2

Kto z Was ogląda flimiki Ćwiąkały na temat Barcy?

Tomek zastanawia się skąd takie zainteresowanie filmikami na temat Barcelony. Gdy tworzy wideo z Realem, takowego zainteresowania już nie ma.

0

Xavi czy Modrić?

2

Dlaczego powinniśmy wygrać Ligę Europy?

Oczywiście zwycięstwo w tych rozgrywkach daje nam udział w Lidze Mistrzów. Przy obecnej sytuacji w lidze hiszpańskiej nie jest pewne czy będziemy w top 4.

Ale teraz bardziej kluczowa kwestia - nawet jak będziemy w top 4 to i tak musimy celować w triumf w Lidze Europy. Zwycięstwo daje nam 1. koszyk w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, co nie tylko powinno ułatwić nam wyjście z grupy, ale też jej zwycięstwo, co zwiększa szanse na wylosowanie słabszego rywala w 1/8, a w konsekwencji większe szanse na 1/4 LM.

Bardzo zagmatwane, ale wystarczy sprawdzić dwie ostatnie edycje LM; w 20/21 byliśmy losowani z 2. koszyka i przegraliśmy grupę z Juve, a następnie odpadliśmy z PSG. W 21/22 trafiliśmy na Bayern i oczywiście również przegraliśmy. Nawet gdyby udało nam się wyjść wtedy z grupy z 2. miejsca to jest spora szansa, że trafilibyśmy na zespół pokroju City, LFC i byłoby po ptokach.

0

Do meczu z Rosją jeszcze 2 miesiące, ale jakbyście mieli typować teraz, to jaki optymalny skład byście wystawili? Moja propozycja:

Szczęsny - Piątkowski, Glik, Bednarek - Frankowski, Moder, Zieliński, Krychowiak, Cash - Lewandowski, Milik

7

No nieźle Messi nie dał w trójce Lewego. Mógł od razu dać pierwsze miejsce Suarezowi.

1

@MesQueUnClub96 Czym więcej to lepiej. Taki Inter ma 1,06 czyli średnio powinien mieć więcej o 1 gola więcej od rywala.

1

Kolejna ciekawostka

Jeśli chodzi o różnicę oczekiwanych strzelonych goli do oczekiwanych straconych goli w przeliczeniu na 90 minut, to Barcelona jest najlepszym klubem z Hiszpanii.
Marnujemy wykreowane sytuacje i za łatwo tracimy gole. To tak w skrócie. Ale potencjał jest duży.

tak wygląda klasyfikacja:
1. Bayern 1,81 różnicy goli na 90 min
2. City 1,59
3. LFC 1,50
4. Inter 1,06
5. PSG 0,85
6. Chelsea 0,82
7. Napoli 0,79
8. Lipsk 0,69
9. BARCELONA 0,66
10. Milan 0,65
11. Real 0,64

Niby ciekawe, ale z drugiej strony taki Real wyjaśnił jak chciał Inter.

1

Aż w 27 klubach z top 5 lig, najlepszy strzelec danej drużyny ma strzelonych więcej goli od Depaya (8 goli) - Depaya czyli najlepszego strzelca Barcy.

Brakuje napastnika.

12

Finał MŚ w Katarze. Argentyna gra z Portugalią. Ten mecz będzie symboliczny bowiem wyłoni tego cesarza futbolu, który zgarnie upragnione złoto.

Przywitanie kapitanów - oczywiście Messi z Ronaldo. Zero nienawiści tylko przyjacielskie uściski, trochę dłuższa rozmowa, ponieważ obaj panowie dobrze się znają a i Leo mówi nawet po hiszpańsku.

Finałowe starcie niestety rozczarowuje bo mamy piłkarskie szachy. W 70 minucie nastepuje jednak punkt zwrotny. Bramkarz Portugalii dostaje kontuzji. Mamy zmianę. Poniżej mamy dogrywkę. W niej czerwoną kartkę dostaje ten bramkarz, który wszedł z ławki. Zawodnik z pola musi stanąć w bramce. Pepe zaczyna zakładać rękawice, ale podchodzi do niego Ronaldo i nalega, że to on chce bronić. Trener Portugalii, Fernando Santos zgadza się na te rozwiązania bo CR7 i tak nie uczestniczył w pressingu, także dla niego jest to nawet na rękę.

