0

@SinMistico Skilsy zawały :D

5

Piłkarze Realu będą wypoczęci, a Barcelonczycy wypompowani przez Euro.

0

Jeśli Hiszpania zagra tak jak Włochy przez całe Euro, to niech awansuje.

0

Jeśli Arhentina awansuje, to w końcu poświęcę noc na obejrzenie Copa America 2021. :D

4

Kolejna ciekawostka odnośnie Euro, ale już tego.

Od Mistrzostw Europy w 1996, w których za zwycięstwo przyznawano 3 punkty, a nie jak wcześniej 2 pkt, nigdy zespołowi z 3 punktami na koncie nie udało się zająć drugiego miejsca.

Aż do tego Euro. Dania zajęła drugie miejsce dzięki wygranej w ostatniej kolejce. Jutro będą grali o finał mistrzostw.

9

Co prawda to nie te Euro, ale chyba cicho było o tej ciekawostce.

Mianowicie, Polska na Euro 2016 była pierwszym zespołem w historii, który pomimo 7 punktów w grupie, zajął drugie miejsce, a nie pierwsze. Wcześniej, co najmniej 7 punktów gwarantowało 100% zwycięstwo grupy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@patry295 RED, Nothing More, Skillet

1

Prawa strona Wolverhamptonu Semedo feat Trincao, ciekawe ile osób będzie ich śledzić.

1

Jestem ciekaw czy transfer Poldiego zrujnuje Górnika. Kto w ogóle ma pieniądze, żeby mu płacić? Miasto Zabrze? Wisła póki co jeszcze egzystuje po przyjściu Błaszczykowskiego, ale tam duże problemy były jeszcze wcześniej.

7

Śniło mi się, że moja partnerka czeka czy jest w trakcie porodu. Towarzyszył mi przy tym strach, że jak poradzę sobie w życiu z dzieckiem, ale z drugiej strony odczuwałem niesamowitą fascynację i dumę, że razem z parnerką będę miał dziecko.

Obecnie nie jestem w takiej sytuacji i jestem ciekaw wrażeń osób, które przeżyły coś takiego rzeczywiście. Chciałbym sobie porównać jak odczuwanie w trakcie snu ma się do realnego życia.

0

Najlepszy zawodnik na Euro jak dotychczas Waszym zdaniem:

dla mnie Jorginho

6

Dobra dobra, oby Argentyna dzisiaj bez wtopy.

3

Martin Braithwaite pokaże miejsce w szeregu football is cominng home

0

Dania Anglia
Za kim jesteście?

0

Byle nie Anglia...

1

@PiotrR Ja oglądałem bardzo dobry

2

Tusk in
Messi out

0

Dobrze, że Belgia strzeliła na 1:2, bo Włosi mogli by zacząć się bawić w murowanko.

0

Show proszę państwa show!

1

Belgia to wyciągnie, to doświadczony zespół i nie pęka.

0

Ale to jest pojedynek!

1

Boras się odpala.

0

Co oni tam walą filiżanką non stop?

1

@RomanHoffer ja również mam podobne wrażenia, za mało emocjonowania meczem, a za dużo takiej gadki

1

Sommer w swoim żywiole bo w końcu jest lato.

2

@Yosemite brakuje Locatellego

2

A to nie był samobój?

2

Ale faza, wygląda to wręcz szokująco

https://imgur.com/jxNHJpY

1

Niech ten lipiec się już kończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?