Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SinMistico Skilsy zawały :D
5
Piłkarze Realu będą wypoczęci, a Barcelonczycy wypompowani przez Euro.
0
Jeśli Hiszpania zagra tak jak Włochy przez całe Euro, to niech awansuje.
0
Jeśli Arhentina awansuje, to w końcu poświęcę noc na obejrzenie Copa America 2021. :D
4
Kolejna ciekawostka odnośnie Euro, ale już tego.
Od Mistrzostw Europy w 1996, w których za zwycięstwo przyznawano 3 punkty, a nie jak wcześniej 2 pkt, nigdy zespołowi z 3 punktami na koncie nie udało się zająć drugiego miejsca.
Aż do tego Euro. Dania zajęła drugie miejsce dzięki wygranej w ostatniej kolejce. Jutro będą grali o finał mistrzostw.
9
Co prawda to nie te Euro, ale chyba cicho było o tej ciekawostce.
Mianowicie, Polska na Euro 2016 była pierwszym zespołem w historii, który pomimo 7 punktów w grupie, zajął drugie miejsce, a nie pierwsze. Wcześniej, co najmniej 7 punktów gwarantowało 100% zwycięstwo grupy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@patry295 RED, Nothing More, Skillet
1
Prawa strona Wolverhamptonu Semedo feat Trincao, ciekawe ile osób będzie ich śledzić.
1
Jestem ciekaw czy transfer Poldiego zrujnuje Górnika. Kto w ogóle ma pieniądze, żeby mu płacić? Miasto Zabrze? Wisła póki co jeszcze egzystuje po przyjściu Błaszczykowskiego, ale tam duże problemy były jeszcze wcześniej.
7
Śniło mi się, że moja partnerka czeka czy jest w trakcie porodu. Towarzyszył mi przy tym strach, że jak poradzę sobie w życiu z dzieckiem, ale z drugiej strony odczuwałem niesamowitą fascynację i dumę, że razem z parnerką będę miał dziecko.
Obecnie nie jestem w takiej sytuacji i jestem ciekaw wrażeń osób, które przeżyły coś takiego rzeczywiście. Chciałbym sobie porównać jak odczuwanie w trakcie snu ma się do realnego życia.
0
Najlepszy zawodnik na Euro jak dotychczas Waszym zdaniem:
dla mnie Jorginho
6
Dobra dobra, oby Argentyna dzisiaj bez wtopy.
3
Martin Braithwaite pokaże miejsce w szeregu football is cominng home
0
Dania Anglia
Za kim jesteście?
0
Byle nie Anglia...
1
@PiotrR Ja oglądałem bardzo dobry
2
Tusk in
Messi out
0
Dobrze, że Belgia strzeliła na 1:2, bo Włosi mogli by zacząć się bawić w murowanko.
0
Show proszę państwa show!
1
Belgia to wyciągnie, to doświadczony zespół i nie pęka.
0
Ale to jest pojedynek!
1
Boras się odpala.
0
Co oni tam walą filiżanką non stop?
1
@RomanHoffer ja również mam podobne wrażenia, za mało emocjonowania meczem, a za dużo takiej gadki
1
Sommer w swoim żywiole bo w końcu jest lato.
2
@Yosemite brakuje Locatellego
2
A to nie był samobój?
2
Ale faza, wygląda to wręcz szokująco
https://imgur.com/jxNHJpY
1
Niech ten lipiec się już kończy.