Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Stanowski ora Smokowskiego
1
Pedri trofeum Kopy, a później ława w Barcelonie bo jest przepotężny Gavi
0
Pedri Top of the tops
0
A myślałem, że to Sasin z Morawieckim.
0
Kanałowi Sportowemu zdejmą zaraz live'a bo Michalik odpalił "emerykańskie TV" w tle.
0
Cyrk maseczkowy. Dlaczego osoby z tyłu muszą mieć maseczki, a Lewy, Messi, Mbappe już nie? To oni prowadzą galę czy słuchają jak inni?
2
Messi znowu będzie udawał, że nie zna angielskiego.
4
Nie wiem co mnie bardziej denerwuje - czy pompowanie Lewandowskiego przez polskich dziennikarzy czy pompowanie Messiego przez Ramble.
1
Myślę, że Messi dostanie Złotą Piłkę nie tylko za to, że wygrał CA, ale przede wszystkim za to jaka przepaść dzieli Barcelonę z Messim i bez Messiego. Poprzednie sezony dla Blaugrany były co prawda przeciętne, ale obecnie jest to jedna wielka tragedia.
Pomimo to chciałbym główną nagrodę dla Lewego bo to Polak Rodak.
0
@Survier prawie godzina bo np. dla Szczecina to ok. 21:30
10
Meksyk to reprezentacja, która odnotowała najwięcej występów na Mundialu i nie wygrała go ani razu.
A tak wyglądają wyniki tej drużyny w latach 1994-2018:
1994: 1/8
1998: 1/8
2002: 1/8
2006: 1/8
2010: 1/8
2014: 1/8
2018: 1/8
0
W Vigo zachód słońca pod koniec czerwca ma miejsce o 22:15, a przypomnę, że to ta sama strefa czasowa co w Polsce, więc całkiem nieźle. :D
3
Ale niesprawiedliwy wynik. Nie zasłużyliśmy na te zwycięstwo.
2
Depay jest kompletnie zajechany - nie dziwi mnie brak jego formy.
5
Wciąż czekam, aż Messi po Copa America przedłuży umowę...
1
Przecież Araujo miał już pauzować rok, a jednak gra caly czas. O co chodzi?
1
Prawda jest taka, że nawet w Lidze Europy ciężko będzie coś ugrać.
0
Lenglet
Here We Go!
0
@Rewolucja123 Typowy de Jong. Dla tego m.in. nasza gra w defensywie wygląda tak źle.
4
Griezmann w tym sezonie rozegrał więcej minut dla Barcy niż Aguero, Puig czy Dembele.
2
Spokojnie, Ramos da mental temu zespołowi, a na wiosnę przyjedzie jeszcze klaskajacy łysy i jakoś się to ułoży.
0
@POLAK12345 Muszą liczyć na dobre losowanie bo z Chelsea, LFC, Bayernem czy Realem może być ciężko.
0
@DaPidejpi jeszcze z Norwegią znowu nie zagra na dużym turnieju
0
Z jednej strony niech Atletico odpada, ale z drugiej strony fajnie byłoby zobaczyć stare twarze jak Suarez czy Griezmann dalej.
0
Sergio Ramos już na ławce :D
0
Wcześnie w tym sezonie finał LM.
5
Pamiętacie jak Milik w 18/19 nie strzelił gola Liverpoolowi, który przez tego gola mógł odpaść z LM? Później wiadomo co się stało.
Mam nadzieję, że te pudło Seferovicia będzie dla nas równie symboliczne.
1
Ici c'est Paris!
0
@chudinhomc Szwecja vs Trynidad i Tobago na Mundialu :D
4
Kingsley Coman - absolutnie niedoceniany piłkarz, a ma przyspieszenie, drybling i celne wrzutki - wszystko to co potrzebuje klasowy skrzydłowy.