliśmy dużo stratę na etapie I i II rundy eliminacyjnej bo Szwedzi wszystko wygrywali, a Cracovie i Piasty się kompromitowały.
4
Oby Legia na mecz w Warszawie w 1 kolejce trafiła na zespół z pierwszego koszyka bo będzie pewność że nie przyjadą rezerwy.
1
Pewnie pogadają ok. 15 minut, a potem przejdą do sedna sprawy, więc do 19 powinieneś spokojnie się wyrobić.
0
Koszyki LM
http://i.imgur.com/Hl509VM.png
1
Eurosport 1
18:00
11
Można było zagrać za większą stawkę, ale dobre i to.
http://i.imgur.com/7WT9k1v.png
0
Muszą poczekać co najmniej rok, może wtedy im się uda.
1
Red Bull Salzburg znowu odwala frajerkę, brawo Dinamo Zagrzeb. Stinger się dzisiaj cieszy. :D
0
Iñaki Astiz to już chyba nigdy nie zagra w LM.
1
http://www.sports-stream.net/m13.html - oglądam tutaj
1
FC Kopenhaga w Lidze Mistrzów, gratulacje!
1
Ta Liga Mistrzów dla Red Bull Salzburg jest jednak przeklęta! Będzie dogrywka.
0
Ale magiczny jest ten stadion dla APOELu! Na razie dogrywka, ale myślę, że Cypryjczycy coś jeszcze wcisną przed 90 minutą.
1
Borussia Mönchengladbach 4:4 FK Rostów - ciekawe kto wygra :D
3
czwartek 18:00
1
FK Rostów będzie zespołem z najniższym współczynnikiem w obecnej edycji LM. Natomiast nie będzie to najsłabszy zespół do wylosowania w ostatnim koszyku.
0
Ajax już 0:2, ale Jasper Cillessen ma to w dupie bo i tak będzie w LM.
1
No i Ajax już w dupe, co się dzieje z tym zespołem.
0
Kopenhaga na bank straci gola w ostatnim kwadransie, więc jeżeli chcą spokojnie awansować to powinni coś ustrzelić jeszcze w pierwszej połowie.
7
Przy tych wynikach Red Bull Salzburg w 3 koszyku! :O Real szykuje się już na Salzburg i Legię. :P
0
Dla mnie idealna!
2
Ale to jest patologia. Celtic który przegrał z mistrzem Gibraltaru awansował do LM. Legia i Celtic to jakaś pomyłka w edycji 16/17.
0
Fatalny to ty jesteś Kuchy King
0
Jasina to jakiś pechowiec. Nawet jak polski zespół awansuje do LM to i tak czuć gorycz porażki.