0

http://i.imgur.com/ivEfyMj.png Warto grać taki kupon?

0

Ma ktoś jakieś typy na jutrzejszą Ligę Mistrzów?

2

Termalica liderem Ekstraklasy - można kończyć już rozgrywki. :D

2

Niech Ronaldo zetnie się na łyso to Gran Derbi nabierze nowego znaczenia.

0

100% prawdy

3

Ten koleś wygląda jak łysy Patryk Mirosławski. :P

0

Higuain w Juve za 94 mln, czyli Bonucci prawdopodobnie w Manchester City, a Pogba w Manchester United. Oczywiście to są moje spekulacje, ale Juve kupując za niebotyczne pieniądze Igłę może mieć do dyspozycji ponad 60 mln na środkowego pomocnika i środkowego obrońcę. Gdyby bylibyście prezesem Juve to kogo kupilibyście na te dwie pozycje?

0

Mówi się o Vietto, a będzie Lacazette fichado.

3

Nic nie jest wykluczone, w sumie byłoby to ciekawe rozwiązanie.

36

Akcja pod kryptonimem "4 x 1993" - Umtiti, Digne, Gomes, Vietto

3

Niech się TVP skoncentruje co chce pokazywać.

22

Nie żaden Buffon, Neuer czy De Gea tylko Alban Hoxha (bramkarz Partizani Tirana). Koleś obronił 3 rzuty karne + strzelił gola z karnego ala panenka w serii rzutów karnych - to jest kozak!

1

7 raz z rzędu mistrz Bośni i Hercegowiny odpada w II rundzie el. do LM.

0

Tak, był w formie. Pamiętasz początek sezonu 14/15?

3

Obiektywnie patrząc to Legia zakończy rozgrywki na IV rundzie el. LE. Zespół wygląda tragicznie i ja się pytam gdzie ta ławka? Kucharczyk i Hamalainen bez formy, Jodłowiec nie może odnaleźć się po EURO a Aleksandrov nic nie wnosi do zespołu.

1

Druk pod Legię. xD

14

Osiągneliśmy dno w piłce klubowej.

0

Nie będzie na News.

0

Polsat Sport

0

Fajna promocja za 5 melonów.

0

Gwiazda muzyki rock.

0

Ja go miałem na ławce...

0

Maciej Terlecki jak komentuje to zawsze śmiesznie.

0

47 punktów

0

Ktoś chce pograć w sezony współpracy albo w wirtualne kluby w Fifa 16 na PC? Mój nick Origin: Katalonbar

0

Deleu, Cetnarski, Wójcicki, Arak, Lipski w fantasy lidze. Szkoda, że Pogoń przegrała to może super wynik by wpadł.

0

Arak + Lipski na kapitanie i jeszcze Wójcicki, ale nie trafiłem z piłkarzami z Pogoni Szczecin a miałem ich trzech.

4

Kurcze, tęsknię za takim Śląskiem Wrocław czy Ruchem Chorzów którzy potrafili do play off LE, a nie takie Piasty czy Cracovie.

1

Zwycięstwo z Koroną da więcej pewności siebie i liczę że Miedziowi wygrają z Partizanem i sprawią sensację.

1

Witam serdecznie Bulbasaura na La Rambla. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?