Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby grał tam Ronaldinho to był bym za Brazylią.
0
Messi w końcu wygra coś z Argentyną bo nie jest piłkarzem Barcelony.
13
Jeśli Argentyna wygra, to trzeba zmienić kolorystkę Rambii na biało niebiesko chociaż na jeden dzień.
1
Ale ze mnie amator, wypiłem wszystko przed finałem, a na meczu będę zdychał. :(
Vamoss Argentinha :)
0
Mogli by się tak nie znęcać i puścili by ten finał o 00:00.
0
@amanter pan na awatarze zdobędzie złotą piłkę
0
Wg mnie Brazylia pozamiata i szybko strzeli dwa gole. Argentyna to zdecydowanie słabszy zespół.
0
Kto skomentuje Brazylia Argentyna?
1
Dobrze, że Legia wygrała to jest szansa, że awansuje do II rundy.
0
Jeśli Włochy zagrają jak z Hiszpanią to finał jest skazany na 0:0.
21
Martin Braithwaite
Tylko on może uratować honor Barcy na Euro.
0
@masq mnie bardziej Ozila
2
Kto może wygrać LM i Euro/Copa w tym sezonie?
Jorginho
Emerson
Christensen
Mount
Rees James
Chilwell
T. Silva
16
Oby Euro wygrała Dania.
6
Alba naebany już
3
Alba strzeli decydującego gola i pokaże, że psycha niesitting dla jego.
2
Ja myślałem, że Rakitic jest niezniszczalny, ale Pedri to RoboCop.
3
Chiesa woli gadać z Lucho niż z Mancinim.
0
Włosi piękne Euro, a tu nagle przychodzi mecz z Hiszpanią i czujesz się przeorany.
5
@tomekjd smarują go olejkiem jeszcze
9
@Leooo Chłop się zdziwi w lidze, że po 90 min kończą
0
A ssie odbiła piłka od Busketsa
0
Ronaldo
Król strzelców Serie A
Król strzelców Euro?
Jak Messi nie wygra CA, a Ronaldo spełni drugi warunek to...
0
Jak będą karne to dla mnie Włochy niemal pewne, że wygrają. Rzadko kto wygrywa dwie serie karnych z rzędu.
0
O kurła Busquets wygrał główkę
0
Co się stało z Locattelim? Nagle zniknął
0
Wszyscy chwalicie Pedriego, ale Koke i Busi dają mu "komfort" grania.
0
@PIWOSZ89 Za dużo powiedziane wg mnie.
0
Włochy przeszli na 4-3-3 i wychodzi im to bokiem. Na 3 ŚO wyglądali lepiej.
0
Brych niczym hiszpański sędzia kończy bez doliczonego czasu.