1

Ale Stanowski ora Smokowskiego

1

Pedri trofeum Kopy, a później ława w Barcelonie bo jest przepotężny Gavi

0

Pedri Top of the tops

0

A myślałem, że to Sasin z Morawieckim.

0

Kanałowi Sportowemu zdejmą zaraz live'a bo Michalik odpalił "emerykańskie TV" w tle.

0

Cyrk maseczkowy. Dlaczego osoby z tyłu muszą mieć maseczki, a Lewy, Messi, Mbappe już nie? To oni prowadzą galę czy słuchają jak inni?

2

Messi znowu będzie udawał, że nie zna angielskiego.

4

Nie wiem co mnie bardziej denerwuje - czy pompowanie Lewandowskiego przez polskich dziennikarzy czy pompowanie Messiego przez Ramble.

1

Myślę, że Messi dostanie Złotą Piłkę nie tylko za to, że wygrał CA, ale przede wszystkim za to jaka przepaść dzieli Barcelonę z Messim i bez Messiego. Poprzednie sezony dla Blaugrany były co prawda przeciętne, ale obecnie jest to jedna wielka tragedia.
Pomimo to chciałbym główną nagrodę dla Lewego bo to Polak Rodak.

0

@Survier prawie godzina bo np. dla Szczecina to ok. 21:30

10

Meksyk to reprezentacja, która odnotowała najwięcej występów na Mundialu i nie wygrała go ani razu.
A tak wyglądają wyniki tej drużyny w latach 1994-2018:
1994: 1/8
1998: 1/8
2002: 1/8
2006: 1/8
2010: 1/8
2014: 1/8
2018: 1/8

0

W Vigo zachód słońca pod koniec czerwca ma miejsce o 22:15, a przypomnę, że to ta sama strefa czasowa co w Polsce, więc całkiem nieźle. :D

3

Ale niesprawiedliwy wynik. Nie zasłużyliśmy na te zwycięstwo.

2

Depay jest kompletnie zajechany - nie dziwi mnie brak jego formy.

5

Wciąż czekam, aż Messi po Copa America przedłuży umowę...

1

Przecież Araujo miał już pauzować rok, a jednak gra caly czas. O co chodzi?

1

Prawda jest taka, że nawet w Lidze Europy ciężko będzie coś ugrać.

0

Lenglet
Here We Go!

0

@Rewolucja123 Typowy de Jong. Dla tego m.in. nasza gra w defensywie wygląda tak źle.

4

Griezmann w tym sezonie rozegrał więcej minut dla Barcy niż Aguero, Puig czy Dembele.

2

Spokojnie, Ramos da mental temu zespołowi, a na wiosnę przyjedzie jeszcze klaskajacy łysy i jakoś się to ułoży.

0

@POLAK12345 Muszą liczyć na dobre losowanie bo z Chelsea, LFC, Bayernem czy Realem może być ciężko.

0

@DaPidejpi jeszcze z Norwegią znowu nie zagra na dużym turnieju

0

Z jednej strony niech Atletico odpada, ale z drugiej strony fajnie byłoby zobaczyć stare twarze jak Suarez czy Griezmann dalej.

0

Sergio Ramos już na ławce :D

0

Wcześnie w tym sezonie finał LM.

5

Pamiętacie jak Milik w 18/19 nie strzelił gola Liverpoolowi, który przez tego gola mógł odpaść z LM? Później wiadomo co się stało.

Mam nadzieję, że te pudło Seferovicia będzie dla nas równie symboliczne.

1

Ici c'est Paris!

0

@chudinhomc Szwecja vs Trynidad i Tobago na Mundialu :D

4

Kingsley Coman - absolutnie niedoceniany piłkarz, a ma przyspieszenie, drybling i celne wrzutki - wszystko to co potrzebuje klasowy skrzydłowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?