La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

konto usunięte

3

Oficjalnie: Dominik Nagy w Legii Warszawa!
Węgierski pomocnik do mistrza Polski dołączy w zimowym okienku transferowym.

0

@Stinger Ciekawe tylko po jakiego... On im tam potrzebny maja tylu pomocników a ściągają kolejnego.

0

@Stinger Bomba transferowa, brawo Legia. Utalentowany zawodnik, który może grać jako ofensywny pomocnik, ale w Legii prawdopodobnie będzie dostawał szanse na skrzydle. Przyda się w walce o mistrzostwo Polski i w grze o eliminacje do pucharów w następnym sezonie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@BigDaglas Akurat Nagy to utalentowany pomocnik i to uważam za dobry transfer ponieważ nie tylko Węgier może sporo dać Legii ale i później za jakiś czas odejść za grube miliony (tak 4-6 mln euro - to raczej górna granica naszej ligi).

konto usunięte

0

@Katalonbar Szkoda że już teraz nie będzie grał dla Legii aczkolwiek z nim Legia miałaby niezły tłum w składzie (szczególnie pomoc) tak więc może i lepiej że przyjdzie dopiero od rundy rewanżowej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?