Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zazwyczaj w tych mniej prestiżowych rozgrywkach szanse dostawał Neto. Czy uważacie, że Brazylijczyk powinien bronić w Lidze Europy + Superpuchar Hiszpanii + CdR? Ter Stegen pozostałby przy lidze.
1
Obojętnie co się nie powie to na wydźwięk słów ma wpływ wynik:
Koeman: Jest jak jest, Z tą kadrą nie da się zwojować Europy - powiedział prawdę, ale było to antymotywujące
Busquets: Wierzę w nas, damy z siebie wszystko, jesteśmy wstanie pokonać wszystkich - motywujące, ale jakże odklejone od rzeczywistości
Wniosek - obojętnie co się nie powie po porażce zawsze będzie odbierane negatywnie.
2
Nienawidzę grudnia przez to, że jest ciemno cały dzień, wszędzie widać ten świąteczny "pierdzielnik" + trzeba kupować prezenty na siłę, trzeba zakładać na siebie milion warstw ubrań, żeby nie zamarznąć, a teraz jeszcze Barcelona dowaliła.
1
@Deviler bo dostał w dupę
1
Oby Sergio Ramos zdobył Ligę Mistrzów yyyy to znaczy Leo Messi oczywiście.
4
@sevs Sevilla doskonale wie co robi. 3. miejsce i cyk szturm na Ligę Europy.
6
Frankie de Jong - niewypał transferowy w stosunku do oczekiwań. Zamiast się rozwijać, sukcesywnie notuje dramatyczny regres. Ja już nie wierzę, że przywrócimy najlepszą wersję Holendra. Frankie wygląda na zawodnika wypalonego w Barcelonie i potrzebuje zmiany otoczenia. Dla niego i dla nas odejście pomocnika za co najmniej 50 mln byłoby korzystnym rozwiązaniem dla obu stron.
0
Atalanta i Villarreal pokażą, że da się grać w Lidze Mistrzów w czwartki. Więc nie gadajcie, że Barcelona tak nie może.
1
@macio_944 PiS doprowadza do ruiny Barcę
0
A już od stycznia Dani Alves weźmie wszystkich za jaja i pokaże, że mentalność zwycięzcy jest tak samo ważna jak umiejętności.
0
@chavez Tottenham jeszcze nie odpadł
0
PSG i Ajax oby ogarnęli temat w Lidze Mistrzów.
0
Co tu dużo mówić, Umtiti rzucił klątwę via Szamani.
0
Pozostaną wspomnienia, tylko wspomnienia...
3
Jeśli się nie uda, to @Redakcja weźcie wytargujcie jakieś kody promocyjne od Nent Group na Viaplay :P
3
Jeśli zobaczę walkę, zaangażowanie i nieustępliwość to wybaczę Wam wszystko.
VAAAMOOOOSSS
21
Ale jedziemy ten Bayern 2:0 po 9 minutach!
1
@AmadiRM też mam takie wrażenie, że Benfica może nie udźwignąć tego ciężaru
0
1/16 Ligi Europy
Losowanie: 13 grudnia 2021 13:00
Pierwszy mecz: 17 lutego 2022
Rewanż: 24 lutego 2022
0
@macio_944 czekam jeszcze na 1:4 z PSG z 2k21
0
Ciekawe po ilu minutach będzie można przełączyć mecz Barcelony na spotkanie Dynama, żeby pasjonować się "walką" o awans.
3
@GeneralXavi piękna końcówka xD
2
Zobaczcie jaką ciągłość może utrzymać Barcelona:
grudzień 2020 - Barcelona od dawien dawna nie wygrywa grupy w LM
marzec 2021 - Barcelona od dawien dawna odpada z LM już na etapie 1/8 LM
grudzień 2021 - Barcelona od dawien dawna nie wychodzi z fazy grupowej LM
maj 2022 - Barcelona od dawien dawna nie kwalifikuje się do LM
0
Kiedyś zasiadaliśmy przed finałami Ligi Mistrzów, a teraz będziemy nerwowo obserwować czy Barcelonie uda się wyjść z grupy.
1
Mundo Deportivo chyba po wojaku z tym ustawieniem Bayernu
0
@RonnieVEB to meczyki.pl to rzetelne źródło jak awizują go w "11" ;)
0
Czy nasz "Ez Abde" może dzisiaj zagrać czy nie jest zarejstrowany do rozgrywek?
3
Czekam na nagłówek na fcbarca.com:
Dynamo nas wyDymało
5
Barca jak nie ogarnie tematu (albo raczej Dynamo) to szykujcie 34 zł miesięcznie.
0
@TheMugShot Legia ma bodajże identycznie w Lidze Europy