Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że non stop możemy gubić punkty a i tak będziemy w top4.
Gorzej jeśli chodzi o drugie miejsce, które daje superpuchar
1
Benzema dostaje tyle karnych, że już mu się nie chce ich strzelać. W pupach się poprzewracało.
0
Kurde Ramos jeszcze jeden gol i dogoni Messiego.
2
Podolski 7 goli i 3 asysty
Grosicki 7 goli i 6 asyst
Turbo Grosik
2
Barca B radzi sobie w kratkę, ale Jutgla z 15 bramkami jest liderem strzelców.
3
Benzema 25 goli i 11 asyst
Salah 22 goli i 12 asyst
Piłkarze wybitni
0
Być może w opinii publicznej temat był już wcześniej poruszany, ale pierwszy raz usłyszałem to od Ćwiakały.
Eric Garcia na ŚPD ma sens ze względu na jego podania. Na środek obrony Eric to przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby piłkarz. Wątła sylwetka, brak szybkości - kiepskie parametry.
Minusem tego rozwiązania będzie to, że stracimy dobrze wyprowadzającego piłkę ŚO.
4
Siadaj, pała z obrony!
0
Niech oni będą w tym TOP4 bo jak będę miał oglądać Barce na Viaplay to mnie krewa zalewa...
0
Brakuje przebojowego skrzydłowego na lewej flance. Przydałby się jakiś inny straszak oprócz Dembele.
2
ter Stegen albo wychodzi na pełnej albo zostaje w miejscu, a on trochę wyszedł i później zgłupiał. Fajnie, że próbował ratować sytuacje, ale tym niezdecydowaniem nie pomógł.
0
Manita po I połowie :(
20
Nie ma co, Chrystus zrobił najlepszą remontade :D
7
@Cule1234 to jest prowokant, nie ma co go traktować poważnie
5
Ja mogę być tym inteligentnym socio i będę robił wałki z odsprzedawaniem biletów, ale tylko kibicom Levante bo i tak nikt się nie kapnie.
0
Premier League oficjalnie na szwedzkim strimie to nie może się udać.
0
Legia przeszła Bodo/Glimt i Slavię, a teraz patrzę, że obie drużyny dopiero dzisiaj zakończyły sezon z europejskimi rozgrywkami.
Te spadki do niższych rozgrywek są naprawdę kuriozalne.
11
Ale kompromitacja Camp Nou na biało, ż e n a d a.
Szanujący się klub na takie rzeczy nie pozwala.
1
Dobra, Xavi dostanie po sezonie normalnie zespół do przygotowania + okienko trasferowe. Ta obecna kadra to lepianka, ale jak się okazuje jej największym sukcesem to pokonanie Królewskich 4:0.
4
Knauff powinien dostać czerwoną kartę za tę kosę, nie wiem jak to możliwe że to była żółta.
1
Z Portugalczykami się nie da ręce opadają
2
Kompromitacja i na boisku i na trybunach.
4
Dobra tego dziadostwa Viaplay na szczescie nie bede musial ogladac.
0
@kamyk_23 Braithwaite jako ten trzeci
1
To już nie ma co czekać i grać lagi na Luuka może coś wpadnie.
5
Xavi dostaje lekcję futbolu od Eintrachtu. Absolutnie przeczytany przez Niemców.
1
Nasi już panikują. Albo pokażą mental albo kolejne rozczarowanie ale tym razem w Lidze Europy.
0
Dla mnie naciągany karny.
6
Współczuje wszystkim fanom Premier Leaugue już w następnym sezonie.
1
Człowiek płaci pieniadze za transmisje, a czuje sie jak za dawnych lat szukajac ten opymalny strym na meczykach...