Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 bo Romano napisał here we go
2
@MesQueUnClub96 Jeszcze Lenglet i football is cominng home
2
Griezmann zetnie włosy w Atletico i zacznie śmigać.
0
To ja już wolę Pique na 9.
0
Nie ma kolegi od roweru to nikt nie przyjdzie.
3
3. tic toc
2. Here we go
1. Kwestia godzin
0
Szkoda, że nie ma plotek odnośnie transferu Dembele.
1
Aguero jest drugim najstarszym piłkarzem w kadrze. Ustępuje tylko Pique.
Argentyńczyk niedawno co przyszedł, a już jest problematycznym zawodnikiem w kadrze. Wiek; kontuzje; zgaduję, że nie mała pensja ze względu na nazwisko i 2 lata kontraktu.
7
Obecni piłkarze Barcy z najbardziej odległymi debiutami:
3. Sergi Roberto 10/11/2010
2. Sergio Busquets 13/09/2008 - i to w pierwszym składzie
1. Gerard Pique 13/08/2008 - z Wisłą Kraków :D
0
Asysyty Sergi Roberto (La Liga):
14/15 - 5
15/16 - 6
17/18 - 7
18/19 - 7
19/20 - 2
20/21 - 1
Miał niezłe liczby, co się stało z tym chłopakiem.
2
Ciekawe na ile Moriba sam chciał tego transferu, a na ile agenci i rodzina zamieszali mu w głowie.
0
Rywale Barcelony, z którymi się mierzyła się Barca w tym sezonie, uzbierali dotychczas 11 punktów (głównie Sociedad i Bilbao).
Tak wygląda zdobycz punktowa rywali drużyn, które również mają 7 pkt po 3. kolejkach:
Atletico - 6
Sevilla - 5
Real - 4
Valencia - 2
Generalnie mamy 7/9 pkt co biorąc pod uwagę rywali, z którymi się mierzyliśmy jest naprawdę dobrym rezultatem. Takie Atletico czy Real czy Sevilla mieli łatwiejszych rywali na początek. Niestety sama gra pozostawia jednak wiele do życzenia.
4
Jeżeli Umtiti i Pjanic zostaną po 31 sierpnia w Barcelonie to kasujemy La Ramble.
0
@AlexDark00 Umtitiego to nawet kupować nie musi
0
Czy ktoś mi wytlumaczy dlaczego mecz z Sevilla przełożony? Czyżby dodatkowe gierki treningowe potrzebne przed Bayernem?
0
Kiedy będzie ogłoszony Kylian Mbappe?
0
Jedno jest pewne - nowy napastnik będzie miał 30+ lat, z którym podpiszemy kontrakt na 5 lat. Dodatkowo, w umowę będzie miał wpisany bonus za Złotą Piłkę.
0
@D10SLEO transfer Świderskiego to tak naprawdę podchody pod Lewego
0
Za darmo do wyciągnięcia jest Ribery, Germain, L. Perez, Giovinco, Sturridge, Enrich, Bony, Caroll, A. Lopez, Kalou, Okazaki, Zarate, F. Llorente, Tevez.
Kogo obstawiacie?
0
@Comentateiro Jestem przekonany, że na 0,8% to nieprawda.
0
@macio_944 wg mnie jesteśmy obecnie takim klubem, który jak otrzyma niezłą porpozycję to sprzedaje piłkarza. Kwestie sportowe to na ten moment drugorzędna sprawa.
0
@macio_944 potrzebujemy pewnej kasy, a gra Emersona w Barcelonie nie zagwarantuje nam kasiory
0
Co sądzicie o Inakim Penii? Inaki ma już 21 lat, a wciąż nie zadebiutował w pierwszym zespole.
Ostatnie 3 sezony:
18/19 - 20 meczy
19/20 - 21 meczy
20/21 - 13 meczy
Zamiast grać więcej, gra co raz mniej. Nie ma żadnych plotek o odejściu. Zdziwi mnie fakt jeżeli pozostanie w tym sezonie w Barcelonie.
0
@Encore dałbym podwyżkę Pjanicowi i Umtitiemu za lojalność
2
Szkoda, że Lewy zostaje w Bayernie. Chciałbym go zobaczyć w innej lidze niż Budnesliga.
3
Wstajesz i patrzysz, że Real zremisował. TOP wiadomość jak to się mówi.
Szkoda tylko, że to i tak nie ma znaczenia bo to Atleti finalnie rozdaje karty.
0
Teraz tylko czekać na ploty o Ronaldo do PSG.
2
@Garbatyy Benzema
0
Depay wnosi dużo do ofensywy, ale to Griezmann dobrze BRONI.
16
Griezmann, Dembele, Lenglet, Umtiti
Tym panom już dziękujemy, francuski detoks wskazany.