Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie no chłop umyślnie strzela gola ręką i jeszcze ma pretensje do sędziego, że nie uznał. xD
3
Ja ebe
Canal+, Eleveny, Polsat Premium to teraz jeszcze będzie trzeba ViaPlay
0
Dylemat nr 1
Coman czy Koeman?
0
Serżio Agero???
Feddek???
0
Akcja z I połowy. Dest ma piłkę na prawym skrzydle i próbuje wejść w pojedynek z piłkarzami Dynama. Trochę z tyłu Mingueza i aż prosi się, żeby poszedł na obieg. Oscar zostaje z tyłu. Dest idzie sam i oczywiście nie ma szans wygrać pojedynku.
Nie da się grać dobrze bez dynamiki.
1
@Kgorecki2500 to jest dramat
2
Barcelona po raz kolejny się kompromituje. Fa tal na gra, jakieś wrzutki na de Jonga, brak pomysłu, a to wszystko z beznadziejnie dysponowanym Dynamem.
3
Zobaczcie jakie są plusy kiepskiej sytuacji. Normalnie mecz z Dynamem byłby tak zwanym "do odhaczenia". Zresztą - większość osób nie ogarnęłaby, że gramy wcześniej niż 21 i nie obejrzeliby tego spotkania.
A teraz? Teraz to mecz o tlen w Lidze Mistrzów. Brak zwycięstwa odbiera nadzieję. Ja jestem bardzo podekscytowany tym spotkaniem, bo każdy jest świadom jaka stawka towarzyszy temu meczowi. Dzięki Koemanowi nie narzekamy na brak nudy.
0
@KarwanLaMasia część Ukrainy od poniedziałku w czerwonej strefie
17
Byli piłkarze Barcelony w tym sezonie LM:
*Griezmann - 3 gole
*Messi - 3 gole
*Rakitić - 2 gole
*Ar. Vidal - gol i asysta
*Suarez - gol
*Alcacer - gol
*Pjanić - 2 asysty
razem = 11 goli i 3 asysty
obecni piłkarze Barcy = 0 goli i 0 asyst
0
Messi zamienia się w CR7 - w lidze jako tako bez szału, a przychodzi Liga Mistrzów to przychodzą gole.
0
Rodrygo już 7. gol w Lidze Mistrzów. Ma patent na te rozgrywki bo w zdecydowanie większej ilości spotkań rozegranych w La Liga uzbierał zaledwie 4 trafienia.
2
Jeszcze tydzień przed MŚ w Katarze ma się odbyć ostatnia kolejka ligowa przed mundialową przerwą. Natomiast już tydzień po zakończeniu Mundialu ma nastąpić wznowienie rozgrywek ligowych (wypada na Święta Bożego Narodzenia).
4
Jak ja lubię te stroje na Ligę Mistrzów. Oby w końcu coś w nich wygrali.
0
@Coutinho007 myślę, że go wykupimy, a poźniej wypożyczymy innemu klubowi
0
Collado może być zarejestrowany na drugą część sezonu?
Ogólnie mamy problem na prawym skrzydle - gra tam prawy obrońca Dest. Collado nie może bo nie jest zarejestrowany, Dembele jeszcze kontuzja i pozostaje Demir, ale coś czuje, że Austriak zostanie lada moment wypożyczony.
1
Kilka ciekawostek na temat dzisiejszych spotkań w LM:
*Ostatni pojedynek pomiędzy Porto, a Milanem miał miejsce w 2003 roku i był to Superpuchar Europy, który wygrał Milan
*Ostatni mecz pomiędzy Atletico, a Liverpoolem miał miejsce rok temu i był to właściwie jeden z ostatnich spotkań przed lockdownem. Było to rewanżowe spotkanie 1/8. LFC bronił tytułu i jeśli chciał awansować dalej musiał wygrać co najmniej 1:0 w podstawowym czasie gry. Udało się i mieliśmy dogrywkę, w której to jednak Atletico okazało się lepsze po come backu z 0:2 na 3:2. Wtedy to błysnął talent Marcosa Lorrente, który strzelił 2 gole i zanotował asystę na Anfield.
*PSG vs Lipsk to już chyba klasyk. W poprzednim roku pomiędzy tymi drużynami odbyły się 3 spotkania. W 2021 dołożymy kolejne dwa i nie wykluczone, że w 2022 odbędą się kolejne mecze.
13
Przypomnijmy zeszłoroczne starcia Szachtar vs Real
Real - Szachtar 2:3
Szachtar - Real 2:0
0
Będziecie trzymali kciuki za Bayern w starciu z Benficą?
0
Jest więcej możliwości w ofensywie, więc jestem spokojny o wynik z Dynamem.
0
Swoją drogą jaki środek obrony widzicie na Dynamo? Pique i kto?
0
Jordi Alba to kluczowy piłkarz. Bardzo ważny jest Fati i to głównie akcje w trójkącie Alba-Fati-Depay są najbardziej efektywne.
6
Tylko Górnik Łęczna ma więcej porażek od Legii w tym sezonie.
1
Co tam się stanęło po meczu? Nie pokazali najciekawszego.
12
Benzema i Lech prowadzi 1:0 z Legią.
#złotapiłkadlaBenzemy
3
@amanter A to jest niebywałe, że w 16/17 mieliśmy taki skład a na pensje szło tylko 432 miliony.
0
Co z Pedrim? Dlaczego go nie ma?
3
Wirtz 6. asysta
Schick 7. gol
fajny duet w Leverkusen
0
Ostatni zespół spoza top5 lig, który wygrał Ligę Mistrzów: FC Porto 2004
Ostatni zespół spoza top5 lig, który wygrał Ligę Europy: FC Porto 2011
To Porto w 2023 celuje w Ligę Konferencji.
0
@MesQueUnClub96 Oby trafili na ten ofensywny Real Ancelottiego