Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 ciekawe czy odpalą go tak szybko jak Monchu
5
Jesteśmy na dobrej drodze, żeby zająć 2. miejsce w grupie, natomiast o wyjazd na Mundial wciąż będzie bardzo ciężko.
Pierwsza sprawa - warto powalczyć o rozstawienie w barażach. Klasa rywala może być różna bo w 1/2 można trafić np. na mocną Szwajcarię albo na słabą Rumunię. Do rozstawienia potrzebujemy więc wielu punktów w grupie. Komplet punktów w czterech ostatnich meczach nam to zagwarantuje - inaczej będziemy skazania na cięższych rywali. No i kluczowa sprawa - rozstawienie daje mecz u siebie, a każdy wie ile dają nam występy na Narodowym.
Druga sprawa - żeby pojechać na Mundial trzeba pokonać najpierw pierwszego, a potem drugiego rywala. W finałowym starciu gospodarz i tak jest losowany, więc można trafić dobrze, ale na MŚ zagrają rzeczywiście Ci najlepsi.
0
Dobrze, że na Ramblii broni Radosław Majdan.
2
@IronSanHybrid a z Ciebie taki panicz, że już schabowego z mizerią nie zjesz?
0
Co uważacie za największy mankament gry defensywnej Barcelony w fazie straty piłki i kontry rywali? Myślę, że wtedy tracimy najwięcej goli.
Wg mnie brakuje szybkiego powrotu na pozycje, kiepska asekuracja, bierność w próbach odbioru piłki. To jako pierwsze rzuca mi się w oczy.
0
@Herato tak, Rooney z basioka
0
@cubesnoop tak i przełożyli mecz
0
Ale to będzie hit jak Coutinho strzeli dublet przeciwko Bayernowi. Taki ukryty agent. :D
5
Ale jaja, minęło prawie 10 lat od meczu z Anglikami na Narodowym. W sumie pamiętam jakby to było wczoraj.
3
Griezmann dzisiaj 2 gole, ale Depay jednak hattrick.
0
Młodzieżówka przeciętnie, ale ewidentnie wyróżnia się Bogusz. Niech potwierdzi swoją formę w Ibizie i potem może atakować La Liga.
0
@priest9999 masz rację
1
Tylko 4 europejskie reprezentacje zagrały w każdym wielkim turnieju w XXI wieku jak dotychczas.
Portugalia, Francja, Hiszpania i Niemcy
Żadna reprezentacja nie zakwalifikowała się do wszystkich Mistrzostw Europy.
Jeśli chodzi o Mundial, to jest jedna europejska reprezentacja, która przebrnęła z powodzeniem przez wszystkie eliminacje - Niemcy/RFN. Mimo to RFN nie zagrało na Mundialu '50, ponieważ zostali wykluczeni ze względu na działania wojenne podczas II WŚ.
0
el. ME, 24.03.19, Sammy Ofer Stadium, IZRAEL - AUSTRIA 4:2
el. MŚ, 04.09.21, Sammy Ofer Stadium, IZRAEL - AUSTRIA 5:2
Mimo, że Austria jest lepszym zespołem i minęło 2,5 roku, to Austriacy i tak nie wyciągnęli wniosków i ekskluzywnie przerznęli z niżej notowanym rywalem. Warto wspomnieć, że zarówno jak w pierwszym i drugim spotkaniu gole strzelali Eran Zahavi, Munas Dabbur i Marko Arnautović.
0
@MarioVeB! Ale zobacz, że dla Belgii to szansa na zdobycie w końcu jakiegoś trofeum.
1
Po jutrzejszym dniu Hiszpania, Belgia, Włochy i Francja będą już tylko 2 mecze do zakończenia eliminacji. Dlaczego akurat te reprezentacje?
Wcześniej wymienione reprezentacje będą grały w turnieju finałowym o zwycięstwo 2. edycji Ligi Narodów. Turniej odbędzie się na początku października w Mediolanie i Turynie, a finał rozegrany będzie na San Siro. Przypomnę pary półfinałowe:
Włochy - Hiszpania
Belgia - Francja
0
Wg terminarza na stronie, po meczu z Sevillą, następne mecze odbędą się we wtorek, poniedziałek i czwartek. Każdy mecz po za weekendem to rzadkość. Wygląda to jakby Barca brała udział na Euro czy Mundialu.
0
Mecz z Sevillą przełożony czy jednak 11 września?
1
@barcelonaLM Z drugiej strony dla Austriaków nie ma tragedii bo najprawdopodobniej zagrają i tak w barażach za sprawą Ligi Narodów.
7
Francja gra bez jednego skrzydłowego (Griezmann) i widać, że ich gra w ofensywie wygląda tragicznie. Naprawdę, nie ma co płakać za Antoine.
Ze strony Ukrainy naprawdę dobrze wygląda 22-letni Shaparenko (strzelił też gola) i na niego musimy uważać bo gra w Dynamie Kijów.
24
Najpierw Douglas, teraz Pjanic.
Besiktas to taki drugi Everton, dziękujemy Wam.
3
Jak Waszym zdaniem wygląda hierarchia pomocników? Ja uważam następująco:
1. F. de Jong
2. Pedri
3. Busquets
4. Roberto
5. Coutinho
6. Nico Gonzalez
7. Gavi
8. Puig
0
Co to za Barcelona bez Arthura czy Pjanica.
0
Manaj już zadymka
0
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego Krychowiak wciąż gra. Alternatywa to Linetty albo Szymański z AEK.
0
Ten Manaj dobry, nie wiem po co ten de L.de Jong.
0
Z Bednarkiem i Bereszynskim na obronie było to pewne, że stracimy gola.
1
Sędzia za Polską
0
Rey Manaaaaaj
1
Bardzo ciekawa sytuacja:
Enes Sali rozegrał już 3 mecze w rumuńskiej ekstraklasie w barwach FC Farul. Rumuński piłkarz urodzony w Toronto grał kiedyś nawet w młodzieżowym zespole Barcelony. Ofensywny pomocnik ma obecnie 15 lat (rocznik 2006).
Robi wrażenie nawet jak to tylko liga rumuńska.