- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1351 Culés
Gorące dyskusje
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Peciak
26
@Bykunn ostatni raz jak prokuratorzy KO kogoś przesłuchiwali bez pełnomocnika, to świadek... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1351 Culés
4
Ostatnio miałem mało czasu niestety,ale przyglądałem się spotkaniu Legii z Zrinjski Mostar. Wnioski są takie,że gra była mierna i z takim nastawieniem Legia będzie miała duże problemy w III rundzie bo nie wierzę, że nie przejdą bośniackiego zespołu.
Z drugiej strony nie będę jeszcze skreślał drużyny z Łazienkowskiej bo negatywnymi czynnikami mogła być bardzo wysoka temperatura i początek sezonu razem z wracającymi kluczowymi zawodnikami po Euro. Nie sądzę,aby to była najlepsza wersja Legii Warszawa bo oni potrafią grać o wiele wiele lepiej. Możliwe,że chcą awansować do następnej rundy truchtem i nie wysilać się zbytnio.
Co nie zmienia tego,że od III rundy eLM będą musieli się wziąć porządnie w garść i zagrać na jakimś dobrym poziomie bo tego oczekujemy od tej drużyny. Ja wiem, że ich stać. Po pierwszym meczu nie będę ich oceniał negatywnie,zobaczymy w dalszej fazie jak to się rozwinie.
1
@MaTTi_17 Oczywiście to początek sezonu, pierwszy mecz, mało odpoczynku piłkarzy po Euro ale nie zmienia to faktu że poza Moulinem Legia nie zrobiła żadnego transferu ale patrząc na ich grę to dalej podtrzymuję to co pisałem od dawna.
Legia o LM w tym sezonie może pomarzyć. Niestety przeczuwam męczarnie z Bośniakami w rewanżu.
0
@MaTTi_17 Legia na lajcie powinna wygrać w rewanżu i awansować do następnej rundy. Gorzej będzie właśnie w III rundzie gdzie na 10 możliwych drużyn do wylosowania będą tylko dwa słabe zespoły czyli: Dinamo Tbilisi i Dundalk albo Hafnarfjordur.
2
@Katalonbar Dinamo to teoretycznie słaby rywal ale nie zbyt komfortowy wyjazd, a niestety dla polskiej piłki klubowej to duży minus... nawet dla Legii.
0
@Katalonbar @Stinger Raczej wątpię w to,aby Legia się męczyła w rewanżu z średnim zespołem. Będą chcieli raczej strzelić szybko ze 2 gole i załatwić sprawę.
@Katalonbar Tak w ogóle wiesz jacy są wszyscy możliwi rywale Legii w III rundzie? Oby mieli trochę szczęścia,bo nie ma co ukrywać potrzeba nam farta w tych losowaniach żeby Warszawiacy mieli spore szanse,bo w innym wypadku może być ciężko.
1
@MaTTi_17 Teoretycznie męczarnie Legii u siebie z Bośniakami to będzie lekki wstyd ale jakoś mam takie przeczucie że Legia nie zdąży zrobić lepszej formy do za tydzień. Chciałbym żebyś miał racje ale obawiam się że jej miał nie będziesz aczkolwiek awans powinien być.
Losowanie 3 rundy już w piątek jakby co.
0
@Stinger Trochę aż wstyd mówić o tym,że Legia będzie miała problem z o wiele niżej notowaną drużyną. Jednak ta ich gra nas do tego zmusza,zobaczymy jak to będą chcieli rozwiązać. Oby szybko i sprawnie,żeby nie robić sobie niepotrzebnych kłopotów.
Co do losowania to tak tak wiem,że w piątek. Będę bacznie obserwował potencjalnego rywala Legii,bo jest to ważne w kontekście szans na IV rundę.
1
@MaTTi_17 Ja niestety tyko internet podczas losowania bo będę w pracy.
Mimo wszystko póki co na razie lepiej nie gadać o 4 rundzie bo jeszcze Legia drugiej nie przeszła, a ten remis przypadkiem nie jest.