0

Zazwyczaj w tych mniej prestiżowych rozgrywkach szanse dostawał Neto. Czy uważacie, że Brazylijczyk powinien bronić w Lidze Europy + Superpuchar Hiszpanii + CdR? Ter Stegen pozostałby przy lidze.

1

Obojętnie co się nie powie to na wydźwięk słów ma wpływ wynik:

Koeman: Jest jak jest, Z tą kadrą nie da się zwojować Europy - powiedział prawdę, ale było to antymotywujące
Busquets: Wierzę w nas, damy z siebie wszystko, jesteśmy wstanie pokonać wszystkich - motywujące, ale jakże odklejone od rzeczywistości

Wniosek - obojętnie co się nie powie po porażce zawsze będzie odbierane negatywnie.

2

Nienawidzę grudnia przez to, że jest ciemno cały dzień, wszędzie widać ten świąteczny "pierdzielnik" + trzeba kupować prezenty na siłę, trzeba zakładać na siebie milion warstw ubrań, żeby nie zamarznąć, a teraz jeszcze Barcelona dowaliła.

1

@Deviler bo dostał w dupę

1

Oby Sergio Ramos zdobył Ligę Mistrzów yyyy to znaczy Leo Messi oczywiście.

4

@sevs Sevilla doskonale wie co robi. 3. miejsce i cyk szturm na Ligę Europy.

6

Frankie de Jong - niewypał transferowy w stosunku do oczekiwań. Zamiast się rozwijać, sukcesywnie notuje dramatyczny regres. Ja już nie wierzę, że przywrócimy najlepszą wersję Holendra. Frankie wygląda na zawodnika wypalonego w Barcelonie i potrzebuje zmiany otoczenia. Dla niego i dla nas odejście pomocnika za co najmniej 50 mln byłoby korzystnym rozwiązaniem dla obu stron.

0

Atalanta i Villarreal pokażą, że da się grać w Lidze Mistrzów w czwartki. Więc nie gadajcie, że Barcelona tak nie może.

1

@macio_944 PiS doprowadza do ruiny Barcę

0

A już od stycznia Dani Alves weźmie wszystkich za jaja i pokaże, że mentalność zwycięzcy jest tak samo ważna jak umiejętności.

0

@chavez Tottenham jeszcze nie odpadł

0

PSG i Ajax oby ogarnęli temat w Lidze Mistrzów.

0

Co tu dużo mówić, Umtiti rzucił klątwę via Szamani.

0

Pozostaną wspomnienia, tylko wspomnienia...

3

Jeśli się nie uda, to @Redakcja weźcie wytargujcie jakieś kody promocyjne od Nent Group na Viaplay :P

3

Jeśli zobaczę walkę, zaangażowanie i nieustępliwość to wybaczę Wam wszystko.
VAAAMOOOOSSS

21

Ale jedziemy ten Bayern 2:0 po 9 minutach!

1

@AmadiRM też mam takie wrażenie, że Benfica może nie udźwignąć tego ciężaru

0

1/16 Ligi Europy
Losowanie: 13 grudnia 2021 13:00
Pierwszy mecz: 17 lutego 2022
Rewanż: 24 lutego 2022

0

@macio_944 czekam jeszcze na 1:4 z PSG z 2k21

0

Ciekawe po ilu minutach będzie można przełączyć mecz Barcelony na spotkanie Dynama, żeby pasjonować się "walką" o awans.

3

@GeneralXavi piękna końcówka xD

2

Zobaczcie jaką ciągłość może utrzymać Barcelona:
grudzień 2020 - Barcelona od dawien dawna nie wygrywa grupy w LM
marzec 2021 - Barcelona od dawien dawna odpada z LM już na etapie 1/8 LM
grudzień 2021 - Barcelona od dawien dawna nie wychodzi z fazy grupowej LM
maj 2022 - Barcelona od dawien dawna nie kwalifikuje się do LM

0

Kiedyś zasiadaliśmy przed finałami Ligi Mistrzów, a teraz będziemy nerwowo obserwować czy Barcelonie uda się wyjść z grupy.

1

Mundo Deportivo chyba po wojaku z tym ustawieniem Bayernu

0

@RonnieVEB to meczyki.pl to rzetelne źródło jak awizują go w "11" ;)

0

Czy nasz "Ez Abde" może dzisiaj zagrać czy nie jest zarejstrowany do rozgrywek?

3

Czekam na nagłówek na fcbarca.com:
Dynamo nas wyDymało

5

Barca jak nie ogarnie tematu (albo raczej Dynamo) to szykujcie 34 zł miesięcznie.

0

@TheMugShot Legia ma bodajże identycznie w Lidze Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?