Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typujemy
Brąz: Kraft
Srebro: Lindvik
Złoto: Geiger
1
@Compadre chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem
2
Legia wraca na swoje miejsce. Tyle w temacie.
1
Kto wg Was nie zakwalifikuje się do konkursu olimpijskiego?
Mój typ: Korczuk, Song i waham się pomiędzy Gasienica a Marusiakiem, ale chyba odpadnie Marusiak, bo nie oddał ani jednego skoku
3
Miejsca Sadreeva na treningach: 13, 8, 8, 2
Miejsca Geiger na treningach: 20, 21, 22, 28
Zobaczymy ile warte są te treningi, ale jakby nie patrzeć to aż 4 próby, w których Rosjanin był lepszy. Wygląda to zaskakująco.
2
Finał Pucharu Narodów Afryki: Senegal vs Egipt
Dwumecz decydujący o awans do MŚ Katar: Senegal vs Egipt
Ktoś bierze wszystko czy się podzielą?
3
Najniższym bramkarzem jest Ali Bencherif. Mierzy on aż 1 centymetr.
https://www.transfermarkt.pl/ali-bencherif/profil/spieler/175108
Należy także wyróżnić Ayanda Mtshali i Saud Al Jenaie, którzy mierzą 170 cm. Ten drugi zagrał, aż 2 mecze w reprezentacji Kuwejtu. :D
1
@AllBundy wiedziałem, że coś zepsułem
2
Chyba jestem zboczony. Najpierw Ismail Cipe z Galatasary, a teraz zauważyłem, że w RPA istnieje klub Chippa United.
0
Do Galatasaray Inaki Pena ściągnął nowy trener - Domenec Torrent. Czaicie? Ściągnął go Torrent.
Kapitan i żywa legenda tego klubu, Muslera jest obecnie kontuzjowany. Największym rywalem w walce o skład wydaje się na ten moment Ismail Cipe.
W Galatasary obowiązuje formuła pt. "Ofensywa 30+". Dlaczego? W Galata gra:
Ryan Babel, Arda Turan, Sofiane Feghouli i Bafétimbi Gomis.
1
@Danny Gaucho Super publikacja, gratuluję wytrwalości
39
Rozpiska na najbliższą niedzielę:
poranna Msza Święta
śniadanie
niby człowiek wiedział, ale się łudził - czyli bez medalu Polaka na normalnej skoczni
obiad
marnowanie czasu na Ramblii w oczekiwaniu na składy
zamulanie
meczycho Barca-Atleti, ale skończy się jak zwykle
beznadziejny nastrój bo już się ściemnia i jutro jest poniedziałek
ale trzeba wcisnąć kolacje
zastanawianie się nad swoim żywotem
PSG gra z mistrzem Francji, a Messi wciąż z 1 gole w Ligue 1
Real prowadzi z Granadą i można wyłączać
Granada rzutem na taśmę urywa remis i humor gituwa na nowy tydzień
1
Póki co jedynym debiutantem na Mundialu będzie gospodarz Katar.
Jeśli chodzi o eliminacje i potencjalnych debiutantów to grono jest bardzo wąskie (nie liczę tych federacji z Oceanii):
*Macedonia Północna* - tutaj bez większych szans na awans. Najpierw Włochy, a potem prawdopodobnie Portugalia. Mission Imposible.
*Mali* - od pierwszych MŚ dzieli ich jeden dwumecz. Rywalem faworyzowana Tunezja. Będzie ciężko, ale szansa jest całkiem spora.
2
Zobaczcie jakich piłkarzy ściągnęliśmy. Adama i Auba to piłkarze, których atuty najbardziej uwidaczniają się w momencie, gdy mają wiele wolnej przestrzeni. Każdy wie jak gra Barcelona i jak przeciwko niej grać (klepania po obwodzie vs autobus).
Albo te transfery będą kompletną klapą albo Xavi zmienia sposób gry Barcy na bardziej bezpośredni. Jeśli zmierzamy w stronę futbolu bezpośredniego to wg mnie zyska na tym Frenkie de Jong, a straci Busquets. Jeśli jednak będziemy grali jak dotychczas, to szczerze nie pojmuję koncepcji Xaviego wspieranej przez Laportę.
