2

@Kgorecki2500 ciekawe czy odpalą go tak szybko jak Monchu

5

Jesteśmy na dobrej drodze, żeby zająć 2. miejsce w grupie, natomiast o wyjazd na Mundial wciąż będzie bardzo ciężko.

Pierwsza sprawa - warto powalczyć o rozstawienie w barażach. Klasa rywala może być różna bo w 1/2 można trafić np. na mocną Szwajcarię albo na słabą Rumunię. Do rozstawienia potrzebujemy więc wielu punktów w grupie. Komplet punktów w czterech ostatnich meczach nam to zagwarantuje - inaczej będziemy skazania na cięższych rywali. No i kluczowa sprawa - rozstawienie daje mecz u siebie, a każdy wie ile dają nam występy na Narodowym.

Druga sprawa - żeby pojechać na Mundial trzeba pokonać najpierw pierwszego, a potem drugiego rywala. W finałowym starciu gospodarz i tak jest losowany, więc można trafić dobrze, ale na MŚ zagrają rzeczywiście Ci najlepsi.

0

Dobrze, że na Ramblii broni Radosław Majdan.

2

@IronSanHybrid a z Ciebie taki panicz, że już schabowego z mizerią nie zjesz?

0

Co uważacie za największy mankament gry defensywnej Barcelony w fazie straty piłki i kontry rywali? Myślę, że wtedy tracimy najwięcej goli.

Wg mnie brakuje szybkiego powrotu na pozycje, kiepska asekuracja, bierność w próbach odbioru piłki. To jako pierwsze rzuca mi się w oczy.

0

@Herato tak, Rooney z basioka

0

@cubesnoop tak i przełożyli mecz

0

Ale to będzie hit jak Coutinho strzeli dublet przeciwko Bayernowi. Taki ukryty agent. :D

5

Ale jaja, minęło prawie 10 lat od meczu z Anglikami na Narodowym. W sumie pamiętam jakby to było wczoraj.

3

Griezmann dzisiaj 2 gole, ale Depay jednak hattrick.

0

Młodzieżówka przeciętnie, ale ewidentnie wyróżnia się Bogusz. Niech potwierdzi swoją formę w Ibizie i potem może atakować La Liga.

0

@priest9999 masz rację

1

Tylko 4 europejskie reprezentacje zagrały w każdym wielkim turnieju w XXI wieku jak dotychczas.
Portugalia, Francja, Hiszpania i Niemcy

Żadna reprezentacja nie zakwalifikowała się do wszystkich Mistrzostw Europy.
Jeśli chodzi o Mundial, to jest jedna europejska reprezentacja, która przebrnęła z powodzeniem przez wszystkie eliminacje - Niemcy/RFN. Mimo to RFN nie zagrało na Mundialu '50, ponieważ zostali wykluczeni ze względu na działania wojenne podczas II WŚ.

0

el. ME, 24.03.19, Sammy Ofer Stadium, IZRAEL - AUSTRIA 4:2
el. MŚ, 04.09.21, Sammy Ofer Stadium, IZRAEL - AUSTRIA 5:2

Mimo, że Austria jest lepszym zespołem i minęło 2,5 roku, to Austriacy i tak nie wyciągnęli wniosków i ekskluzywnie przerznęli z niżej notowanym rywalem. Warto wspomnieć, że zarówno jak w pierwszym i drugim spotkaniu gole strzelali Eran Zahavi, Munas Dabbur i Marko Arnautović.

0

@MarioVeB! Ale zobacz, że dla Belgii to szansa na zdobycie w końcu jakiegoś trofeum.

1

Po jutrzejszym dniu Hiszpania, Belgia, Włochy i Francja będą już tylko 2 mecze do zakończenia eliminacji. Dlaczego akurat te reprezentacje?

Wcześniej wymienione reprezentacje będą grały w turnieju finałowym o zwycięstwo 2. edycji Ligi Narodów. Turniej odbędzie się na początku października w Mediolanie i Turynie, a finał rozegrany będzie na San Siro. Przypomnę pary półfinałowe:

Włochy - Hiszpania
Belgia - Francja

0

Wg terminarza na stronie, po meczu z Sevillą, następne mecze odbędą się we wtorek, poniedziałek i czwartek. Każdy mecz po za weekendem to rzadkość. Wygląda to jakby Barca brała udział na Euro czy Mundialu.

0

Mecz z Sevillą przełożony czy jednak 11 września?

1

@barcelonaLM Z drugiej strony dla Austriaków nie ma tragedii bo najprawdopodobniej zagrają i tak w barażach za sprawą Ligi Narodów.

7

Francja gra bez jednego skrzydłowego (Griezmann) i widać, że ich gra w ofensywie wygląda tragicznie. Naprawdę, nie ma co płakać za Antoine.
Ze strony Ukrainy naprawdę dobrze wygląda 22-letni Shaparenko (strzelił też gola) i na niego musimy uważać bo gra w Dynamie Kijów.

24

Najpierw Douglas, teraz Pjanic.
Besiktas to taki drugi Everton, dziękujemy Wam.

3

Jak Waszym zdaniem wygląda hierarchia pomocników? Ja uważam następująco:

1. F. de Jong
2. Pedri
3. Busquets
4. Roberto
5. Coutinho
6. Nico Gonzalez
7. Gavi
8. Puig

0

Co to za Barcelona bez Arthura czy Pjanica.

0

Manaj już zadymka

0

Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego Krychowiak wciąż gra. Alternatywa to Linetty albo Szymański z AEK.

0

Ten Manaj dobry, nie wiem po co ten de L.de Jong.

0

Z Bednarkiem i Bereszynskim na obronie było to pewne, że stracimy gola.

1

Sędzia za Polską

0

Rey Manaaaaaj

1

Bardzo ciekawa sytuacja:

Enes Sali rozegrał już 3 mecze w rumuńskiej ekstraklasie w barwach FC Farul. Rumuński piłkarz urodzony w Toronto grał kiedyś nawet w młodzieżowym zespole Barcelony. Ofensywny pomocnik ma obecnie 15 lat (rocznik 2006).

Robi wrażenie nawet jak to tylko liga rumuńska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?