0

@Reiv111 Schick 3 gole, Lewy 1
Nic nie musisz łączyć :P

1

Słowacja może przegrać z Hiszpanią 0:2, a i tak wchodzą do 1/8. Lubię te kombinacje wyjść z 3. miejsc bo fajne wałki wychodzą. :D

0

Pierwszy gol Szkocji na Ojro.

0

Przy takich wynikach, jeśli Słowacja chce awansować, będzie musiała zremisować z Hiszpanami.

2

Jestem przekonany, że gdyby wystarczył nam remis do awansu, to kluczowy mecz byśmy zawalili.

Jako, że musimy wygrać to nie mamy nic do stracenia. Jesteśmy w dobrej pozycji bo musimy atakować, a nie bronić.

0

W przypadku remisu Szkotów z Chorwatami, Słowacja będzie mogła sobie pozwolić na porażkę 0:2, a i tak awansują (przy założeniu, że Polska nie wygra).

Gdy w meczu Szkocja - Chorwacja ktoś wygra, Słowacy będą musieli szukać punktu, bo porażka z Hiszpanami najpewniej ich eliminuje.

0

Już matematycznie 2 pkt nie dają awansu.

0

Jeśli w meczu Chorwacja - Szkocja padnie remis, Ukraina gra w 1/8.

0

Ben Brereton - Anglik grający w reprezentacji Chile.

0

@amanter Portugalia bo strzeliła więcej goli awansuje

0

@xDoMinO26x iluzoryczne tak naprawdę

7

Ale mam ból dupy, że Niemcy - Węgry w Monachium, a nie Budapeszcie...

0

F5 f5 f5 hahaha

6

Finlandia miała szansę na 1. miejsce w grupie, a teraz żegna się z Euro. Karuzela.

11

Z tego Euro zapamiętam Kopenhagę i Budapeszt. Emocje proszę państwa, e-m-o-c-j-e!!!

8

Rosja spuchła jak Barcelona na Anfield.

1

Miała być transmisja łączona...

0

@stone80 żegnamy się z Euro

21

Euro 2008: 1 gol
Euro 2012: 2 gole
Euro 2016: 4 gole

Jeśli idziemy wzorem 2^n to Euro 2020 powinniśmy skończyć z 8 golami.

0

Czy jest szansa, żeby Griezmann został przy tylu transferach?

1

Ciekawostka - Polska dzisiaj gra z Hiszpanią, a na ulicach Warszawy więcej kolorowych flag niż flag Polski.

3

Węgry pokonują Francję, a Niemcy Portugalię i każdy zespół przed ostatnią kolejką ma 3 pkt.

0

@DaPidejpi haha współczuję :D

1

Goooool jazda Hungary!!!

2

@cchesterr43 Strejlau nie owija w bawełnę

3

Kimbappe to powinna być żółta

0

Griezmann dramat...

0

Rabiot zdecydowanie przeceniany piłkarz. Dla mnie to hamulcowy.

0

@_KrAtOs_ no on powinien dawno grać w środku pomocy

0

Ale te mecze Węgrów to bomba emocjonalna. Uwielbiam tę atmosferę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?