Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
POWRÓT KRÓLA XDDDD
0
Guilherme lubię gościa, niech poczaruje trochę.
0
Nie będzie Szczęsnego w LM
, ale będzie Glik. Czekam na debiut Kamila w LM.
0
Dawać tego Bereszyńskiego.
0
Sparta zrobiła świetny deal.
0
Hapoel Beer Szewa 2:0 Celtic!!!
Jeszcze jeden gol i Szkoci za Ligą Mistrzów.
3
Następne pytanie proszę.
1
Nauka Tomka Hajty nie poszła w las. :D
0
Fatalny jest
0
Niech Roma się pozbiera bo chcę Szczęsnego w LM.
6
"W Europie gra się inaczej niż na Wyspach (Brytyjskich)" - Żewłakow
1
Życzę Legii jak najlepiej ale turbo beka.
0
Lucas Digne w końcu będzie miał normalną miniaturkę.
0
Jeżeli Legia awansuje dziś do LM to zostanie przerwana seria z polskim klubem w Lidze Europy. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w sezonie 2012/2013. No chyba, że Legia zajmie 3 miejsce w grupie w LM to wtedy zagra w 1/16 LE.
7
Jeżeli ter Stegen popracuje nad koncentracją to ma szanse stać się topowym golkiperem na świecie. Podobny problem ma też Wojtek Szczęsny, ale liczę że Niemiec i Polak popracują nad tym elementem i wszyscy będziemy szczęśliwi.
0
Edit
Zamiast Brugge oczywiście Basel.
0
Masz rację, coś mi się powaliło. :D Miałem na myśli Basel a nie Brugge.
0
CSKA Moskwa
Club Brugge
FC Salzburg
Legia
To byłaby szokująca grupa, ale możliwa.
0
Brazylia musi wygrać, chociaż nie wiem czy poradzą sobie z presją. Mimo wszystko stawiam na Canarinhos.
4
Grosicki - 26 minut
Fabiański - 90 minut
Glik - 90 minut (żółta kartka)
Szczęsny - 90 minut
Tak grali nasi Reprezentacji dzisiaj.
0
Hasi dał dzisiaj popis tym składem - kompromitacja.
0
Tak, gra.
0
To pewnie nowa zagrywka taktyczna Wolfsburga. :D
0
Liczę, że w drugiej połowie pojawi się Tello i Drągowski chociaż o Polaka będzie ciężko.
2
Niezłą manianę odwaliła Legia z tym składem.
0
Luis Suarez ma już 59 strzelonych goli w La Liga.
0
Umtiti to chyba kuzyn Busquetsa bo ma taki duży spokój, że trzeba mu pogratulować.
0
Trio 1987 wymiata!
0
Gdyby nie asysty to powiedziałbym, że przeciętna połowa w wykonaniu Roberto bo dla mnie grał za bardzo statycznie.
2
Wszyscy z trio strzelili po golu.