7

To jest niebywałe, że Łuk de Jong został ściągnięty już za Laporty. Okej, gdyby to było za czasów Bartomeu to rozumiem - idiotyczny transfer, ale za to odpowiada Laporta i tutaj brak słów.

Manaj przynajmniej byłby bardziej mobilny (na pewno większość oglądała Polska - Albania). Jesteśmy sami sobie winni, że podejmujemy debilne decyzje.

1

@pomi11 Czekam na pojedynki z Benzemą, bo tutaj jednak się boję cwaniactwa Francuza.

16

Dzisiaj Pedri gra w końcu dynamicznie i posyła dużo podań do przodu, nawet zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo mi się podoba.

Araujo? Szef totalny, niech się rozwija i za kilka lat być może będzie topowym ŚO.

0

Czy oni zdjęli Pique tak szybko jak to możliwe, żeby sędzia nie zdążył mu dać drugiej żółtej?

0

Halo Rasiak come to Barca, bo gorszy nie będziesz.

2

Garcia bez asekuracji

4

Ale bym zjadł kaszany takiej podopiecznej z grilla.

0

@El dominatore doprecyzuje - chodzi

2

Fati będzie sabotował bo będzie wchodził z ławki i będzie ratował posadę Koemana swoimi golami.

3

Jestem ciekaw Darwina Nuneza. Pamiętam jak rok temu cisnął Lecha w Lidze Europy. Urugwajczyk przypomina mi trochę Suareza.

2

Stara śpiewka - skład na przegranie i Koeman stawia na niesprawdzone rozwiązania.

Roberto na prawym wahadle - tutaj nie ma co komentować, to będzie dramat w defensywie.

Trio Busquets, de Jong, Pedri - pomoc która ma problem z kreatywnością, mało piłek do przodu, tylko nabijanie statystyk podań

2

Była klasyfikacja strzelców Barcelony ogółem, to teraz tematycznie dla Ligi Mistrzów (tylko obecna kadra):

Pique - 13
Dembele - 7
Coutinho/Busquets - 4
Braithwaite/Roberto/Alba - 3
Fati - 2
Dest/Pedri/Lenglet - 1

8

@AmigoBlancos prawdziwy kibic Barcy

1

@jeyx77x mówisz o innej klasyfikacji. W niej T. Muller jest obecnie na 6 miejscu.

Messi 120
CR7 105
Raul 66
Benzema 60
Lewy 58
T. Muller 49

3

Czy wiesz, że Ronald Komean był królem strzelców Ligi Mistrzów w sezonie 93/94? (wspólnie z Wyntonem Ruferem).

4

Do wczoraj Messi był najlepszym strzelcem w Lidze Mistrzów pod względem zdobywania goli wyłącznie tylko dla jednego klubu.

Obecnym liderem stał się Thomas Müller z 49 golami dla Bayernu (tyle samo strzelił Di Stefano dla Realu).

0

Kurs na Chelsea 2.20, na Barce 2.50, Sevilla 2.65

Bukmacher pomylił odwagę z odważnikiem.

0

@MiloszFCB1899 śmieszna ta grupa bo najpierw mecz z Bayernem, a później mecz w Lizbonie - demony przeszłości 2020

3

Ile można zarobić za zwycięstwo w fazie grupowej LM? Sheriff ładnie zbiera fundusze i ciekawe co zrobi z tą szansą.

2

TOP 10 pod względem zdobyty goli dla Barcelony (tylko obecna kadra):

1. Pique - 51
2. Dembele - 30
3. Coutinho - 23
4. Alba - 22
5. Busquets - 15
6. Fati - 14
7. Roberto - 12
8. Braithwaite - 10
9. Frankie de Jong - 9
10. Lenglet - 7

1

Samuel Umtiti i Inaki Pena to jedyny zdrowi zawodnicy, którzy jeszcze nie zagrali w tym sezonie.

Dembele i Aguero - kontuzje
Collado - niezarejestrowany
Wague - kontuzja i niezarejestrowany

0

@karci0 Atletico wygrało bo bramce w 97 min Suarez i Griezmann się przełamał

0

@socha a Barcelona nie może sprawić niespodzianki? Tu trzeba powalczyć i przynajmniej zagrać dobry mecz

0

@Encore LGBT lobbowało

19

A jak dobrze, że Sheriff pokonał Real, bo teraz Koeman nie będzie miał wymówki na klasyk, że posiada taką kadrę, a nie inną.

4

Ale dzisiaj dużo się działo:
Messi z bramką
Griezmann i Suarez z bramką, ale oczywiście w 97 minucie...
Real xD

1

@Transu96 no oni tam mają Cristiano

5

Ale jazda, Sheriff wygra grupę, my na nich trafimy w 1/8 i dalej nie chcę wiedzieć co by się stało.

1

Real przegrywa z klubem z państwa, które nawet nie istnieje.

3

@BulaKG pracuje mocno w defensywie, kilka razy pokazał się w akcji ofensywnej i dzisiaj w roli pracusia monolitu niż kosmity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?