Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrywamy z Realem, wygrywamy zaległy mecz z Rayo i 9pkt starty do Realu. Może cudem to odrobimy. :P
Póki co mamy lepszy bilans w meczach bezpośrednich.
0
Dembele może godnie pożegać się z Barceloną. Po sezonie mówimy bye bye Ousmanowi.
0
@tbas a to przpepraszam, fejka zapuściłem :/
0
Linia pomocy Realu stwierdziła, że bez Benzemy nic nie ugra i kompletnie oddała pole Barcy.
5
Ostatnim piłkarzem, który strzelił gola Realowi i gra dzisiaj w pierwszym składzie jest Pique. Miało to miejsce 02.04.2016 r.
To pokazuje jak Barca diametralnie się zmieniła.
48
Benzema dzisiaj nie strzeli gola.
Róbcie screeny
1
@MesQueUnClub96 a co powiedziała?
0
Ciekawe jak to będzie wyglądało ze strony Realu. Rodrygo i Vinicius czują się najlepiej, gdy grają szeroko, więc ktoś będzie musiał wchodzić z drugiej linii.
Ten skład Realu jest idealny pod kontry. Jeśli będą musieli grać w ataku pozycyjnym to nic nie ugrają bo nie ma napastnika, który mógłby utrzymać się przy piłce i pokrać na tzw. klepkę.
Mam nadzieję, że będziemy co jakiś czas oddawali pole Realowi zwłaszcza, że mamy Aube i Dembele.
1
Ben Yedder jest wyżej w tabeli strzelców od Mbappe. Tzw factos.
0
Eric Garcia dzisiaj powinien być bardziej przydatny od Araujo zwłaszcza, że nie ma Benzemy.
1
@Derean Viaplay pokazuje, że tv to jednak potęga w porównaniu internetu jeśli chodzi o transmisję meczów
0
@SinMistico już dawno :D
1
Abel Ruiz wprowadza Brage do ćwierćfinału.
0
W trzech ostatnich edycjach Ligi Mistrzów do finału dochodził zespół, który nigdy wcześniej nie grał w wielkim finale.
Jedynym zespołem, który nigdy wcześniej nie grał w finale, a teraz znajduje się w gronie ćwierćfinalistów jest Villarreal
Czyżby Żółta Łódź Podwodna robiła furorę z docenianym przez Valverde Parejo?
1
Poprzedni tydzień: awansowały zespoły, które wygrały swoją grupę
Bieżący tydzień: awansowały zespoły, które zajęły 2. miejsce w swojej grupie
0
Mamy 5 topowych zespołów w ćwierćfinale. Real, Chelsea, City, LFC i Bayern. Przynajmniej jeden super hit w 1/4 pewny.
0
Z byłych drużyn, w których grał CR7, w 1/8 odpadł Sporting, ManU i Juve. Szkoda, że Real się wyłamał. :(
5
La Liga i Premier League po 3 zespoły w 1/4.
35
Emery i Tuchel w 1/4, a PSG out :P
1
@MesQueUnClub96 napalam się na trasnfer Lewego i masz racje, że tylko jedno źrodło podaje
2
Powrót Benfici do 1/4 LM po 6 latach. Wtedy wyeliminował ich Bayern.
1
Lewy chce zmienić klub bo chce też zdobyć Złotą Piłkę. O Messim w lecie było głośno ze względu na transfer do PSG i to mu pomogło zgarnąć nagrodę dla najlepszego piłkarza. :D
3
@Kapitan hawk wystarczą mistrz Europy
4
Lewy blisko kolejnego tytułu króla strzelców Champions League.
Czołówka strzelców, którzy jeszcze grają
Lewy - 12 goli
Benzema - 8 goli
Salah - 8 goli
3
@Medium w sumie z Atletico i Villarreal/Juve być może coś rzeczywiście ugrali
1
Benfica już sprawiła dwie niespodzianki; najpierw wyeliminowali Barce, później Ajax. W ćwierćfinale to najsłabszy zespół. Nie daję im najmniejszych szans na awans do 1/2.
0
Pogba z kolejną ekstrawagancką fryzurą. Tym razem cięcie na Pazdana.
5
Maguire to esencja tykającej bomby.
10
Trzeba skończyć z cebulą i po 5 latach wykupię premium na Spotify.
33
Już mnie ten Tidal denerwuje.