Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak sie korzysta z sopcast?
4
Ja wykupiłem premium za 6,15 zł na 12 h i obecnie oglądam mecz Lech - Legia. Jest jakość HD i strasznie laguje i zawiodłem się - nie polecam.
0
Może być nawet Alves vol. 2
0
Ile kosztuje obejrzenie jednego meczu?
1
Prawdopodobnie padnie dziś rekord komentarzy pod jednym newsem.
1
O ile losowanie na to pozwoli.
1
Widać, że Arab.
3
San Siro nabiło sobie tych meczów z wiadomych przyczyn.
0
Teodorczyk, Krychowiak, Milik - niech ktoś z Was zagra w finale na Narodowym!
1
Szczerze mówiąc jestem zadowolony z losowania. W puli było 7 możliwych przeciwników i przed losowaniem podzieliłem tych rywali na dwie grupy: pierwsza grupa to ta na którą nie chciałbym trafić, czyli Bayern, Real, Atleti a druga grupa to przeciwnicy, z którymi chciałbym, żeby Barcelona się zmierzyła, czyli: Monaco, Juve, Porto. Obie te grupy dzieliła jedna drużyna, czyli PSG. Ten "graniczny zespół" był dla mnie obojętny, więc jakby patrzeć to nie najgorzej, ale w sumie 4 mecze w jednej edycji LM z tym samym zespołem to już lekka przesada.
2
W końcu w jednej statystyce Ter Stegen jest lepszy od Bravo.
0
Tevez - co za koncert!
0
Czyli Montoya w ćwierćfinale - już się boję.
4
Zamiast cieszyć się z prowadzenia to jest lament, że nie ma manity po pierwszej połowie...
1
Trochę szacunku dla rywala.
0
Dani Alves musi uważać bo jak dostanie żółtą kartkę to nie zagra w 1/4.
1
Zauważcie, że w pierwszej jedenaste jest tylko 3 Hiszpanów! Dawno tak mało nie było.
0
Dużo osób chciało od pierwszych minut Xaviego i w sumie byłaby to niezła koncepcja zważywszy na to, że mamy korzystny wynik. Lucho mimo to postawił na Inieste czyli na bardzie ofensywny wariant i wiadomo jaki będzie cel szkoleniowca - strzelić jak najszybciej gola i wybić z głowy awans Manchesterowi.
0
Prawdziwy test dla Mascherano - na pozycji defensywnego pomocnika w tak ważnych meczach grał niewiele razy. Licze na takie same występy Masche jak na Mundialu '14.
0
Ale łapciuchy z tego Bayeru.
0
Ale mam stresa, ale nie wiem czemu.
0
Leno - nadzieja Bayeru.
0
Orłowski komentuje tak jakby wszystko miał w dupie.
0
Oj tam tylko 16 kropek.
3
Synonim słowa przewidywalność?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Arsenal
1
Taki dobry kolega Diego Costy.
0
Z ławki wejdzie Boenisch i pogrąży Atleti w dogrywce.
0
W piątek 20 marca.
0
Dużo tych dogrywek jak na LM.
1
Nazywam się jasnowidz Katalonbar i typuję właśnie tak:
1/4
Porto - Monaco
Real - Bayern
Barcelona - BVB
PSG - Atletico