Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sevilla po 10 latach wygra Super Puchar Europy, brawo!
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4722680.html
0
Poleca ktoś jakiś dobry stream, bo co chwila mi pada.
0
Na szczęście padł gol, więc teraz muszą być większe emocje.
13
Ronaldo - będzie ławka w tym sezonie. :D
0
Sevilla mocno się oszczędza, bo jak jest kontra to skrzydłowi w ogóle odpuszczają akcję.
1
To jest niewiarygodne jak podniósł się poziom cen wśród piłkarzy. Taki Bolasie przechodzi do Evertonu za 30 mln funtów, a każdy wie że nie jest tyle wart.
6
Wejdźcie na news o Pogbie na sport.pl. Według nich Pogba przechodzi do ManU z... Juventusu Toruń.
18
Jestem ciekaw czy Kapustka dostanie dzisiaj parę minut w meczu z Manchesterem. Rywalizacja w składzie jest ogromna, ale chętnie obejrzałabym Kapiego w akcji.
0
Dzięki!
0
Ciężkie życie ma Milner, ale graczem jest naprawdę dobrym.
1
Czy posiada ktoś jakąś rozpiskę kiedy startują Polacy na Igrzyskach?
0
Dla mnie śmieszna jest ta Radwańska. Ma w dupie reprezentowanie Polski na IO, zresztą 4 lata temu też odpadła w 1 RUNDZIE!!! I jak to wytłumaczyć? Przecież Radwańska jest solidną tenisistką, a jak przychodzi Olimpiada to po dupie dostaje.
0
To sprawa jest zamknięta.
0
Duża jest przebitka jeśli chodzi o premie za wygrane w turniejach tenisowych, a złotem na IO?
4
1. Belgia
2. Dania
3. Polska
0
Będzie medal ale czy złoty?
1
Niezła patologia w drugiej lidze rumuńskiej: http://i.imgur.com/JzE9W9K.png
0
Rangersi wracają do szkockiej Ekstraklasy. Fajnie gdyby udało im się wygrać ligę chociaż będzie im ciężko to zrobić. Ale jak przypomnę sobie przypadek Juve to nie wykluczam takiej możliwości.
1
Legia prezentuje obecnie tragiczny poziom, ale trafili na słabszych od siebie więc tutaj upatruję szansę.
0
Według mnie raz sensację można sprawić, ale nie drugi. Po za tym mecz będzie odbywał się na stadionie w Dublinie, więc atutu własnego terenu ekipa z Dundalku nie będzie miała. Jedno jest pewne - będzie to mega nudny dwumecz i ten kto pierwszy popełni błąd ten odpadnie.
0
Dla mnie tamten mecz to powtórka starcia Polska - Ukraina co wtedy też dostaliśmy dwa szybkie gole.
0
Racja, Dundalk nie mógł lepiej wylosować ale Legia doświadczeniem pewnie awansuje. Duda niech żałuje bo z Hertha nawet w Lidze Europy nie zagra. :D
0
Monaco Glika
0
I stało sie! Albo Legia albo Dundalk wejdzie do Ligi Mistrzów! Według mnie mamy już FG LM i 2016 będzie historycznym rokiem jeżeli chodzi o polską piłkę. Teraz się modlić żeby do Warszawy przyjechała Barcelona i będzie cudownie.
0
Jestem ciekaw co pokaże dzisiaj Zagłębie. W lidze golą wszystkich równo jak chcą, ale w pucharach już coś ich blokuje. Jest jednak nadzieja na awans i na te 2:0 dla Miedziowych. Sonderyjske na 3 mecze w lidze zdołało raz zremisować i 2 razy przegrać, więc są w bardzo złej formie.
11
http://i.imgur.com/nSp2BPT.jpg
Brakuje jeszcze prawego obrońcy. Niech Jędrzejczyk przejdzie do Bundesligi i będzie git.
0
Trafiłeś w sedno.
13
Robert Lewandowski
0
Ale kompronitacja Szachtaru.