Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mogę zagrać, tylko że są problemy z Originem.
0
Jaka platforma?
0
Thibault Moulin narazie wyśmienite wejście do Legii. Znowu asysta i jestem ciekaw czy jest to jego szczyt umiejętności czy ma jeszcze jakieś zapasy.
19
Erdogan to sojusznik ISIS.
3
http://i.imgur.com/GTSSwuq.jpg Koleś nie wytrzymał.
5
Co to za losowanie! Klikają sobie gdzie chcą na komputerze i wmawiają, że to losowanie?
2
Da radę wytrzymać bo będzie Turniej Czterech Skoczni. :D
2
Prędzej skończą losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy niż ten terminarz ligi hiszpańskiej.
2
Jeżeli Legia ogra Bośniaków, a potem Słowaków/Słoweńców to będzie realna szansa na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej. Wystarczy, że co najmniej dwa zespoły, które mają wyższy współczynnik od mistrza Polski odpadną w II lub III rundzie eliminacyjnej. Według mnie do IV rundy nie dostanie się Celtic i Apoel, więc wszystko może się zdarzyć.
0
http://www.sefutbol.com/sigue-asamblea-general-rfef-y-sorteo-del-calendario-partir-1125
0
Gdzie pokazują losowanie?
0
Czemu oni to robią, co chcą przez to osiągnąć.
4
No i Piast szybko się kompromituje gratulacje.
0
Ale Partizan gniecie Zagłębie.
0
Jak wygląda jedenastka rezerwowych:
ter Stegen/Bravo - Vidal, Umtiti, Mathieu/Vermaelen, Digne - Gumbau, Samper, Turan, - Rafinha, Munir, D. Suárez
0
Jeszcze jeden gol i Olimpija Ljubljana wyciągnie z 0:4 na 4:4. :D
0
Legia na lajcie powinna wygrać w rewanżu i awansować do następnej rundy. Gorzej będzie właśnie w III rundzie gdzie na 10 możliwych drużyn do wylosowania będą tylko dwa słabe zespoły czyli: Dinamo Tbilisi i Dundalk albo Hafnarfjordur.
1
Nolito grał słabo na tym EURO, więc dziwna sprawa.
1
Olimpija Ljubljana vs AS Trenczyn - rewelacyjny meczyk; było 0:4 dla gości a już jest 2:4 i jeszcze trwa pierwsza połowa
0
Nie poznałem go. :D
0
Tak wygląda odmłodzona linia obrony:
Sergi Roberto (92), Gerard Piqué (87), Samuel Umtiti (93), Lucas Digne (93)
1
Nathaniel Clyne też całkiem ciekawy zawodnik, ale on były pewnie droższy.
0
Umtiti i Digne w FCB czyli Mathieu i Adriano na wylocie.
0
Nawet Cracovia pokonałaby ten Celtic. :P
2
Lincoln goooooooooolll 1:0 z Celticem Vamos
4
Lech grał tragicznie rok temu, a Legia chyba ich przebija, szkoda gadać.
1
Jodłowiec i Kucharczyk dzisiaj dno.
2
Brawo dla Ronaldo, do swojej bogatej kariery klubowej dorzucił triumf w reprezentacji.
1
Kreatywny Quaresma? Koleś kiwa się w środku boiska i bezmyślnie traci piłkę.
0
Z tą Anglią przesadzili.