1

Mogę zagrać, tylko że są problemy z Originem.

0

Jaka platforma?

0

Thibault Moulin narazie wyśmienite wejście do Legii. Znowu asysta i jestem ciekaw czy jest to jego szczyt umiejętności czy ma jeszcze jakieś zapasy.

19

Erdogan to sojusznik ISIS.

3

http://i.imgur.com/GTSSwuq.jpg Koleś nie wytrzymał.

5

Co to za losowanie! Klikają sobie gdzie chcą na komputerze i wmawiają, że to losowanie?

2

Da radę wytrzymać bo będzie Turniej Czterech Skoczni. :D

2

Prędzej skończą losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europy niż ten terminarz ligi hiszpańskiej.

2

Jeżeli Legia ogra Bośniaków, a potem Słowaków/Słoweńców to będzie realna szansa na rozstawienie w IV rundzie eliminacyjnej. Wystarczy, że co najmniej dwa zespoły, które mają wyższy współczynnik od mistrza Polski odpadną w II lub III rundzie eliminacyjnej. Według mnie do IV rundy nie dostanie się Celtic i Apoel, więc wszystko może się zdarzyć.

0

Gdzie pokazują losowanie?

0

Czemu oni to robią, co chcą przez to osiągnąć.

4

No i Piast szybko się kompromituje gratulacje.

0

Ale Partizan gniecie Zagłębie.

0

Jak wygląda jedenastka rezerwowych:
ter Stegen/Bravo - Vidal, Umtiti, Mathieu/Vermaelen, Digne - Gumbau, Samper, Turan, - Rafinha, Munir, D. Suárez

0

Jeszcze jeden gol i Olimpija Ljubljana wyciągnie z 0:4 na 4:4. :D

0

Legia na lajcie powinna wygrać w rewanżu i awansować do następnej rundy. Gorzej będzie właśnie w III rundzie gdzie na 10 możliwych drużyn do wylosowania będą tylko dwa słabe zespoły czyli: Dinamo Tbilisi i Dundalk albo Hafnarfjordur.

1

Nolito grał słabo na tym EURO, więc dziwna sprawa.

1

Olimpija Ljubljana vs AS Trenczyn - rewelacyjny meczyk; było 0:4 dla gości a już jest 2:4 i jeszcze trwa pierwsza połowa

0

Nie poznałem go. :D

0

Tak wygląda odmłodzona linia obrony:

Sergi Roberto (92), Gerard Piqué (87), Samuel Umtiti (93), Lucas Digne (93)

1

Nathaniel Clyne też całkiem ciekawy zawodnik, ale on były pewnie droższy.

0

Umtiti i Digne w FCB czyli Mathieu i Adriano na wylocie.

0

Nawet Cracovia pokonałaby ten Celtic. :P

2

Lincoln goooooooooolll 1:0 z Celticem Vamos

4

Lech grał tragicznie rok temu, a Legia chyba ich przebija, szkoda gadać.

1

Jodłowiec i Kucharczyk dzisiaj dno.

2

Brawo dla Ronaldo, do swojej bogatej kariery klubowej dorzucił triumf w reprezentacji.

1

Kreatywny Quaresma? Koleś kiwa się w środku boiska i bezmyślnie traci piłkę.

0

Z tą Anglią przesadzili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?