Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 chyba do tyłu
1
Ale bym obejrzał takie Podbeskidzie z Łęczna...
1
Od tego meczu ciekawszy jest mecz fazy grupowej Copa America o 02:00.
15
Zamiast spać to oglądamy kopaninę w Cadizie. Jesteśmy nienormalni.
0
@ElKamil grali by na zwolnienie Czerczesowa bo musieli by zacząć biegać
1
Demir, Mingueza, Luuk - I połowa w ich wykonaniu tragiczna, absolutnie wszyscy do zmiany
3
Puig co się paczył na Koemana hahaha
0
Jaka była narracja TVP za czasów gdy rządziła Platforma Obywatelska? Telewizja publiczna dawała jakieś przesłanki, że sprzyja rządowi czy jednak była w miarę "obiektywna"?
0
@DaPidejpi Wg mnie najprawdopodobniej trafimy na BVB albo na jakiś angielski klub. Co prawda robiłem symulacje na bazie tylko 1. kolejki, ale nie jest to niemożliwy wariant.
1
Jeśli stawiamy dzisiaj jak ostatnio na wrzutki, to proponuję na prawą obronę dać Mingueze. Dawno nie widziałem, żeby ktoś miał takie mocne i cięte centry w stylu brytyjskim. Na wrzutki się przyda.
Priorytet - dwóch napastników w postaci Pique i Araujo. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Za ich plecami wszechstronny Depay.
0
Czy dzisiaj w końcu zagramy na zero z tyłu?
Mam wrażenie, że to nie gra Barcelona tylko reprezentacja Polski Sousy.
1
https://www.transfermarkt.pl/ronald-koeman-jr-/profil/spieler/271549
Nie wiedziałem, że syn naszego trenera jest bramkarzem. II liga holenderska.
0
Nie oszukujmy się, ale na ten moment porażkę 0:3 z Realem wziąłbym w ciemno. Niestety to może być "ten" sezon, w którym dostaniemy manitę od Królewskich. Ostatnia miała miejsce w 1995 roku...
68
Araujo pokazał niesamowitą wolę walki w poniedziałek, ale Mingueza też taki wojownik. W Barcelonie nastały czasy, gdy bardziej cenimy piłkarzy z "charakterem" niż z umiejętnościami, ale ja tych chłopów naprawdę lubię i niech gryzą trawę ile fabryka da.
1
Zobaczyłem co zrobił Alena i za takie wejście powinien dostać bana do końca roku.
2
@Rothan1 Pedri elegancko zapozował
0
https://www.futbin.com/22/squad/137008
Nie wiem czy będę grał w fifa 22, ale takim składem chciałbym zagrać (głównie Son i Haaland).
0
Kogo byście dali na trenera Barcy z użytkowników La Ramblii?
0
Zatrudnijmy tego Zidane bo on by to nam wyklaskał.
6
Pique w końcu jako nominalny napastnik. Doczekaliśmy się.
2
Ryszard
pokaż na co cię stać ale nie jeden raz
0
Granada to rywal, który nie leży Koemanowi.
2
Wszystko potoczyłoby się inaczej, gdyby Roma spuchła...
0
@14 bardzo słabo, kompletnie bezproduktywny
1
@ef Na Griezmanna nie dało się patrzeć
1
@Kgorecki2500 Yusuf słabiutko, poziom Coutinho
1
Mingueza i Araujo w nich nadzieja bo jedyni tworzą jakiekolwiek zagrożenie.
0
I co ma na celu ta zmiana?
2
Gdybyśmy dzisiaj grali El Clasico to Vinicius strzeliłby nam hattricka.
Pozostaje trzymać kciuki, że Real nie zrobi nam manity za miesiąc.
1
Haha chilera pojechał sobie autem z Camp Nou xD