Dogrywka nie przynosi rozstrzygnięcia. Będą karne. Messi i Ronaldo ponownie spotykają się przy arbitrze przy losowaniu stron, ale tym razem Portugalczyk przebrany jest w strój dla golkipera.

Serię rzutów karnych zaczyna zespół z Europy. Jedni i drudzy wszystko strzelają. Przychodzi 5. seria jedenastek, a nią rozpoczyna Ronaldo. Strzela on karnego i Portugalia prowadzi. Teraz Argentyna. Do piłki podchodzi Messi, a przed nim Ronaldo. Leo strzela, ale Cristiano broni jedenastkę i zostaje bohaterem. Portugalia Mistrzem Świata. Ronaldo w swoim stylu po raz kolejny przechodzi do historii i staje się nieśmiertelny.

11

Dobrze, że Aston Villa nie gra w Lidze Europy bo doskonale wiemy jakby to się skończyło, gdyby ten zespół na nas trafił.

1

Trincao wciąż bez gola w Premier League. Semedo drugi sezon w Premier League i 1 gol i 1 asysta. Andre Gomes 4. sezon w PL i 1 gol i 4 asysta.

Portugalski zaciąg był jeszcze gorszy niż ten francuski czy holenderski.

0

@JohnnyBarca i to jest ciekawostka

0

Lewandowski i tak nie zgarnie BalonDor bo w tym roku jest Mundial.

1

Drużyny ze średnią pkt co najmniej 2,00 (top 5):

Francja: PSG
Niemcy: Bayern, BVB
Hiszpania: Real, Sevilla
Anglia: City, Chelsea, LFC
Włochy: Inter, Milan, Napoli, Atalanta

We Francji wiadomo nuda. Niemcy typowo walka dwóch drużyn z czego wiadomo, że Bayern wygra. Hiszpania strasznie uboga również. Ciekawiej w Anglii i Włochy są interesujące.

1

Messi to jeszcze gra w piłkę?

1

ter Stegen znowu wykopał piłkę tak, że podał do rywala na 20-30 metr od swojej bramki. Co się z nim dzieje.

2

Ferran Torres - ściągnęlismy piłkarza, który najlepiej czuje się na prawym skrzydle. Jakieś próby dryblingu? Słabiutka pierwsza połowa i oby nie okazało się, że nie umie wejść w pojedynek jak Griezmann. Ale spoko trzeba dać mu czas bo gra pierwszy mecz.

3

Niestety, ale Xavi nie ogarnia naszego ataku pozycyjnego. To jak nasi pomocnicy i napastnicy stoją i nie pokazują się do gry jest żenujące. Miał już wystarczająco dużo czasu, żeby poznać zespół, a ten aspekt gry wygląda fatalnie. Gramy klasycznego stojanowa. Jedyne okazje pojawiają się po zrywach Dembele no i mieliśmy farta po piłka odbiła się od Luuka.

0

Jakie jest hasło do wi-fi we Flixbusie? Na ich stronie nic nie ma.

0

Wiecie jaki jest objaw tych czołowych drużyn, gdy im nie idzie? Katują dośrodkowania i nóż widelec może coś wpadnie z główki. Takie jest teraz obecne oblicze Barcelony.

2

Jestem uczynnym użytkownikiem i poleciłem artykuł. Lecimy po rekord.

6

Messi czeka już prawie 4 lata, żeby strzelić gola Realowi. Zdumiewające

28

Gavi zdrowy, ale on będzie jechał po Realu. Myślę, że będzie grubo, ostra gra, jedzenie na tyłkach, pyskówki. Jeszcze Alves do tego. :D Trzeba jechać z Królewskim równo a nie.

9

Tyle dobrze, że Coutinho nie strzeli nam dwóch goli w Lidze Europy. ;)

1

Ludzie przeszliśmy Lineares, tak TE Lineares. Ochooneliscie bo ja jeszcze nie!

1

@Sau_Ron parejo

0

Czy Mingueza to poziom La Liga? W którym klubie byście go widzieli?

0

Tak przewiduję:
Neto
Alves, Araujo, Garcia, Alba
Puig, Busquets, Gonzalez
Akhomach, Jutgla, Dembele

0

@Danger204 ok dzięki, ale boje się rozkręcić bo pewnie jeszcze coś sknoce :P

0

Jak mogę sprawdzić jaki mój komputer ma procesor? Nie działa mi, więc z poziomu systemu tego nie sprawdzę.

Zdjąłem obudowę i nad procesorem jest wiatrak i nie widać jaki to model procesora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?