1

@SuperPatsonFCB Awans jednej z tych drużyn byłby już sporym sukcesem.

1

Większe marki, które odpadły już w II rundzie:

FCSB
BATE
Austria Wiedeń
AEK Ateny

1

@korolocik w poniedziałek losowanie

0

Feyenoord blisko kompromitacji, ale hattrick Tila ich ratuje.

0

Ale jaja, La Liga się nawet nie zaczęła, a i tak będę oglądał Lahoza w akcji.

3

@SkilledHydra16 haha :D

1

@LeoMessiah Zdecydowanie, zdecydowanie, zdecydowanie

1

Ciekawe co z MikimMessim.

3

De Gea - Wan-Bissaka, Maguire, Varane, Shaw - Pogba, Fred - Sancho, Fernandes, Rashford - Cavani

Konkretna drużyna.

1

Michniewicz ma farta jak Wuja.

0

Kiedy konkurencje z żużla?

0

@DaPidejpi Kłamiesz

2

Ibrahimović zdobyłby złoto.

1

Czy ktoś monitoruje sytuację Oriola Busquetsa czy Jandro Orellany?

0

Czy repasaże są sprawiedliwe?

0

Banda z Zambii strzeliła na tych IO już 2 hattricki. Jeszcze jeden z Brazylią poproszę i będzie szansa na króla/królewną ??? strzelców turnieju w najsłabszym zespole całych Igrzysk.

1

Ostatnie 4 Igrzyska Olimpisjkie reprezentacja Polski w siatkówce zawsze przegrywała w ćwierćfinale. Oby udało się w końcu zerwać tę klątwę.

0

Przypomnę, że Włochy wygrały Eurowizję i Euro. 2021 to jest ich rok.

3

Eurosport zawsze miał topopwych komentatorów. ś.p. Bogdan Chruścicki czy Tomasz Burnos :D

"Zaczał, ale to nie ma żadnego znaczenia, że zaczął"

1

@MARCEPAN05 skatebording na streecie

0

13-letnia Japonka zdobyła złoty medal na Olimpiadzie, a Wy co robiliście w tym wieku?

7

Ale to był klimat. Bardzo ciepłe dni, trwało Euro, oglądanie meczy w strefie kibica na leżaku - jak dotychczas najlepszy czas w tym roku. Teraz niestety ochłodzenie, pochmurnie no i nie ma Euro.

0

@kcule14 o kurde, wyleciał mi z głowy. To nie wiem jak to ułoży Koeman

0

@barcowy1899 będzie na wiosłach

0

@barcowy1899 No ja nie wiem po co kupili Aguero, ale Messi musi mieć swojego Amigosa. Mimo wszystko Fati i tak powinien dużo grać bo rotację aczkolwiek jego dyspozycja to wielka niewiadoma.

0

Zapewne w ofensywie będziemy grali trójkątem bermudzkim Messi Depay Aguero (albo Griezmann). Dwójka pomocników (Busi, Pedri), wahadła i 3 ŚO.

4

Boras znowu komentuje.
Kozłowski Kowalczyk w pierwszym składzie.

0

To dzisiaj jeszcze tylko 47 meczów do obstawienia. :D Korci puścić jakieś tasiemca.

1

@Rewolucja123 Dopiero od III rundy ruszają czyli za 2 tyg.

1

@ptrx Przynajmniej ma takie nazwisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?