5

Sevilla po 10 latach wygra Super Puchar Europy, brawo!

0

Poleca ktoś jakiś dobry stream, bo co chwila mi pada.

0

Na szczęście padł gol, więc teraz muszą być większe emocje.

13

Ronaldo - będzie ławka w tym sezonie. :D

0

Sevilla mocno się oszczędza, bo jak jest kontra to skrzydłowi w ogóle odpuszczają akcję.

1

To jest niewiarygodne jak podniósł się poziom cen wśród piłkarzy. Taki Bolasie przechodzi do Evertonu za 30 mln funtów, a każdy wie że nie jest tyle wart.

6

Wejdźcie na news o Pogbie na sport.pl. Według nich Pogba przechodzi do ManU z... Juventusu Toruń.

18

Jestem ciekaw czy Kapustka dostanie dzisiaj parę minut w meczu z Manchesterem. Rywalizacja w składzie jest ogromna, ale chętnie obejrzałabym Kapiego w akcji.

0

Dzięki!

0

Ciężkie życie ma Milner, ale graczem jest naprawdę dobrym.

1

Czy posiada ktoś jakąś rozpiskę kiedy startują Polacy na Igrzyskach?

0

Dla mnie śmieszna jest ta Radwańska. Ma w dupie reprezentowanie Polski na IO, zresztą 4 lata temu też odpadła w 1 RUNDZIE!!! I jak to wytłumaczyć? Przecież Radwańska jest solidną tenisistką, a jak przychodzi Olimpiada to po dupie dostaje.

0

To sprawa jest zamknięta.

0

Duża jest przebitka jeśli chodzi o premie za wygrane w turniejach tenisowych, a złotem na IO?

4

1. Belgia
2. Dania
3. Polska

0

Będzie medal ale czy złoty?

1

Niezła patologia w drugiej lidze rumuńskiej: http://i.imgur.com/JzE9W9K.png

0

Rangersi wracają do szkockiej Ekstraklasy. Fajnie gdyby udało im się wygrać ligę chociaż będzie im ciężko to zrobić. Ale jak przypomnę sobie przypadek Juve to nie wykluczam takiej możliwości.

1

Legia prezentuje obecnie tragiczny poziom, ale trafili na słabszych od siebie więc tutaj upatruję szansę.

0

Według mnie raz sensację można sprawić, ale nie drugi. Po za tym mecz będzie odbywał się na stadionie w Dublinie, więc atutu własnego terenu ekipa z Dundalku nie będzie miała. Jedno jest pewne - będzie to mega nudny dwumecz i ten kto pierwszy popełni błąd ten odpadnie.

0

Dla mnie tamten mecz to powtórka starcia Polska - Ukraina co wtedy też dostaliśmy dwa szybkie gole.

0

Racja, Dundalk nie mógł lepiej wylosować ale Legia doświadczeniem pewnie awansuje. Duda niech żałuje bo z Hertha nawet w Lidze Europy nie zagra. :D

0

Monaco Glika

0

I stało sie! Albo Legia albo Dundalk wejdzie do Ligi Mistrzów! Według mnie mamy już FG LM i 2016 będzie historycznym rokiem jeżeli chodzi o polską piłkę. Teraz się modlić żeby do Warszawy przyjechała Barcelona i będzie cudownie.

0

Jestem ciekaw co pokaże dzisiaj Zagłębie. W lidze golą wszystkich równo jak chcą, ale w pucharach już coś ich blokuje. Jest jednak nadzieja na awans i na te 2:0 dla Miedziowych. Sonderyjske na 3 mecze w lidze zdołało raz zremisować i 2 razy przegrać, więc są w bardzo złej formie.

11

http://i.imgur.com/nSp2BPT.jpg

Brakuje jeszcze prawego obrońcy. Niech Jędrzejczyk przejdzie do Bundesligi i będzie git.

0

Trafiłeś w sedno.

13

Robert Lewandowski

0

Ale kompronitacja Szachtaru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?