Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FC1899Barca z tym PSG i United to nie tak prędko
1
Po dzisiejszym losowaniu nasuwa się wyłącznie jedna sentencja:
"Trzeba anulować bo przegramy"
1
Prawda jest taka bo przy losowaniu się zorientowali "a gdzie jest k** kulka z Barceloną".
8
Busquets na gorąco po odpadnięciu z 1/16 Ligi Europy:
"Musimy wierzyć w zespół. To był ciężki dwumecz, ale nie czuję, że zasłużyliśmy na odpadnięcie. W następnym sezonie wrócimy silniejsi i powalczymy o triumf w Lidze Konferencji".
1
Wiem, że to tak nie działa, ale uuuj. :D
Gdyby Legia ogarnęła Spartaka, to byśmy mieli derby dna Legia - Barca.
0
Giga Zieliński porozstawia w środku pola de Jonga, Busquetsa i uj wie kogo jeszcze.
2
@DonMatteo901 będą grać sami juniorzy i spadek Legii stanie się naprawdę realny
0
Moja topka drużyn na dzień dzisiejszy, które są w LM:
1. Bayern
2. Real
3. Liverpool
4. Man City
5. Chelsea
6. Ajax
7. PSG
8. Atletico
9. Man Utd
10. Villarreal
11. Inter
12. Juventus
13. Benfica
14. Sporting
15. Lille
16. Salzburg
0
@Emhyr w takim razie los pozostawia najlepsze od ćwierćfinałów
0
@Worny Paris Saint Germain
0
@BART97 a później zapłonie Kafejka po tym jak Ronaldo wyeliminuje w ćwierćfinale Real
0
W 1/8 kluby, które dokonały najbardziej spektakularnych transferów tegorocznego okienka:
Od United Sancho, Varane, a PSG Donnarumma, Ramos czy Hakimi. Ale i tak deserem będzie starcie Ronaldo z Messim po raz pierwszy gdy obaj panowie nie grają na półwyspie Iberyjskim. Z drugiej strony oba kluby grają poniżej oczekiwań i wg mnie PSG ma mnóstwo farta, że trafili na słaby United, ale kto wie co będzie w lutym/marcu.
I tak klasykiem będzie mem z Neymarem, gdy PSG straciło gola w ostatnich minutach i odpadło w 1/8 właśnie z ManU.
1
Gavi to nie wiem gdzie się uchował bo ma mentalność nie pasującą do Barcelony.
2
Wygrane mecze Barcy w poszczególnych miesiącach tego sezonu (wszystkie rozgrywki):
sierpien: 2
wrzesień: 1
październik: 2
listopad: 2
Żeby wyrobić średnią na grudzień trzeba wygrać z Elche i Sevillą.
0
Potężny Jutgla
comeooooon
0
Protokół Anfield załadowany...
0
I mamy pierwszy upadejk.
4
Gavi to nasz nowy Puziol.
0
R. Kobayashi wygrywa, a za nim 5 Norwegów :D
0
Dopiero teraz zauważyłem, że w Osasunie jest 3trzech Garcia.
1
Dawać Ferrana Jutgle, a niech zadebiutuje sobie bo i tak w Barcelonie nie ma oczekiwań na wyniki.
0
Jest dobrze, mamy korzystny wynik na trudnym terenie i powinniśmy wprowadzić kilku dodatkowych defensywnych piłkarzy, żeby bronić wyniku.
0
xD
Btts jak w masło
3
Dobra, teraz wracamy do ponurej Barcelony.
0
Ale dziwna akcja, Hamilton ma przewagę 11 sekund i nagle pojawia się safety car i nagle mamy wyrównane szanse.
0
Dymy dymy Będą dymy
0
Umtiti jednak zagra jeszcze w 2021 i to nie z Boca!
7
Wytłumaczcie mi dlaczego Hamilton pojechał sobie za torem i przez to ominął zakręt i jest to fair?
13
Dla mnie zwycięzca dzisiejszego wyścigu jest Perez.
7
@VegetaPolska @sonek ale kombo awatarów