1

Wszystkie drużyny, które awansowały do ćwierćfinału nie wygrały dwóch meczy w 1/8. I dobrze, bo nie ma żadnego dominatora i zdarzyć się może jeszcze wszystko. Tymczasem druga dogrywka w 1/8. :D

8

Ale byłyby jaja gdyby była para w 1/4 Monaco - Porto.

0

Niestety, ale Atleti prowadzi :/

0

20:45 i rozpoczynamy multiligę w LM!

0

Bayer bo w Monako jest już wszystko rozstrzygnięte.

0

Czy znacie zaufane strony gdzie będzie można obejrzeć Gran Derbi w jakości HD i bez żadnych przycinek, lagów? Wchodzi w grę płatność, ale max 10 zlotych.

0

Już przestańcie z tymi stereotypami.

3

Liczę, że kiedyś Bartra zastąpi Pique jako lidera w formacji defensywnej, tylko jest jeden warunek - musi grać częściej.

0

Myślę, że jednak ma.

1

Polacy w Bundeslidze szaleją: dwa gole Polańskiego i dwa gole Lewandowski.

P.S - Taki mały offtop, żeby się uspokoić.

0

Sergi Roberto to niezły zawodnik, ale pewnego poziomu nie przeskoczy i tyle.

0

Dobra, widzę, że każdy słowo kryzys rozumie inaczej. Według mnie Real ma obecnie mały dołek, złapali zadyszki: ale na pewno nie są w kryzysie. Kryzys to mógł mieć Manchester United gdy w lidze byli po za pierwszą czwórką.

0

Real przegrał dwa mecze z rzędu i już piszą, że wielki kryzys.

1

A tym czasem Lewandowski ustrzelił swojego 20 gola w LM, brawo!

2

Mój wymarzony finał: Barca - Bayern

3

Francja 2:0 Londyn
Arsenal, Chelsea out
Monaco, PSG grają dalej

0

SENSACJA Chelsea odpada w 1/8 ale jaja

2

Mundial, Mundial i jeszcze raz Mundial!!!!

1

Świetne widowisko, przynajmniej można się pośmiać nieźle.

6

Pan Costa to ma jakieś specjalne względy u arbitra czy jak?

0

fajny avatar xD

1

Hazard to ma stalowe nerwy w takim momencie tak spokojnie wykonać karny, naprawdę szacun.

4

Na pewno byłoby ciekawiej, sama obecność Zlatana wzbudza zainteresowanie.

0

Ciekawe kto dał więcej w łapę sędziemu, Araby czy Abramowicz?

0

za pierwszym razem

0

Rafał Dębiński plus meczu jak dla mnie. :D

0

Kiedy ostatnio w LM była dogrywka?

1

sportslive.info

12

A podobno mówią, że T. Silva jest przereklamowany...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?