Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Reiv111 Schick 3 gole, Lewy 1
Nic nie musisz łączyć :P
1
Słowacja może przegrać z Hiszpanią 0:2, a i tak wchodzą do 1/8. Lubię te kombinacje wyjść z 3. miejsc bo fajne wałki wychodzą. :D
0
Pierwszy gol Szkocji na Ojro.
0
Przy takich wynikach, jeśli Słowacja chce awansować, będzie musiała zremisować z Hiszpanami.
2
Jestem przekonany, że gdyby wystarczył nam remis do awansu, to kluczowy mecz byśmy zawalili.
Jako, że musimy wygrać to nie mamy nic do stracenia. Jesteśmy w dobrej pozycji bo musimy atakować, a nie bronić.
0
W przypadku remisu Szkotów z Chorwatami, Słowacja będzie mogła sobie pozwolić na porażkę 0:2, a i tak awansują (przy założeniu, że Polska nie wygra).
Gdy w meczu Szkocja - Chorwacja ktoś wygra, Słowacy będą musieli szukać punktu, bo porażka z Hiszpanami najpewniej ich eliminuje.
0
Już matematycznie 2 pkt nie dają awansu.
0
Jeśli w meczu Chorwacja - Szkocja padnie remis, Ukraina gra w 1/8.
0
Ben Brereton - Anglik grający w reprezentacji Chile.
0
@amanter Portugalia bo strzeliła więcej goli awansuje
0
@xDoMinO26x iluzoryczne tak naprawdę
7
Ale mam ból dupy, że Niemcy - Węgry w Monachium, a nie Budapeszcie...
0
F5 f5 f5 hahaha
6
Finlandia miała szansę na 1. miejsce w grupie, a teraz żegna się z Euro. Karuzela.
11
Z tego Euro zapamiętam Kopenhagę i Budapeszt. Emocje proszę państwa, e-m-o-c-j-e!!!
8
Rosja spuchła jak Barcelona na Anfield.
1
Miała być transmisja łączona...
0
@stone80 żegnamy się z Euro
21
Euro 2008: 1 gol
Euro 2012: 2 gole
Euro 2016: 4 gole
Jeśli idziemy wzorem 2^n to Euro 2020 powinniśmy skończyć z 8 golami.
0
Czy jest szansa, żeby Griezmann został przy tylu transferach?
1
Ciekawostka - Polska dzisiaj gra z Hiszpanią, a na ulicach Warszawy więcej kolorowych flag niż flag Polski.
3
Węgry pokonują Francję, a Niemcy Portugalię i każdy zespół przed ostatnią kolejką ma 3 pkt.
0
@DaPidejpi haha współczuję :D
1
Goooool jazda Hungary!!!
2
@cchesterr43 Strejlau nie owija w bawełnę
3
Kimbappe to powinna być żółta
0
Griezmann dramat...
0
Rabiot zdecydowanie przeceniany piłkarz. Dla mnie to hamulcowy.
0
@_KrAtOs_ no on powinien dawno grać w środku pomocy
0
Ale te mecze Węgrów to bomba emocjonalna. Uwielbiam tę atmosferę.