0

@Bogan zgadzam się, Napoli by nas teraz zjadło

2

Dobra, teraz przerwa od Barcy i wracamy do Sousa&Lewy&Cash go to baraże do Mundialu w Katarze.

0

@Bogan wciąż ma awans do LM

1

Kiedy będę czuł, że siada mi psycha to zawsze będę sobie przypominał, że Barca jest bardziej zryta pod tym względem.

0

Jeśli Atletico wygra, a Sevilla i Real co najmniej zremisują to do czwartego miejsca będziemy tracili 8 punktów.

Tutaj trzeba pilnie zająć 3. miejsce w grupie w LM i walczyć o wygranie Ligi Europy bo inaczej LM w następnym sezonie tylko w TV.

2

Ksawi OUT jak to się mówi

2

Lubię Mingueze, ale tu nie ma żadnych sportowych argumentów, żeby został w klubie.

0

Busquets w momencie gdy odgrywa role zawodnika, który nie jest przy piłce wygląda fatalnie w defensywie, w ogóle nie nadążą za rywalem

7

de Jong albo się obudzi albo żegnamy z klubu bo chłop ma problemy z zaangażowaniem

0

Eric Garcia z kontuzją?

0

Frankowski z 4. golem w debiutanckim sezonie w Ligue 1. Czy Messi go dogoni?

0

@Derean to prawda - nie idzie do końca przy linni, tylko natychmiastowo go ciągnie do środka jak późnego Messiego w Barcelonie

1

Co tu dużo mówić - Celta gra fatalnie i z tego wynika 0:3, ale naszych trzeba pochwalić za ponad przeciętną skuteczność.

Takie mecze dla de Jonga to raj, ale z rywalem, który broni głęboko ma mało do zaoferowania. Niestety martwią mnie jego powroty po ofensywnych akcjach, a raczej ich brak. Holender robi olbrzymie dziury w środku pola w momencie, gdy rywal kontrakatakuje.

1

Messi w Ligue 1 - 0 goli
Podolski w Ekstraklasie - 0 goli

0

Drugi raz z rzędu w podstawowym składzie sami Europejczycy w Barcelonie.

1

Niech nasi piłkarze zagrają ten mecz dla niepokonanej legendy Sergiego Barjuana.

3



Xavi króciutko tam będzie trzymał.

0

Ale chciałbym zobaczyć na Mundialu mecz Polska Argentyna z udziałem Messiego. To byłoby coś.

0

Czekam na te absurdalne głosy typu Złota Piłka dla Emersona.

4

Przez te kontuzje coraz łatwiej przewidzieć skład na Celtę:

MAtS - Mingueza, Garcia, Lenglet, Alba - Busquets, de Jong, Gonzalez - Gavi, Depay, Fati

2

Zielińskiemu brakuje doświadczenia w Ekstraklasie to też nie wie jak się gra przeciwko Legii.

0

@DLFCB piłkarzy nie można pochwalić :P

0

Napoli gra osłabione, ale ludzie teraz to każdy zespół Ekstraklasy klepie Legię, więc to i tak sensacja.

4

@Vebrol to się wyklucza, Barca z 2. koszyka jak już

23

Legia za rok będzie grała w Fortuna I Liga i będzie rozstawiona w 1. koszyku LM za wygranie LE.

1

Ale musi boleć ten wynik hejterów Legii.

1

@Jakchcesz Haaland rzeczywiście ma najlepsze statystyki - 21 goli w 18 meczach co daje 1,17, ale zobaczymy jak to wyjdzie na dłuższą metę.

3

Z piłkarzy z XXI wieku, Lewandowski ma obecnie w LM najlepszy wskaźnik gola na mecz (0,810 gola/mecz). Tym samym minimalnie wyprzedził Messiego (0,809) albo jak kto chce - zrównał się z Leo (kwestia zaokrąglenia).

*Oczywiście brałem pod uwagę tych, którzy strzelili w LM co najmniej 25 goli, bo wiadomo, że nie będę uwzględniał kogoś kto zagrał 1 mecz i akurat strzelił gola.

0

Pamiętam jak po meczu LFC - Atletico na Anfield w 2020 zaczął się lockdown. Czyżby powtórka z rozrywki?

3

Dobrze, że do Realu trafił Hazard, a nie Sanah (tak wiem, że Eden i Mo grają na innym skrzydle).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?