Katalonbar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rosyjski bramkarz bez czapeczki okazał brak szacunku dla rosyjskiej tradycji piłkarskiej.
0
@Emhyr chodzi o plotki przyjścia Poczetino do Barcy
1
@Emhyr Ale bełkot
2
@jacob345 tylko w 85+ minucie
1
Węgrzyn komentuje jakby zaraz miałby iść na bitkę na weselu :D
1
Każdy na tej ławce siedzi w jakiejś grupce, a Lewy odizolowany.
0
Świderski to na ten moment nie poziom kadry.
3
Barcelona to już tylko sekcja e-sportu, bo kupiliśmy strimera...
1
To jak kupujemy tak z City to poproszę jeszcze de Bruyne.
0
Obejrzałbym Griezmanna w futsalu.
1
31 dni do końca kontraktu Messiego. Czy w ramach nowej umowy Leo dostanie emeryturę?
4
@SinMistico wg mnie jak przyszedł Aguero to Messi se queda 100%
2
@Coutinho007 dla mnie chyba jednak Vidal, ale Paulina największy sentyment
0
Tradycji musi stać się zadość i będzie trzeba zmienić awatar na nowy nabytek Barcy. Już jest mocny kandydat w postaci Aguero, ale może kimś nas jeszcze zaskoczą.
A o to lista bohaterów:
2017 - Paulinho
2018 - Vidal
2019 - Griezmann
2020 - Dest
Kto wg Was miał najlepszy pierwszy sezon?
0
@Ratamahatta i jeszcze Antoine
1
Punkty UEFA za sezon 20/21
1. Man City 35
2. Chelsea 33
3. Villarreal 30
4. Bayern 27
5. Man United & Real 26
....
14. Barca 20
24
2019 - pierwszy finał LM Tottenhamu i porażka
2020 - pierwszy finał LM PSG i porażka
2021 - pierwszy finał LM Man City i porażka
Debiutant musi zapłacić frycowe.
Ostatnim zespołem, który pierwszy raz pojawił się w finale LM i od razu go wygrał, była Borussia Dortmund w 1997 r.
2
Azpilicueta? James? Kante? Chilwell? I tak można wymieniać, Chelsea kompletnie zablokowało City i wygrała LM.
6
@Roobo biorę bez zawahania
0
W tym roku przed finałem Marshmello. A najlepiej wspominam występ Dua Lipy z 2018.
8
@Kgorecki2500 ja przede wszystkim usunął bym dogrywki bo dla mnie te 30 minut to męczenie piłkarzy i widza
0
@Kamiloza91 z Marciniakiem
0
Jakim cudem Katar gra w el. do MŚ Katar 2022?
0
Może Valverde do Realu? Miałby dwa super kluby w CV i z pewnością ogarnąłby Królewskich w defensywie.
1
@Coutinho007 Parejo to bardziej oldboy
1
Poziom tego finału jest słabiutki. Spotkały się dwa zespoły, które grają padakę.
1
Valverde, Setien, Brzęczek, Conte wszyscy wolni.
3
Poszła stówa na Villarreal. Wejdzie gładko czy będzie zgrzytanie zębów?
0
Prezes dzwoni to trzeba odebrać.
0
Korwin w końcu :D