0

Jak sie korzysta z sopcast?

4

Ja wykupiłem premium za 6,15 zł na 12 h i obecnie oglądam mecz Lech - Legia. Jest jakość HD i strasznie laguje i zawiodłem się - nie polecam.

0

Może być nawet Alves vol. 2

0

Ile kosztuje obejrzenie jednego meczu?

1

Prawdopodobnie padnie dziś rekord komentarzy pod jednym newsem.

1

O ile losowanie na to pozwoli.

1

Widać, że Arab.

3

San Siro nabiło sobie tych meczów z wiadomych przyczyn.

0

Teodorczyk, Krychowiak, Milik - niech ktoś z Was zagra w finale na Narodowym!

1

Szczerze mówiąc jestem zadowolony z losowania. W puli było 7 możliwych przeciwników i przed losowaniem podzieliłem tych rywali na dwie grupy: pierwsza grupa to ta na którą nie chciałbym trafić, czyli Bayern, Real, Atleti a druga grupa to przeciwnicy, z którymi chciałbym, żeby Barcelona się zmierzyła, czyli: Monaco, Juve, Porto. Obie te grupy dzieliła jedna drużyna, czyli PSG. Ten "graniczny zespół" był dla mnie obojętny, więc jakby patrzeć to nie najgorzej, ale w sumie 4 mecze w jednej edycji LM z tym samym zespołem to już lekka przesada.

2

W końcu w jednej statystyce Ter Stegen jest lepszy od Bravo.

0

Tevez - co za koncert!

0

Czyli Montoya w ćwierćfinale - już się boję.

4

Zamiast cieszyć się z prowadzenia to jest lament, że nie ma manity po pierwszej połowie...

1

Trochę szacunku dla rywala.

0

Dani Alves musi uważać bo jak dostanie żółtą kartkę to nie zagra w 1/4.

1

Zauważcie, że w pierwszej jedenaste jest tylko 3 Hiszpanów! Dawno tak mało nie było.

0

Dużo osób chciało od pierwszych minut Xaviego i w sumie byłaby to niezła koncepcja zważywszy na to, że mamy korzystny wynik. Lucho mimo to postawił na Inieste czyli na bardzie ofensywny wariant i wiadomo jaki będzie cel szkoleniowca - strzelić jak najszybciej gola i wybić z głowy awans Manchesterowi.

0

Prawdziwy test dla Mascherano - na pozycji defensywnego pomocnika w tak ważnych meczach grał niewiele razy. Licze na takie same występy Masche jak na Mundialu '14.

0

Ale łapciuchy z tego Bayeru.

0

Ale mam stresa, ale nie wiem czemu.

0

Leno - nadzieja Bayeru.

0

Orłowski komentuje tak jakby wszystko miał w dupie.

0

Oj tam tylko 16 kropek.

3

Synonim słowa przewidywalność?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Arsenal

1

Taki dobry kolega Diego Costy.

0

Z ławki wejdzie Boenisch i pogrąży Atleti w dogrywce.

0

W piątek 20 marca.

0

Dużo tych dogrywek jak na LM.

1

Nazywam się jasnowidz Katalonbar i typuję właśnie tak:

1/4
Porto - Monaco
Real - Bayern
Barcelona - BVB
PSG - Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?