0

@Lionel_Messi10 chyba do tyłu

1

Ale bym obejrzał takie Podbeskidzie z Łęczna...

1

Od tego meczu ciekawszy jest mecz fazy grupowej Copa America o 02:00.

15

Zamiast spać to oglądamy kopaninę w Cadizie. Jesteśmy nienormalni.

0

@ElKamil grali by na zwolnienie Czerczesowa bo musieli by zacząć biegać

1

Demir, Mingueza, Luuk - I połowa w ich wykonaniu tragiczna, absolutnie wszyscy do zmiany

3

Puig co się paczył na Koemana hahaha

0

Jaka była narracja TVP za czasów gdy rządziła Platforma Obywatelska? Telewizja publiczna dawała jakieś przesłanki, że sprzyja rządowi czy jednak była w miarę "obiektywna"?

0

@DaPidejpi Wg mnie najprawdopodobniej trafimy na BVB albo na jakiś angielski klub. Co prawda robiłem symulacje na bazie tylko 1. kolejki, ale nie jest to niemożliwy wariant.

1

Jeśli stawiamy dzisiaj jak ostatnio na wrzutki, to proponuję na prawą obronę dać Mingueze. Dawno nie widziałem, żeby ktoś miał takie mocne i cięte centry w stylu brytyjskim. Na wrzutki się przyda.

Priorytet - dwóch napastników w postaci Pique i Araujo. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Za ich plecami wszechstronny Depay.

0

Czy dzisiaj w końcu zagramy na zero z tyłu?

Mam wrażenie, że to nie gra Barcelona tylko reprezentacja Polski Sousy.

1

https://www.transfermarkt.pl/ronald-koeman-jr-/profil/spieler/271549

Nie wiedziałem, że syn naszego trenera jest bramkarzem. II liga holenderska.

0

Nie oszukujmy się, ale na ten moment porażkę 0:3 z Realem wziąłbym w ciemno. Niestety to może być "ten" sezon, w którym dostaniemy manitę od Królewskich. Ostatnia miała miejsce w 1995 roku...

68

Araujo pokazał niesamowitą wolę walki w poniedziałek, ale Mingueza też taki wojownik. W Barcelonie nastały czasy, gdy bardziej cenimy piłkarzy z "charakterem" niż z umiejętnościami, ale ja tych chłopów naprawdę lubię i niech gryzą trawę ile fabryka da.

1

Zobaczyłem co zrobił Alena i za takie wejście powinien dostać bana do końca roku.

2

@Rothan1 Pedri elegancko zapozował

0

https://www.futbin.com/22/squad/137008

Nie wiem czy będę grał w fifa 22, ale takim składem chciałbym zagrać (głównie Son i Haaland).

0

Kogo byście dali na trenera Barcy z użytkowników La Ramblii?

0

Zatrudnijmy tego Zidane bo on by to nam wyklaskał.

6

Pique w końcu jako nominalny napastnik. Doczekaliśmy się.

2

Ryszard
pokaż na co cię stać ale nie jeden raz

0

Granada to rywal, który nie leży Koemanowi.

2

Wszystko potoczyłoby się inaczej, gdyby Roma spuchła...

0

@14 bardzo słabo, kompletnie bezproduktywny

1

@ef Na Griezmanna nie dało się patrzeć

1

@Kgorecki2500 Yusuf słabiutko, poziom Coutinho

1

Mingueza i Araujo w nich nadzieja bo jedyni tworzą jakiekolwiek zagrożenie.

0

I co ma na celu ta zmiana?

2

Gdybyśmy dzisiaj grali El Clasico to Vinicius strzeliłby nam hattricka.
Pozostaje trzymać kciuki, że Real nie zrobi nam manity za miesiąc.

1

Haha chilera pojechał sobie autem z Camp Nou xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?