Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
Ronaldinho i Ramos amigosami to tego nie wiedziałem.
0
Którzy piłkarze z pierwszego zespołu są obecnie niezdolni do gry?
ter Stegen
Mingueza
Dembele
Aguero
Ktoś jeszcze? Pedri być może i tak nie zagra, ale to inna kwestia - tak samo Eric Garcia.
Wague też ma niby uraz, ale Senegalczyk de facto wciąż nie opuścił Barcy, a w Katalonii grać raczej nie będzie...
2
Ale ten czas zapier
Xavi Simons już w kwietniu stał się pełnoletni.
1
Leo przywitał się już ze swoim amigosem?
https://icdn.football-espana.net/wp-content/uploads/2021/08/Lionel-Messi-and-Sergio-Ramos.jpg
1
@GeneralXavi to dowód, że żyjemy w symulacji
20
Jakby nie patrzeć, @LuisSalvano w końcu doczekał się powrotu duetu Messi-Neymar.
3
Piłkarze reprezentujący barwy Barcy i PSG:
Ronaldinho
Ibrahimović
Neymar
Messi
Ale nazwiska
1
Kiedyś to Syprzak przechodził z Barcelony do PSG.
0
To jeszcze czekam na Lukaku w Chelsea i Kane w City i można zaczynać sezon.
1
@Katalonbar na Sergi Roberto to nie działa
7
Ostatni gol Neymara w LM dla Barcelony: w meczu przeciwko PSG
Ostatni gol Messiego w LM dla Barcelony: w meczu przeciwko PSG
0
Messi czy to już Merci?
0
Czy wiesz, że...
Marcin Bułka w PSG grał z numerem "30"?
1
@Zbyszard to była zapowiedź całego misternego planu
2
Messi i Ramos w tym samym oknie poszli se do PSG.
Właśnie trafiliśmy do czwartej gęstości.
12
Kiedy w karierze dokonujesz nierealnego transferu
0
@FafitFCB w sensie fryzury Pedriego?
9
Jaki on przystojny
https://x.com/ReshadRahman_/status/1425178202662711297
4
Wszystko się wyjaśniło. Messi nie mógłby być u nas zarejestrowany z "30", więc dlatego odszedł.
3
@Nazio87 bramki wyjazdowe już nigdzie nie obowiązują
2
Tradycyjnie zmieniłem swój awatar na nowy nabytek. Tym razem padł wybór na Aguero. Oby zdążył zadebiutować w Barcelonie. :D
3
Teraz to każdy bardziej czeka na Barca - PSG, niż Barca- Real.
0
@TR3YWAY dobre pytanie
1
Ci ochroniarze jakby z GIPSu.
1
Od dzisiaj tylko Szejki, a nie żadne Yerba.
2
Messi to już nie Messi.
3
Wciąż wierzę w powrót Douglasa.
0
Messi PSG
HYYPEEEE
12
Co jak co, ale z wielką niecierpliwością będę czekać na pierwsze mecze PSG.
Messi - GOAT
Ramos - legenda Realu w nowym projekcie
Neymar - takich piłkarzy już praktycznie nie ma, bawi się futbolem
Mbappe - szybki golleador, który też potrafi dodać trochę magii
Donnarumma - MVP Euro
Marquinhos - dla mnie jeden z najlepszych piłkarzy defensywnych obecnie
Verratti - jak ktoś chce zobaczyć jak gra topowy ŚP to koniecznie trzeba go obserwować
Hakimi - ważny punkt mistrza Włoch, ofensywny prawy obrońca
Di Maria - wciąż świetny piłkarz
0
usuniete, przepraszam za fake