0

Rosyjski bramkarz bez czapeczki okazał brak szacunku dla rosyjskiej tradycji piłkarskiej.

0

@Emhyr chodzi o plotki przyjścia Poczetino do Barcy

1

@Emhyr Ale bełkot

2

@jacob345 tylko w 85+ minucie

1

Węgrzyn komentuje jakby zaraz miałby iść na bitkę na weselu :D

1

Każdy na tej ławce siedzi w jakiejś grupce, a Lewy odizolowany.

0

Świderski to na ten moment nie poziom kadry.

3

Barcelona to już tylko sekcja e-sportu, bo kupiliśmy strimera...

1

To jak kupujemy tak z City to poproszę jeszcze de Bruyne.

0

Obejrzałbym Griezmanna w futsalu.

1

31 dni do końca kontraktu Messiego. Czy w ramach nowej umowy Leo dostanie emeryturę?

4

@SinMistico wg mnie jak przyszedł Aguero to Messi se queda 100%

2

@Coutinho007 dla mnie chyba jednak Vidal, ale Paulina największy sentyment

0

Tradycji musi stać się zadość i będzie trzeba zmienić awatar na nowy nabytek Barcy. Już jest mocny kandydat w postaci Aguero, ale może kimś nas jeszcze zaskoczą.

A o to lista bohaterów:

2017 - Paulinho
2018 - Vidal
2019 - Griezmann
2020 - Dest

Kto wg Was miał najlepszy pierwszy sezon?

0

@Ratamahatta i jeszcze Antoine

1

Punkty UEFA za sezon 20/21

1. Man City 35
2. Chelsea 33
3. Villarreal 30
4. Bayern 27
5. Man United & Real 26
....
14. Barca 20

24

2019 - pierwszy finał LM Tottenhamu i porażka
2020 - pierwszy finał LM PSG i porażka
2021 - pierwszy finał LM Man City i porażka

Debiutant musi zapłacić frycowe.

Ostatnim zespołem, który pierwszy raz pojawił się w finale LM i od razu go wygrał, była Borussia Dortmund w 1997 r.

2

Azpilicueta? James? Kante? Chilwell? I tak można wymieniać, Chelsea kompletnie zablokowało City i wygrała LM.

6

@Roobo biorę bez zawahania

0

W tym roku przed finałem Marshmello. A najlepiej wspominam występ Dua Lipy z 2018.

8

@Kgorecki2500 ja przede wszystkim usunął bym dogrywki bo dla mnie te 30 minut to męczenie piłkarzy i widza

0

@Kamiloza91 z Marciniakiem

0

Jakim cudem Katar gra w el. do MŚ Katar 2022?

0

Może Valverde do Realu? Miałby dwa super kluby w CV i z pewnością ogarnąłby Królewskich w defensywie.

1

@Coutinho007 Parejo to bardziej oldboy

1

Poziom tego finału jest słabiutki. Spotkały się dwa zespoły, które grają padakę.

1

Valverde, Setien, Brzęczek, Conte wszyscy wolni.

3

Poszła stówa na Villarreal. Wejdzie gładko czy będzie zgrzytanie zębów?

0

Prezes dzwoni to trzeba odebrać.

0

Korwin w końcu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?