Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tymi drużynami Legia nie ma szans:
- Dinamo Zagrzeb
- Hapoel Beer Szewa
- FC Kopenhaga
Z tymi drużynami jest szansa:
- Ludogorec Razgrad
- Dundalk
1
Piątek 12:00.
10
Z całego serca życzę Celticowi Kopenhagi.
1
Leśnodorski posmaruje i będzie Dundalk.
0
Prawdziwy obieżyświat.
2
Potencjalni rywale Legii:
- Dinamo Zagrzeb/FK Astana
- Ludogorec Razgrad
- FC Kopenhaga
- Hapoel Beer Szewa
- Dundalk
0
Dawać Astana wyeliminować tych Szkotów.
1
Astana gol!
0
Kapustka gada sobie z Wasylem na ławce, fajne ujęcie realizatora. :D
1
Polsat Sport
3
Skorupskiego można przypisać do Empoli bo ponownie wypożyczony. :)
0
Teodorczyk na testach w Anderlecht Bruksela!
źródło: polsatsport.pl
0
27. Wasyl i 14. Kapucha
0
Kapustka, za 3 lata widzimy się w Barcelonie.
1
Sędzią tego meczu był Polak, Paweł Raczkowski. :D
0
Koniec marzeń mistrza Azerbejdżanu o Lidze Mistrzów. Wystarczyła jedna wrzutka Czechów i po sprawie.
0
Taka ciekawostka: mecz APOEL - Rosenborg sędziuje Paweł Raczkowski.
0
Ofensywne z tym Dundalkiem. Jak APOEL wygra to radzę zamknąć kupon.
0
Na razie pierwszym mecz na kuponie nie wchodzi, dzięki Pilzno. :)
3
Rozegrane spotkania kadrowiczów w reprezentacji w meczach o stawkę:
http://i.imgur.com/xNTsi9L.png
0
Blokada :D
7
http://www.futhead.com/16/squads/16198696/
Transfery Polskich kadrowiczów z EURO
0
Czy jest jakaś możliwość korzystania z aplikacji Open FM na telefonie bez dostępu do internetu?
0
Szkoda, że karnego nie strzelił w czwartek.
0
GenerałXavi - FC Midtjylland prowadzi już 2:0, czekam jeszcze na mecz Brøndby
24
Teraz się wypstrykają, a w Lidze Mistrzów znowu zatrzymają się w ćwierćfinale.
0
Camara mógł podobać się w ofensywie, natomiast moim zdaniem popełniał za dużo błędów w defensywie.
0
AS Trenčín (rywal Legii w LM) przegrał dzisiaj 0:3 na wyjeździe. Legia chyba chce powtórzyć wyczyn swojego rywala i jest już na dobrej drodze.
p.s. - Prijović mnie zgasił.
2
Najlepszy na boisku po pierwszej połowie.
0
Spojrzałem na meczyki.pl i niestety zrobili mnie w frajera. Btw. Zlatan naprawdę niesamowity gol.