2

Chciałbym, żeby polskie zespoły w eliminacjach LE trafiły na drużyny z Anglii to awansik byłby tylko formalnością.

2

W Azerbejdżanie w miarę fajnie wymieniają się te zespoły jeżeli chodzi o grę w FG LE, natomiast Kazachstan ciągnie Astana, a Polskę Legia.

2

FK Gabala i Karabach Agdam w LE - brawo Azerbejdżan! Oba zespoły przegrały na wyjazdach, ale jako gospodarze pokazują moc.

0

Łukasz Tedorczyk brameczka z karnego. Oby strzelał tak w reprezentacji jak w Anderlechcie.

0

Nie ma już Malmo i Szwedzi nie będą mieli zespołu na jesień w pucharach nawet w LE.

0

14 września przy Łazienkowskiej z BVB

0

Dobrze, że jest taki klub w Polsce jak Legia bo dzięki im no i w sumie Zagłębiu zrobimy lepszy wynik od Szwedów. Pragnę przypomnieć, że mieliśmy dużo stratę na etapie I i II rundy eliminacyjnej bo Szwedzi wszystko wygrywali, a Cracovie i Piasty się kompromitowały.

4

Oby Legia na mecz w Warszawie w 1 kolejce trafiła na zespół z pierwszego koszyka bo będzie pewność że nie przyjadą rezerwy.

1

Pewnie pogadają ok. 15 minut, a potem przejdą do sedna sprawy, więc do 19 powinieneś spokojnie się wyrobić.

0

1

Eurosport 1
18:00

11

Można było zagrać za większą stawkę, ale dobre i to.
http://i.imgur.com/7WT9k1v.png

0

Muszą poczekać co najmniej rok, może wtedy im się uda.

1

Red Bull Salzburg znowu odwala frajerkę, brawo Dinamo Zagrzeb. Stinger się dzisiaj cieszy. :D

0

Iñaki Astiz to już chyba nigdy nie zagra w LM.

1

1

FC Kopenhaga w Lidze Mistrzów, gratulacje!

1

Ta Liga Mistrzów dla Red Bull Salzburg jest jednak przeklęta! Będzie dogrywka.

0

Ale magiczny jest ten stadion dla APOELu! Na razie dogrywka, ale myślę, że Cypryjczycy coś jeszcze wcisną przed 90 minutą.

1

Borussia Mönchengladbach 4:4 FK Rostów - ciekawe kto wygra :D

3

czwartek 18:00

1

FK Rostów będzie zespołem z najniższym współczynnikiem w obecnej edycji LM. Natomiast nie będzie to najsłabszy zespół do wylosowania w ostatnim koszyku.

0

Ajax już 0:2, ale Jasper Cillessen ma to w dupie bo i tak będzie w LM.

1

No i Ajax już w dupe, co się dzieje z tym zespołem.

0

Kopenhaga na bank straci gola w ostatnim kwadransie, więc jeżeli chcą spokojnie awansować to powinni coś ustrzelić jeszcze w pierwszej połowie.

7

Przy tych wynikach Red Bull Salzburg w 3 koszyku! :O Real szykuje się już na Salzburg i Legię. :P

0

Dla mnie idealna!

2

Ale to jest patologia. Celtic który przegrał z mistrzem Gibraltaru awansował do LM. Legia i Celtic to jakaś pomyłka w edycji 16/17.

0

Fatalny to ty jesteś Kuchy King

0

Jasina to jakiś pechowiec. Nawet jak polski zespół awansuje do LM to i tak czuć gorycz porażki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?