Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BART97 Grafite i Dzeko 26 goli
ale co ciekawe Dzeko ma i tak lepszy wynik z Zvezdanem Misimoviciem bo aż 37 goli
5
Najlepsze duety (równoczesny udział przy bramce - czyli np. jeden asystował, a drugi strzelił)
Messi i Suarez - 99 goli
Lewnandowski i Muller - 80 goli
Ronaldo i Benzema - 76 goli
Messi i Neymar - 59 goli
Jakie duety mogę jeszcze sprawdzić (powiedzmy tylko XXI bo ciężko z danymi z dawnych lat)?
1
@DaPidejpi co ciekawe Seville upatrzył sobie także Iago Aspas i Sergio Ramos (zdrajca :D)
6
Ulubioną "ofiarą" Messiego i Ronaldo jest Sevilla.
Messi strzelił im 38 goli, a Ronaldo 27.
3
Messi rozegrał przeciw Realowi 47 meczy, a Ramos przeciw Barcelonie też 47 meczy.
Oczywiście są to rekordy (nikt więcej nie zagrał przeciwko Realowi i nikt więcej przeciwko Barcelonie).
0
@Nano22 a czekam na fisiado
3
Piłkarze Barcelony, którzy rozegrali najwięcej minut (wszystkie rozgrywki) w poszczególnych sezonach:
21/22 - ter Stegen, 4.470 min
20/21 - de Jong, 4.492 min
19/20 - ter Stegen, 4.140 min
18/19 - Pique, 4.680 min
17/18 - Messi, 4.468 min
16/17 - Messi, 4.452 min
15/16 - Suarez, 4.766 min
14/15 - Messi, 4.970 min
Sezon z trypletem to był dla Messiego szalony. Prawie 5 tys. minut.
1
Moją tradycją jest ustawianie na awatar nowych nabytków co sezon. Już nie mogę się doczekać kiedy zawita do mnie Lewandowski Robert.
1
Terminarz meczów el. do MŚ:
1 czerwca 20:45: Szkocja vs Ukraina
5 czerwca 18:00: Walia vs Szkocja/Ukraina
7 czerwca 20:00: Zjednoczone Emiraty Arabskie vs Australia
13 czerwca 20:00: Zjednoczone Emiraty Arabskie/Australia vs Peru
14 czerwca 20:00: Kostaryka vs Nowa Zelandia
0
I tak najlepszy agentem jest Moussa Wague, który ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Barceloną.
0
Po co Realowi Mbappe jak mają Hazarda i Bale.
0
Co polecacie obstawić teraz na live ?
14
Wow, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle obroniła LM. Kolejny wielki sukces polskiej siatkówki. A najlepsze jest to, że w półfinałe wyeliminowali... Jastrzębski Węgiel.
Wyobraźcie sobie coś takiego w piłce nożnej? :D
3
No i pięknie, Muller i Neuer przedłużyli do 2024, a Lewy w końcu zmieni otoczenie. Oby to była Barca jeszcze w tym roku.
0
No to z 1. koszyka liczę na PSG (Messi vs Barcelona), a z 3. koszyka BVB bo liczę na ciekawe mecze.
0
Dobra,
Mbappe już wyjaśniony
City wiadomo że mistrzem Anglii,
Milan wiadomo że mistrzem Włoch
To można wrócić do tematu Lewego w Barcy aż do soboty.
1
Liverpool prowadzi
Ale to i tak by nic nie dało
3
Jedno mistrzostwo na 30 lat wystarczy Liverpool
0
Son leci na króla strzelców wreszcie!
0
Heung Min Son
Salah
Po 22 goli
0
Widzielibyście u nas Mateusza Gotówkę czy jednak wyżej cenicie Alvesa, Roberto, Desta.
0
Matty Cash ma ten mental, a City nie.
1
Jakby Liverpool wygrał Premier League to byśmy mieli starcie zwyciezcow dwóch najsilniejszych federacji w finale LM.
0
Jak Barca odpadnie w przedbiegach to niech PSG zgarnie Ligę Mistrzów.
0
Ktoś "rzucił" temat Neymara, żeby w spokoju sfinalizować deal Lewy do Barcy.
1
@Recha_0684 i to jeszcze po tym meczu z Getafe to w ogóle odechciewa się oglądać
0
Oby Frankie de Jong odszedł, bo wzrasta to szanse na przyjście Lewego do Barcy.
0
Lewy już niedługo, Lewy come to Barca!
0
Gdzie był Pini Zahavi dwa dni temu? W Londynie czy Barcelona? Kto miał rację?
0
Lewy od zawsze był za Barceloną. 4 golami wyeliminował Real, ceni Guardiolę, a w słynnym 8:2 nie chciał nas dobijać bo spokojnie mógłby strzelić z 5 goli.