Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Modrić - Benzema - Ronaldo to było genialne
0
http://premium.futbolhd.tv/streamHD1.php?podstream=1
0
premium.futbolhd.pl
1
Premium futbol hd trzeba sms 6,15 zł
0
20 mln już się spłaca!
0
Tak, jest darmowy.
0
Super Nova TV :D
1
http://www.idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
0
Lubię tę polemikę na C+ każdy ma coś do powiedzenia.
6
Patrzcie na te statystyki Messiego - KOSMOS!
1
Wolski - Mielcarski
4
Frankowski też za Realem ludzie trzymajcie mnie...
0
Uff masz rację na szczęście. Ale po co ten Laboga to ja nie wiem.
0
K**** gdzie jest Rafał Wolski - jeden z lepszych komentatorów?!
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
5
Powiem Wam, że tak dawno nie czułem się pewnie przed klasykiem.
0
Komentarz usunięty
1
http://www.idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
1
W 90 min. w strugach deszczu.
5
Czemu oni się tak podniecają tą Ekstraklasą!?
3
Haha ten komentator powiedział na Bayern - luj. xD
0
Czekam na powrót Thiago.
0
Tak, tutaj powinien być mecz.
0
Sevilla wygrywa spotkanie i goni w tabeli czwarte Atletico!
0
Dzięki ziomek - szukałem długo skrótów z tego meczu z PL komentarzem.
0
http://www.idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
1
Tutaj mam niezły stream - od jednego gościa co mi na PW przesłał:
http://www.idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
0
Powyłączałem wszystkie zbędne programy, mam dobry komputer i internet ale mam cały czas lagi. Tylko jakość jest w HD. Masz może jakąś radę?
1
Gdzie można obejrzeć mecz w internecie w średniej/dobrej jakości i bez ŻADNYCH lagów?
Odpada już premium na futbolhd.pl bo tam wykupiłem i pokaz slajdów mam...