Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SuperPatsonFCB Awans jednej z tych drużyn byłby już sporym sukcesem.
1
Większe marki, które odpadły już w II rundzie:
FCSB
BATE
Austria Wiedeń
AEK Ateny
1
@korolocik w poniedziałek losowanie
0
Feyenoord blisko kompromitacji, ale hattrick Tila ich ratuje.
0
Ale jaja, La Liga się nawet nie zaczęła, a i tak będę oglądał Lahoza w akcji.
3
@SkilledHydra16 haha :D
1
@LeoMessiah Zdecydowanie, zdecydowanie, zdecydowanie
1
Ciekawe co z MikimMessim.
3
De Gea - Wan-Bissaka, Maguire, Varane, Shaw - Pogba, Fred - Sancho, Fernandes, Rashford - Cavani
Konkretna drużyna.
1
Michniewicz ma farta jak Wuja.
0
Kiedy konkurencje z żużla?
0
@DaPidejpi Kłamiesz
2
Ibrahimović zdobyłby złoto.
1
Czy ktoś monitoruje sytuację Oriola Busquetsa czy Jandro Orellany?
0
Czy repasaże są sprawiedliwe?
0
Banda z Zambii strzeliła na tych IO już 2 hattricki. Jeszcze jeden z Brazylią poproszę i będzie szansa na króla/królewną ??? strzelców turnieju w najsłabszym zespole całych Igrzysk.
1
Ostatnie 4 Igrzyska Olimpisjkie reprezentacja Polski w siatkówce zawsze przegrywała w ćwierćfinale. Oby udało się w końcu zerwać tę klątwę.
0
Przypomnę, że Włochy wygrały Eurowizję i Euro. 2021 to jest ich rok.
3
Eurosport zawsze miał topopwych komentatorów. ś.p. Bogdan Chruścicki czy Tomasz Burnos :D
"Zaczał, ale to nie ma żadnego znaczenia, że zaczął"
1
@MARCEPAN05 skatebording na streecie
0
13-letnia Japonka zdobyła złoty medal na Olimpiadzie, a Wy co robiliście w tym wieku?
7
Ale to był klimat. Bardzo ciepłe dni, trwało Euro, oglądanie meczy w strefie kibica na leżaku - jak dotychczas najlepszy czas w tym roku. Teraz niestety ochłodzenie, pochmurnie no i nie ma Euro.
0
@kcule14 o kurde, wyleciał mi z głowy. To nie wiem jak to ułoży Koeman
0
@barcowy1899 będzie na wiosłach
0
@barcowy1899 No ja nie wiem po co kupili Aguero, ale Messi musi mieć swojego Amigosa. Mimo wszystko Fati i tak powinien dużo grać bo rotację aczkolwiek jego dyspozycja to wielka niewiadoma.
0
Zapewne w ofensywie będziemy grali trójkątem bermudzkim Messi Depay Aguero (albo Griezmann). Dwójka pomocników (Busi, Pedri), wahadła i 3 ŚO.
4
Boras znowu komentuje.
Kozłowski Kowalczyk w pierwszym składzie.
0
To dzisiaj jeszcze tylko 47 meczów do obstawienia. :D Korci puścić jakieś tasiemca.
1
@Rewolucja123 Dopiero od III rundy ruszają czyli za 2 tyg.
1
@ptrx Przynajmniej ma takie nazwisko