Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://i.imgur.com/ivEfyMj.png Warto grać taki kupon?
0
Ma ktoś jakieś typy na jutrzejszą Ligę Mistrzów?
2
Termalica liderem Ekstraklasy - można kończyć już rozgrywki. :D
2
Niech Ronaldo zetnie się na łyso to Gran Derbi nabierze nowego znaczenia.
0
100% prawdy
3
Ten koleś wygląda jak łysy Patryk Mirosławski. :P
0
Higuain w Juve za 94 mln, czyli Bonucci prawdopodobnie w Manchester City, a Pogba w Manchester United. Oczywiście to są moje spekulacje, ale Juve kupując za niebotyczne pieniądze Igłę może mieć do dyspozycji ponad 60 mln na środkowego pomocnika i środkowego obrońcę. Gdyby bylibyście prezesem Juve to kogo kupilibyście na te dwie pozycje?
0
Mówi się o Vietto, a będzie Lacazette fichado.
3
Nic nie jest wykluczone, w sumie byłoby to ciekawe rozwiązanie.
36
Akcja pod kryptonimem "4 x 1993" - Umtiti, Digne, Gomes, Vietto
3
Niech się TVP skoncentruje co chce pokazywać.
22
Nie żaden Buffon, Neuer czy De Gea tylko Alban Hoxha (bramkarz Partizani Tirana). Koleś obronił 3 rzuty karne + strzelił gola z karnego ala panenka w serii rzutów karnych - to jest kozak!
1
7 raz z rzędu mistrz Bośni i Hercegowiny odpada w II rundzie el. do LM.
0
Tak, był w formie. Pamiętasz początek sezonu 14/15?
3
Obiektywnie patrząc to Legia zakończy rozgrywki na IV rundzie el. LE. Zespół wygląda tragicznie i ja się pytam gdzie ta ławka? Kucharczyk i Hamalainen bez formy, Jodłowiec nie może odnaleźć się po EURO a Aleksandrov nic nie wnosi do zespołu.
1
Druk pod Legię. xD
14
Osiągneliśmy dno w piłce klubowej.
0
Nie będzie na News.
0
Polsat Sport
0
Fajna promocja za 5 melonów.
0
Gwiazda muzyki rock.
0
Ja go miałem na ławce...
0
Maciej Terlecki jak komentuje to zawsze śmiesznie.
0
47 punktów
0
Ktoś chce pograć w sezony współpracy albo w wirtualne kluby w Fifa 16 na PC? Mój nick Origin: Katalonbar
0
Deleu, Cetnarski, Wójcicki, Arak, Lipski w fantasy lidze. Szkoda, że Pogoń przegrała to może super wynik by wpadł.
0
Arak + Lipski na kapitanie i jeszcze Wójcicki, ale nie trafiłem z piłkarzami z Pogoni Szczecin a miałem ich trzech.
4
Kurcze, tęsknię za takim Śląskiem Wrocław czy Ruchem Chorzów którzy potrafili do play off LE, a nie takie Piasty czy Cracovie.
1
Zwycięstwo z Koroną da więcej pewności siebie i liczę że Miedziowi wygrają z Partizanem i sprawią sensację.
1
Witam serdecznie Bulbasaura na La Rambla. :D