9

Nie no chłop umyślnie strzela gola ręką i jeszcze ma pretensje do sędziego, że nie uznał. xD

3

Ja ebe
Canal+, Eleveny, Polsat Premium to teraz jeszcze będzie trzeba ViaPlay

0

Dylemat nr 1
Coman czy Koeman?

0

Serżio Agero???
Feddek???

0

Akcja z I połowy. Dest ma piłkę na prawym skrzydle i próbuje wejść w pojedynek z piłkarzami Dynama. Trochę z tyłu Mingueza i aż prosi się, żeby poszedł na obieg. Oscar zostaje z tyłu. Dest idzie sam i oczywiście nie ma szans wygrać pojedynku.
Nie da się grać dobrze bez dynamiki.

1

@Kgorecki2500 to jest dramat

2

Barcelona po raz kolejny się kompromituje. Fa tal na gra, jakieś wrzutki na de Jonga, brak pomysłu, a to wszystko z beznadziejnie dysponowanym Dynamem.

3

Zobaczcie jakie są plusy kiepskiej sytuacji. Normalnie mecz z Dynamem byłby tak zwanym "do odhaczenia". Zresztą - większość osób nie ogarnęłaby, że gramy wcześniej niż 21 i nie obejrzeliby tego spotkania.

A teraz? Teraz to mecz o tlen w Lidze Mistrzów. Brak zwycięstwa odbiera nadzieję. Ja jestem bardzo podekscytowany tym spotkaniem, bo każdy jest świadom jaka stawka towarzyszy temu meczowi. Dzięki Koemanowi nie narzekamy na brak nudy.

0

@KarwanLaMasia część Ukrainy od poniedziałku w czerwonej strefie

17

Byli piłkarze Barcelony w tym sezonie LM:
*Griezmann - 3 gole
*Messi - 3 gole
*Rakitić - 2 gole
*Ar. Vidal - gol i asysta
*Suarez - gol
*Alcacer - gol
*Pjanić - 2 asysty

razem = 11 goli i 3 asysty
obecni piłkarze Barcy = 0 goli i 0 asyst

0

Messi zamienia się w CR7 - w lidze jako tako bez szału, a przychodzi Liga Mistrzów to przychodzą gole.

0

Rodrygo już 7. gol w Lidze Mistrzów. Ma patent na te rozgrywki bo w zdecydowanie większej ilości spotkań rozegranych w La Liga uzbierał zaledwie 4 trafienia.

2

Jeszcze tydzień przed MŚ w Katarze ma się odbyć ostatnia kolejka ligowa przed mundialową przerwą. Natomiast już tydzień po zakończeniu Mundialu ma nastąpić wznowienie rozgrywek ligowych (wypada na Święta Bożego Narodzenia).

4

Jak ja lubię te stroje na Ligę Mistrzów. Oby w końcu coś w nich wygrali.

0

@Coutinho007 myślę, że go wykupimy, a poźniej wypożyczymy innemu klubowi

0

Collado może być zarejestrowany na drugą część sezonu?

Ogólnie mamy problem na prawym skrzydle - gra tam prawy obrońca Dest. Collado nie może bo nie jest zarejestrowany, Dembele jeszcze kontuzja i pozostaje Demir, ale coś czuje, że Austriak zostanie lada moment wypożyczony.

1

Kilka ciekawostek na temat dzisiejszych spotkań w LM:

*Ostatni pojedynek pomiędzy Porto, a Milanem miał miejsce w 2003 roku i był to Superpuchar Europy, który wygrał Milan

*Ostatni mecz pomiędzy Atletico, a Liverpoolem miał miejsce rok temu i był to właściwie jeden z ostatnich spotkań przed lockdownem. Było to rewanżowe spotkanie 1/8. LFC bronił tytułu i jeśli chciał awansować dalej musiał wygrać co najmniej 1:0 w podstawowym czasie gry. Udało się i mieliśmy dogrywkę, w której to jednak Atletico okazało się lepsze po come backu z 0:2 na 3:2. Wtedy to błysnął talent Marcosa Lorrente, który strzelił 2 gole i zanotował asystę na Anfield.

*PSG vs Lipsk to już chyba klasyk. W poprzednim roku pomiędzy tymi drużynami odbyły się 3 spotkania. W 2021 dołożymy kolejne dwa i nie wykluczone, że w 2022 odbędą się kolejne mecze.

13

Przypomnijmy zeszłoroczne starcia Szachtar vs Real

Real - Szachtar 2:3
Szachtar - Real 2:0

0

Będziecie trzymali kciuki za Bayern w starciu z Benficą?

0

Jest więcej możliwości w ofensywie, więc jestem spokojny o wynik z Dynamem.

0

Swoją drogą jaki środek obrony widzicie na Dynamo? Pique i kto?

0

Jordi Alba to kluczowy piłkarz. Bardzo ważny jest Fati i to głównie akcje w trójkącie Alba-Fati-Depay są najbardziej efektywne.

6

Tylko Górnik Łęczna ma więcej porażek od Legii w tym sezonie.

1

Co tam się stanęło po meczu? Nie pokazali najciekawszego.

12

Benzema i Lech prowadzi 1:0 z Legią.

#złotapiłkadlaBenzemy

3

@amanter A to jest niebywałe, że w 16/17 mieliśmy taki skład a na pensje szło tylko 432 miliony.

0

Co z Pedrim? Dlaczego go nie ma?

3

Wirtz 6. asysta
Schick 7. gol

fajny duet w Leverkusen

0

Ostatni zespół spoza top5 lig, który wygrał Ligę Mistrzów: FC Porto 2004
Ostatni zespół spoza top5 lig, który wygrał Ligę Europy: FC Porto 2011

To Porto w 2023 celuje w Ligę Konferencji.

0

@MesQueUnClub96 Oby trafili na ten ofensywny Real Ancelottiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?