Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale że już :(
tak szybko?
0
Moriba skończył jaki Riqui Puig czyli ostatni mecz ligowy w maju.
0
Benzema kolejna asysta. Dla mnie, po odejściu Ronaldo z Realu, Karim to kompletny piłkarz.
0
@PatrychoO obraz słabiutki, ale dźwięk super - lubię taki klimacik stadionowy
2
@Arkadinho69 po czym stwierdzasz? bo w krajowym rankingu UEFA Francja jest nad Porugalią
0
@Worny efekt braku Ronaldo
1
Drużyny z top 5 lig bez straty punktów:
PSG
Napoli
1
Argentyńczyk daje wygraną PSG.
13
Lista dostępnych trenerów dla PSG:
Ernesto Valverde
Quique Setien
Jerzy Brzęczek
0
Vamooooooos Valencia Vamossss
1
Pochettino tak naprawdę zależy, żeby Złotą Piłkę zdobył Robert Lewandowski Orzeł Polski.
0
Dobra, nie ma Messiego to przełączam na Real. Z góry przepraszam wszystkich.
3
Paryski gwiazdozbiór jeszcze nawet nie zaczął, a już zaczyna pierdykać.
0
Oblicze PSG odmieni Ramos jak wróci. Wtedy jak PSG będzie słabo grało to myślę, że będą wstanie wygrywać takie spotkania.
0
Pochettino zostanie zwolniony i przyjdzie klaskacz Zidane.
0
Goool brawo Lyon
0
Dźwięk komentarza z meczu Valencia - Real jak zza dawnych lat. Przytłumiony głos, ale jest klimat.
2
CR by strzelił.
0
Die Manschaft
A u nas boimy się Granady i przyjmiemy skromne 1:0 z pokorą.
2
@sebasek99 to moja prawda wenezueli
0
@mkord stary piernik
34
Wiedz, że jesteś stary jeśli pamiętasz 3 zmiany i gole na wjeździe.
3
Prawdopodobny skład na "Granada zapłaci rachunek"
ter Stegen - Mingueza, Araujo, Pique, Dest - Roberto, Busquets, de Jong, Coutinho - de Jong, Depay
5
Ishak z Lecha Poznań wygląda jak Karim Benzema. Wygolony fryz, 9 na plecach :D
2
Najwyższe frekwencje w 1. kolejsce LM:
1. Liverpool - Milan 51 tys.
2. Atletico - Porto 40 tys.
3. Barcelona - Bayern 40 tys.
4. Chelsea - Zenit 39 tys.
5. Man City - Lipsk 38 tys.
6. Inter - Real 37 tys.
5
Naszym chłopakom brakuje luzu. Na boisko wychodzą spięci; jak przegrają czy dostaną gwizdy to płaczą, a taki Rysiek Puig ma tę swobodę, nie spina się niepotrzebnie.
0
@damian16161212 Jestem podobnego zdania.
1
@damian16161212 Benfica jest słabiutka, Dynamo Kijów może długo nas przetrzyma, ale w końcu ich przełamiemy. Jestem spokojny o 1/8 LM, ale tam już dostaniemy lanie.
2
Raport Katalonbara:
Ze zdrowych piłkarzy, ani żadnej minuty nie dostali jeszcze Umtiti i Puig.
0
Wszyscy z holenderskimi korzeniami są na "de"
De st
De pay
De jong x2
+ bonus De mbele + De mir