Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Smixu myślę, że najpóźniej 2 tyg. przed meczem
0
@Luciano99 skubana pracuje w FIFA
0
Wykluczenie od dzisiaj oznacza to, że tak naprawdę nie jesteś wykluczony, a po prostu przekładamy ci wydarzenie na bliżej nieokreślony czas.
20
Arsenal 3 mecze mniej, a i tak są nad United.
0
@michal26 ofensywny zawodnik jak marnuje setki to wystarczy że dołoży nogę i jest już usprawiedliwiony
Wg mnie takie ocenianie nie jest sprawiedliwe wobec innych piłkarzy
0
Z przebiegu meczu zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, ale sędzia przekręcił na korzyść Barcy. Karny dla nas z pupy i brak 11 dla Elche po ręce Alby to jaja.
2
Ferran Torres MOTM mają poczucie humoru.
0
Coś się stało w Czarnobylu, że Lugole są kupowane?
2
@DaPidejpi https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11436919#comment-11437106
23
Mija tydzień od agresji RUS, a Barcelona wciąż nie zerwała umowy z 1xbet.
Zważywszy na to, że Schalke odważyło się zerwać umowę z Gazpromem gdzie finansowo na pewno to bardziej w nich uderzyło, zwlekanie Laporty jest żenujące. Czekam na oficjalnie stanowisko, a przypomnę już mija tydzień.
0
Pomimo tak długiej kontuzji kto wie czy nie zostanie w Barcelonie.
Alves nie wiem do kiedy będzie grał, Dest jest niepewny i w sytuacji problemów finansowych jest na wylocie, Mingueza to inny typ zawodnika, Roberto też raczej odchodzi bo zarabia dużo.
Trochę to jest porażka, że zawodnik, który nie grał ponad rok może być realnie widziany na PO na przyszły sezon.
1
Przeczytałem głosem Wojciecha Majora Suchodolskiego.
Oguem przepraszam za tą wypowiedz.
0
@ForcaMilosz korupcja to korupcja
zresztą też niezapewniono odpowiedniego bezpieczeństwa robotnikom podczas budowy stadionów
robotnicy też mieli skandaliczne warunki, które ciężko nazwać minimum egzystencjalnym
0
@D10SLEO mimo wszystko jak ktoś chce bojkotować to teraz jest najlepszy moment
1
Co myślicie o wymierzeniu kolejnego ciosu w FIFA, w postaci rezygnacji walki o Mundial przez Polskę (już nawet nie mieszając w to sprawę Rosji)?
Każdy wie, że Mundial organizowany przez Katar to jeden wielki wałek, a sytuacja na świecie i działania FIFA pokazały, że będzie to zabawa w szambie.
Ciekawe jakby PZPN podjąłby decyzję o rezygnacji to czy pozostałe federacje postąpiłby podobnie.
0
Sousa to jednak wybitny strateg.
1
Lewandowski znowu bez szans na Złotą Piłkę bo jako jedyny opowiedział się za Ukrainą co nie jest na rękę FIFA.
I bardzo dobrze.
2
@masq zaczyna się problem jak s Griezmannem bo brakuje mu dominującej cechy
1
@kuz nie nadarzają za nami
1
Ludzie, skończmy P*****, że akcje BLM, LGBT, respect mają coś zdziałać bo to zwyczajne zagrywki promocyjne z zakresu marketingu. Wstrętni obłudnicy
2
Myślę, że pozostałe reprezentacje europejskie również zbojkotują Mundial. Pytanie jakie podejście będą miały reprezentacje na pozostałych kontynentach.
0
@JohnA o tym samym pomyślałem
19
Proszę wszystkich piszących o ewentualnej już bezpośredniej agresji Białorusi na Ukrainę o podawanie źródeł!!!
Apeluję moderację o pilnowanie porządku bo od tego jesteście. Stop wiadomościom wyssanym z palca, szanujmy się.
0
Skończy się na tym, że Rosja dostanie free awans na Mundial.
Wtedy niech sami się bawią w Mundiale.
0
Które państwa UE nie podjęły decyzji o odcięciu Rosji od SWIFT? Cypr, Niemcy i Włochy?
1
@MesQueUnClub96 okej nie wiedziałem
0
Ciekawa historia może dotknąć Maritę Kramer, austriacką skoczkini.
Rok temu przegrała Kryształową Kulę, bo nie mogła wystartować w zawodach ze względu na aferę covidową, a co najlepsze sama nie była zarażona.
W tym roku również prowadzi w klasyfikacji generalnej, natomiast Austria nie wystartuje w zawodach w Rosji z wiadomych przyczyn. Zasłużona KK dla Kramer może znowu jej przepaść.
0
@Shado druga też
16
Dlaczego trzeba wygrać Ligę Europy? To da nam 1. koszyk w Lidze Mistrzów w następnym sezonie.
3
Ale Barcelona od tego meczu z Atletico ładuje goli. To jest odbicie się Barcy od dna. W końcu!