Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Smajling to jest gość.
1
Ja go kojarzę jak strzelał gole Lechowi Poznań.
4
No to tylko Walia nie wychodzi z strefy euro. :)
1
Niesamowite, przegrywali a już prowadzą.
2
Atletico zagra w ćwierćfinale z Niemcami.
8
Islandia musi dzisiaj wygrać, a potem udzielą lekcji futbolu Francuzom i witaj półfinał.
0
Kowalczyk już ciśnie po Ramosie.
1
BBC to żelazna defensywa, będzie ciekawie.
0
Będzie pokazany I mecz w TVP czy tylko rewanż?
7
Dobra to teraz trzymam kciuki za finał Polska - Islandia.
2
Claudio Bravo w dwa lata 2 tytuły Copa America to byłoby coś.
2
W końcu można oglądać wszystkie mecze w TV do końca EURO.
1
Najbardziej prawdopodobny finał to raczej Belgia - Niemcy.
0
Walia - Belgia/Węgry
0
Mangala, Umtiti, Jallet - kto zagra z Koscielnym o to jest pytanie.
3
Co to miało być za pajacowanie w murze.
0
Chodzi mi o to, że według mnie to najsilniejszy zespół na tych mistrzostwach.
0
Niemcy powinni wygrać te EURO.
6
Będzie na Polsacie i TVP.
2
Dzisiaj żegnamy mecze o 15:00 a jutro o 18:00.
0
Czytałem starą rozpiskę, ale się pomylilem.
0
Na otwartym dzisiaj Francja Irlandia i Niemcy Słowacja.
8
Szkoda, że Mączyński nie ma takiego uderzenia jak Krzynówek bo szkoda było patrzeć na jego strzały z dystansu.
0
Anglia - Islandia do pierwszej połowy 0:0
1
Wiadomo jakie mecze pokaże TVP w 1/8?
8
1/2
Polska - Węgry
Słowacja - Islandia
1
Myślę, że Wenezuela.
1
https://zapodaj.net/images/ae8bdb5ad9e39.png
0
Oby nie.
7
Oficjalna drabinka EURO 2016:
https://zapodaj.net/images/ae8bdb5ad9e39.png