Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi nie jest piłkarzem Barcelony i nie jest to fake. Czas na umieranko.
1
@Kamilos84 Mu Nie
0
Dawać półfinał Ukraina - Czechy, wtedy nas Polaków będzie piekła du.
1
Wygrali niebiesko-żółci, przegrali niebiesko-żółci.
7
Szewczenko jako piłkarz osiągnął 1/4 na Mundialu w 2006, a 15 lat później 1/4 ME jako trener.
0
Non stop leżą ale dogrywka
10
Kosowski powiedział na Quaisona "kłasą", a Wolski - chodziło Ci Cleassona? xD
0
@michaleu jeden z nielicznych meczy
0
I dlatego dogrywki są bez sensu. Każdy się męczy i czeka na karne.
13
Nie ważne kto awansuje - ważne, żeby wyeliminował Anglików.
0
Szwedów czeka wyczekiwanie aż 20 minut.
3
@mekston zapomniałeś o najlepszym z 9 golami
1
Jeśli będzie Szwecja - Anglia to już wiem, że skończy się na karnych po 0:0.
3
Jeśli Ukraina zagra atrakcyjny futbol jak z Holandią to mam nadzieję, że awansują. Szwecja gra bardzo topornie i nudzą do kwadratu, chyba że mnie zaskoczą.
1
Ale mnie korciło wyłączyć przy 3:1 dla Francuzów, ale warto było czekać do końca.
3
4 tuzy (Belgia, Włochy, Hiszpania, Niemcy/Anglia)
vs
4 marzycieli (Dania, Czechy, Szwajcaria, Ukraina/Szwecja)
Ciekawe będą te ćwierćfinały.
8
@Kamilos84 sam się zaprosił
0
Belgia/Włochy to musi być przyszły mistrz Europy, chyba że jaja jak 5 lat temu.
0
Own Goal po króla strzelców, to jest historyczne Euro.
0
To już nie jest moda na Francję.
0
Może w końcu przejrzymy na oczy i rozwiążemy tę paczkę francuskich amigosow.
0
Co za mecze, jestem w szoku.
0
No to vamos Espana w ćwierćfinale.
0
Okno okien, zerwał pajęczynę, no zabierające dech w piersiach
1
Jakbym widział Real w tej chwili.
0
Co on tak krzyczy Benzeeeemaaa
0
Czy Lenglet był zamieszany?
0
I dupa nie zdążę na Francja - Szwajcaria :D
1
Z całym szacunkiem, ale nie zdążyli go sprzedać. Teraz będzie trzeba opłacać jego pensje, a przypomnę że przyszedł Depay i Aguero. Budżet nie wyrobi. Griezmann będzie musiał odejść z powodów finansowych.
4
Ronaldo w doliczonym czasie strzeli gola z niczego.