0

Ale że już :(
tak szybko?

0

Moriba skończył jaki Riqui Puig czyli ostatni mecz ligowy w maju.

0

Benzema kolejna asysta. Dla mnie, po odejściu Ronaldo z Realu, Karim to kompletny piłkarz.

0

@PatrychoO obraz słabiutki, ale dźwięk super - lubię taki klimacik stadionowy

2

@Arkadinho69 po czym stwierdzasz? bo w krajowym rankingu UEFA Francja jest nad Porugalią

0

@Worny efekt braku Ronaldo

1

Drużyny z top 5 lig bez straty punktów:

PSG
Napoli

1

Argentyńczyk daje wygraną PSG.

13

Lista dostępnych trenerów dla PSG:

Ernesto Valverde
Quique Setien
Jerzy Brzęczek

0

Vamooooooos Valencia Vamossss

1

Pochettino tak naprawdę zależy, żeby Złotą Piłkę zdobył Robert Lewandowski Orzeł Polski.

0

Dobra, nie ma Messiego to przełączam na Real. Z góry przepraszam wszystkich.

3

Paryski gwiazdozbiór jeszcze nawet nie zaczął, a już zaczyna pierdykać.

0

Oblicze PSG odmieni Ramos jak wróci. Wtedy jak PSG będzie słabo grało to myślę, że będą wstanie wygrywać takie spotkania.

0

Pochettino zostanie zwolniony i przyjdzie klaskacz Zidane.

0

Goool brawo Lyon

0

Dźwięk komentarza z meczu Valencia - Real jak zza dawnych lat. Przytłumiony głos, ale jest klimat.

2

CR by strzelił.

0

Die Manschaft

A u nas boimy się Granady i przyjmiemy skromne 1:0 z pokorą.

2

@sebasek99 to moja prawda wenezueli

0

@mkord stary piernik

34

Wiedz, że jesteś stary jeśli pamiętasz 3 zmiany i gole na wjeździe.

3

Prawdopodobny skład na "Granada zapłaci rachunek"

ter Stegen - Mingueza, Araujo, Pique, Dest - Roberto, Busquets, de Jong, Coutinho - de Jong, Depay

5

Ishak z Lecha Poznań wygląda jak Karim Benzema. Wygolony fryz, 9 na plecach :D

2

Najwyższe frekwencje w 1. kolejsce LM:

1. Liverpool - Milan 51 tys.
2. Atletico - Porto 40 tys.
3. Barcelona - Bayern 40 tys.
4. Chelsea - Zenit 39 tys.
5. Man City - Lipsk 38 tys.
6. Inter - Real 37 tys.

5

Naszym chłopakom brakuje luzu. Na boisko wychodzą spięci; jak przegrają czy dostaną gwizdy to płaczą, a taki Rysiek Puig ma tę swobodę, nie spina się niepotrzebnie.

0

@damian16161212 Jestem podobnego zdania.

1

@damian16161212 Benfica jest słabiutka, Dynamo Kijów może długo nas przetrzyma, ale w końcu ich przełamiemy. Jestem spokojny o 1/8 LM, ale tam już dostaniemy lanie.

2

Raport Katalonbara:

Ze zdrowych piłkarzy, ani żadnej minuty nie dostali jeszcze Umtiti i Puig.

0

Wszyscy z holenderskimi korzeniami są na "de"

De st
De pay
De jong x2

+ bonus De mbele + De mir

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?