Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszystkie drużyny, które awansowały do ćwierćfinału nie wygrały dwóch meczy w 1/8. I dobrze, bo nie ma żadnego dominatora i zdarzyć się może jeszcze wszystko. Tymczasem druga dogrywka w 1/8. :D
8
Ale byłyby jaja gdyby była para w 1/4 Monaco - Porto.
0
Niestety, ale Atleti prowadzi :/
0
20:45 i rozpoczynamy multiligę w LM!
0
Bayer bo w Monako jest już wszystko rozstrzygnięte.
0
Czy znacie zaufane strony gdzie będzie można obejrzeć Gran Derbi w jakości HD i bez żadnych przycinek, lagów? Wchodzi w grę płatność, ale max 10 zlotych.
0
Już przestańcie z tymi stereotypami.
3
Liczę, że kiedyś Bartra zastąpi Pique jako lidera w formacji defensywnej, tylko jest jeden warunek - musi grać częściej.
0
Myślę, że jednak ma.
1
Polacy w Bundeslidze szaleją: dwa gole Polańskiego i dwa gole Lewandowski.
P.S - Taki mały offtop, żeby się uspokoić.
0
Sergi Roberto to niezły zawodnik, ale pewnego poziomu nie przeskoczy i tyle.
0
Dobra, widzę, że każdy słowo kryzys rozumie inaczej. Według mnie Real ma obecnie mały dołek, złapali zadyszki: ale na pewno nie są w kryzysie. Kryzys to mógł mieć Manchester United gdy w lidze byli po za pierwszą czwórką.
0
Real przegrał dwa mecze z rzędu i już piszą, że wielki kryzys.
1
A tym czasem Lewandowski ustrzelił swojego 20 gola w LM, brawo!
2
Mój wymarzony finał: Barca - Bayern
16
https://pbs.twimg.com/media/B_2VC-5UIAEQyQS.jpg
3
Francja 2:0 Londyn
Arsenal, Chelsea out
Monaco, PSG grają dalej
0
SENSACJA Chelsea odpada w 1/8 ale jaja
2
Mundial, Mundial i jeszcze raz Mundial!!!!
1
Świetne widowisko, przynajmniej można się pośmiać nieźle.
6
Pan Costa to ma jakieś specjalne względy u arbitra czy jak?
0
fajny avatar xD
1
Hazard to ma stalowe nerwy w takim momencie tak spokojnie wykonać karny, naprawdę szacun.
4
Na pewno byłoby ciekawiej, sama obecność Zlatana wzbudza zainteresowanie.
0
Ciekawe kto dał więcej w łapę sędziemu, Araby czy Abramowicz?
0
za pierwszym razem
0
Rafał Dębiński plus meczu jak dla mnie. :D
0
Kiedy ostatnio w LM była dogrywka?
1
sportslive.info
12
A podobno mówią, że T. Silva jest przereklamowany...