1

POWRÓT KRÓLA XDDDD

0

Guilherme lubię gościa, niech poczaruje trochę.

0

Nie będzie Szczęsnego w LM
, ale będzie Glik. Czekam na debiut Kamila w LM.

0

Dawać tego Bereszyńskiego.

0

Sparta zrobiła świetny deal.

0

Hapoel Beer Szewa 2:0 Celtic!!!
Jeszcze jeden gol i Szkoci za Ligą Mistrzów.

3

Następne pytanie proszę.

1

Nauka Tomka Hajty nie poszła w las. :D

0

Fatalny jest

0

Niech Roma się pozbiera bo chcę Szczęsnego w LM.

6

"W Europie gra się inaczej niż na Wyspach (Brytyjskich)" - Żewłakow

1

Życzę Legii jak najlepiej ale turbo beka.

0

Lucas Digne w końcu będzie miał normalną miniaturkę.

0

Jeżeli Legia awansuje dziś do LM to zostanie przerwana seria z polskim klubem w Lidze Europy. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w sezonie 2012/2013. No chyba, że Legia zajmie 3 miejsce w grupie w LM to wtedy zagra w 1/16 LE.

7

Jeżeli ter Stegen popracuje nad koncentracją to ma szanse stać się topowym golkiperem na świecie. Podobny problem ma też Wojtek Szczęsny, ale liczę że Niemiec i Polak popracują nad tym elementem i wszyscy będziemy szczęśliwi.

0

Edit
Zamiast Brugge oczywiście Basel.

0

Masz rację, coś mi się powaliło. :D Miałem na myśli Basel a nie Brugge.

0

CSKA Moskwa
Club Brugge
FC Salzburg
Legia

To byłaby szokująca grupa, ale możliwa.

0

Brazylia musi wygrać, chociaż nie wiem czy poradzą sobie z presją. Mimo wszystko stawiam na Canarinhos.

4

Grosicki - 26 minut
Fabiański - 90 minut
Glik - 90 minut (żółta kartka)
Szczęsny - 90 minut

Tak grali nasi Reprezentacji dzisiaj.

0

Hasi dał dzisiaj popis tym składem - kompromitacja.

0

Tak, gra.

0

To pewnie nowa zagrywka taktyczna Wolfsburga. :D

0

Liczę, że w drugiej połowie pojawi się Tello i Drągowski chociaż o Polaka będzie ciężko.

2

Niezłą manianę odwaliła Legia z tym składem.

0

Luis Suarez ma już 59 strzelonych goli w La Liga.

0

Umtiti to chyba kuzyn Busquetsa bo ma taki duży spokój, że trzeba mu pogratulować.

0

Trio 1987 wymiata!

0

Gdyby nie asysty to powiedziałbym, że przeciętna połowa w wykonaniu Roberto bo dla mnie grał za bardzo statycznie.

2

Wszyscy z trio strzelili po golu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?