0
@Emhyr Valencia, Real Madryt, Real Sociedad, Villarreal, Sevilla, Bilbao
opuścił za to Atletico, Betis
Czyli jednak grał z tymi mocnymi.
0
@Emhyr to może być przyczyna, trzeba zweryfikować
chyba, że Garcia magicznie wpływa na zespół, a my nie wiemy jak
3
Gole strzelone, gdy zawodnik przebywał na boisku w przeliczeniu na rozegrane minuty:
1. Eric Garcia - 1,81
2. Gerard Pique - 1,50
3. Oscar Mingueza - 1,47
4. Ronald Araújo - 1,37
Gole stracone, gdy zawodnik przebywał na boisku w przeliczeniu na rozegrane minuty:
1. Eric Garcia - 0,87
2. Gerard Pique - 0,91
3. Oscar Mingueza - 1,10
4. Ronald Araújo - 1,29
Można zauważy prawidłowość przy środkowych obrońcach. Ten, z którym strzelamy najwięcej goli to również z tym tracimy najmniej.
Nie jestem fanem Erica Garcii, ale tutaj wygląda najlepiej. Z kolei jestem fanem Araujo, natomiast przy statystykach wygląda fatalnie.
0
Ciekawostki #BarcaLaLiga
Różnica goli strzelonych i straconych przez Barcelonę, w momencie gdy dany piłkarz przebywał na boisku:
1. Eric Garca - 25 strzelonych, 12 straconych = 13
2. Gerard Pique - 9
3. Nico Gonzalez - 8
4. Busquets, ter Stegen, F. de Jong, Gavi - 7
...
Balde - (-4)
Ciekawa statystyka, w której świetnie wygląda Eric i fatalnie Balde. Ciekawe czy można coś więcej wnioskować.
3
Jak bym pomyślał, że Barca będzie grała w Lidze Europy to bym nie uwierzył. Gdybym uwierzył to olałbym sprawę, bo nie jest to przecież Champions League.
Przy obecnej sytuacji zmieniam jednak zdanie. Barcelona post Messi przechodzi transformację i każdy widzi w jakim miejscu się znajduje. Nie jesteśmy już klubem ze ścisłej czołówki. Nie wiem jak szybko zajmie nam powrót do takich regularnych występów w ćwierćfinale LM. Być może nastąpi to już po reformie LM, gdzie mecze będą rozgrywane systemem szwajcarskim.
Dla mnie zwycięstwo w Lidze Europy to priorytet jak TOP4 La Liga. Gdzieś przez system pucharowy bardziej interesować mnie będzie batalia właśnie w Europie. Kolejne przechodzenie rywali będzie czymś wspaniałym.
Wszyscy czekamy już tak długo na finał w europejskich rozgrywkach z udziałem Barcelony. 7 lat. Mecz finałowy o trofeum to są niesamowite emocje. Dla takich chwil jest się kibicem. Mam nadzieję, że nie olejemy tych rozgrywek i będziemy walczyć o triumf.
1
Sprawdziłbym Adamę Traore na prawym wahadle. W końcu na tej pozycji mielibyśmy wybieganego i jednocześnie szybkiego piłkarza.
5
Torres - Aubameyang - Traore
Walka o top 4.
0
Alemany taki Chad, a Dembele i Umtiti nadal w klubie.
0
@Encore W Paryżu nie ma Zidane i nie będzie cudu
1
@tristan87 Escola pamięta
3
@Naturopata Hleb > Bułka
1
@MesQueUnClub96 tak zwane pewniaczki
0
Co można robić tyle czasu w szpitalu? Auba halo pobudka
1
PSG odpadną z Realem w 1/8, szybko zdobędą mistrza Francji i długie wakacje. Neymar lubi to. Mbappe i tak wywalone bo przechodzi do Królewskich. Tylko Messi załamany, ociera się milionami.
1
PSG już dziękujemy
0
O Michał Pol nawija teraz o BarcaInfo