Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@oskar_wojak tu chyba nie chodzi tylko o zastąpienie Koeamna obojętnie kimś innym, ale o to że Barcy przydałby się Lucho
0
@AmigoBlancos No dobrze, strzelił gola z trudnej sytuacji, ale reszta to było błąkanie się bo boisku.
0
Benzema z Francji a Benzema z Realu to przepaść.
1
Mbappe symulka, póki co Garcia dobrze się nim zaopiekował.
12
Oj La Rambla dzisiaj chyba zdecydowanie za Espana.
6
Yarek Gąsiorowski to 15-letni piłkarz reprezentujący barwy Valencii U-19. Jego nominalną pozycją jest środek obrony (mierzy 190 cm), ale może także zagrać na lewej obronie (jest lewonożny).
Jego ojciec jest Polakiem, a matka pochodzi z Walencji. Na ten moment Yarek zagrał 2 mecze dla Hiszpanii U-17. Mówi się o zainteresowaniu ze strony BVB.
0
Rennes skasowało gruby hajs za Camavinge, ale też szybko znaleźli następcę: Lesley Ugochukwu
https://www.transfermarkt.pl/lesley-ugochukwu/profil/spieler/711999
0
Remis z Albanią dalej będzie trzymał nas w niepewności jeśli chodzi o baraże.
Ta kwestia wygląda inaczej w przypadku zwycięstwa albo Albanii albo Polski. Kto wygra ten ma baraże.
0
A teraz wszystkich proszę o stawianie kuponów na Albanię.
1
@MesQueUnClub96 Może być wyżej zobaczymy
0
Dlaczego wchodzi Majecki a nie drugi w hierarchii Skorupski?
Czy Majecki ma jakieś kwity na Souse?
0
Wygrana Szkocji to zła wiadomość dla nas. Spada szansa, że będziemy rozstawieni w potencjalnym półfinale barażu.
20
@Rust_Cohle gdyby trafił do lepszego klubu jak np. Bayern to tam byłby zdecydowanie lepszym piłkarzem
2
Niesamowite, Marciniak podjął złą decyzję, obejrzał jednak VAR i przyznał gola dla Szkocji. No jak nie Marciniak.
8
@Janas11224 Sami widzicie jak ten Iniesta jest przehajpowany
0
@maroon na 55 drużyn tylko Dania nie straciła gola,więc robi wrażenie
A wiecej goli strzelonych ma tylko Holandia.
3
@gontex powinno się w październiku/listopadzie, ale dużo osób zaczyna dopiero w maju
0
@arasz1819 Łotwa chciała ten mecz przegrać jak najniżej, więc z tego spotkania nie ma co wyciągać żadnych wniosków. Czekam na mocniejszych rywali.
5
Niemiec sędziuje mecz Turcji, a Turek mecz Niemców. Mają wyobraźnie w UEFA.
1
W niedzielę FC Barcelona B vs FC Andorra. Pique musi posmarować.
5
Zjazd Islandii po MŚ 2018 jest naprawdę wielki. Ale przynajmniej mieli swoje 5 minut w reprezentacyjnym futbolu.
0
Załóżmy, że Newcastle może zakontraktować jednego z poniższych piłkarzy - kogo bierzecie?
Dembele, Coutinho, Hazard, Bale
4
@DaPidejpi będą wymówki bo będzie gadanie, że wracają po kontuzji i potrzebują czasu na aklimatyzację (Aguero)
Nie będzie wymówek w lutym gdy już przegramy na wszystkich frontach
0
@DaPidejpi Polska wystawi Marine Łuczenko, a utworów skomponuje Szczęsny
0
Oficjalnie
Eurowizja 2022 w Turynie
0
@Yoshi94 Fati, Dybala Brzović tak, ale Dembele już nie rozpatrywałbym w tym gronie.
0
@cules100pro to na lewą obronę jest Halstenberg
0
Gdyby Newcastle udało się ściągnąć wszystkich najlepszych piłkarzy, którym kończy się kontrakt w 2022:
Lloris - Azpilicueta, Rudiger, Sule, Marcelo - Modrić, Pogba, Pedri - Insigne, Mbappe, Di Maria
0
@GeraltzKatalonii trener i prezydent "grają" na zwolnienie, no hit :D
0
W obronę Laporty napiszę, że mógł zawsze powiedzieć, że myślał, że Messi będzie dopłacał za granie w Barcelonie, żeby uregulować zobowiązania klubu.